Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Agnieszka Pajączkowska

Agnieszka Pajączkowska

Warszawa

Jestem animatorką kultury i kulturoznawczynią. Współtworzę Towarzystwo Inicjatyw Twórczych ę i Stowarzyszenie Katedra Kultury. W pracy zawodowej wspieram lokalnych liderów i instytucje kultury, prowadzę warsztaty twórcze i fotograficzne. Interesują mnie sposoby używania fotografii w życiu codziennym, praca ze społecznościami, historia Polski i podróże. Lubię słuchać, pisać i poznawać nowe osoby. Połączyłam to w pomyśle na Wędrowny Zakład Fotograficzny - od trzech lat podróżuję w wakacje wzdłuż wschodniej granicy Polski. Pomaga mi w tym stary Volkswagen Transporter i cyfrowa drukarka fotograficzna.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6758 PLN z 6500 PLN

104 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 01.10.2014 18:06

Tożsamości Odzyskane. Interwencje

RSS

Mamy to! DZIĘKUJEMY! Dodano 30.09.2014, godz. 10:44

Właśnie przekroczyliśmy kwotę 6500 zł!
Projekt wsparło dotychczas prawie 100 osób! A zostało nam jeszcze 30 godzin! :)

Bardzo dziękujemy za wsparcie, zaufanie i potwierdzenie, że projekt, który tworzymy jest Waszym zdaniem ciekawy/potrzebny/warty realizacji.

Mamy nadzieję, że uda nam się podziękować każdemu i każdej z Was osobiście. Jak tylko ochłoniemy, zaczynamy szykować i wysyłać nagrody - wyglądajcie ich w październiku, a częściowo w listopadzie (kartki pocztowe!).

Także w listopadzie opublikujemy materiały wypracowane w toku projektu. O naszych działaniach informujemy na stroniehttp://tozsamosciodzyskane.e.org.pl/.

Pozdrawiamy serdecznie!
Agnieszka Pajączkowska
Dorota Borodaj
Karolina Grzywnowicz
Tomek Kaczor
Jan Mencwel
i Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę"