Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja_Kultura_dla_Tolerancji

Fundacja_Kultura_dla_Tolerancji

Kraków

Zajmujemy się organizacją wydarzeń kulturalno-społecznych o tematyce LGBTQF (dotyczącą lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i queer, a także feminizmu).
Rozpoczęliśmy krakowską tradycję corocznego Marszu Równości. Do 2009 roku produkowaliśmy festiwal sztuki zaangażowanej. W ostatnich latach zorganizowaliśmy wiele projektów, w tym cykl spotkań „Czytanie ze zrozumieniem”, „Krzyżówkę tygodnia”, czyli polsko-francuską wymianę młodzieżową o sztuce zaangażowanej oraz wymianę polsko-ukraińską.
Obecnie przygotowujemy Trans*Festiwal o transpłciowości i różnorodności płciowej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9202 PLN z 8500 PLN

120 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.04.2015.

Trans*Festiwal: transpłciowość i różnorodność płciowa

O projekcie

 

Media o Twoim projekcie:

WESPRZYJ TRANS*FESTIWAL NA POLAKPOTRAFI.PL

codziennikfeministyczny.pl | 2015-03-27

„Trans*” w nazwie festiwalu oznacza wszelkie identyfikacje i ekspresje płciowe, inne od jednoznacznie męskich lub kobiecych bądź jednoznacznie kobiece lub męskie, ale odmienne od płci przypisanej przy urodzeniu. Ostatnia litera w skrócie LGBT (lesbijki, geje, osoby biseksualne, osoby transpłciowe) od dawna jest traktowana przez ruch na rzecz osób nieheteronormatywnych po macoszemu. Chcemy, przynajmniej częściowo, wypełnić ten brak.

TRANS*FESTIWAL | 28-31 MAJA 2015

www.rozswietlamykulture.pl | 2015-03-13

Fundacja Kultura dla Tolerancji ma przyjemność zaprosić do współtworzenia Trans*Festiwalu – pierwszego tak dużego wydarzenia w Krakowie w całości poświęconego tematyce transpłciowości i różnorodności płciowej. Fundacja zorganizowała zbiórkę pieniędzy pod adresem

Trans*Festiwal o transpłciowości i różnorodności płciowej - promujmy go razem!

kobiety-kobietom.com | 2015-03-13

z tej strony Mieszko Hajkowski z Fundacji Kultura dla Tolerancji. W dniach 28-31 maja odbędzie się w Krakowie Trans*Festiwal o transpłciowości i różnorodności płciowej. By osiągnąć międzynarodowy charakter przedsięwzięcia, zorganizowaliśmy akcję crowdfundingową na platformie PolakPotrafi.

Trans*Festiwal zbiera pieniądze w internecie

irka.com.pl | 2015-03-12

Fundacja Kultura dla Tolerancji ma przyjemność zaprosić do współtworzenia Trans*Festiwalu – pierwszego tak dużego wydarzenia w Krakowie w całości poświęconego tematyce transpłciowości i różnorodności płciowej.

Trans*Festiwal

www.tokfm.pl | 2015-03-10

Fundacja Kultura dla Tolerancji ma przyjemność zaprosić do współtworzenia Trans*Festiwalu - pierwszego tak dużego wydarzenia w Krakowie w całości poświęconego tematyce transpłciowości i różnorodności płciowej.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.04.2015 15:03