Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paweł Stachyra

Paweł Stachyra

Warszawa, Polska

Jestem artystą: poetą, kompozytorem i wrażliwym mężczyzną, jestem osobą wierzącą. Gram na gitarze i klawiszach. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, rozmawiać z nimi i wspierać, pomagać. Staram się dawać dużo miłości i rozwijać się. Obecnie mieszkam w Warszawie. Prowadzę swojego fanpage na Facebooku z moją twórczością "Paweł Stachyra". Lubię zdrowo się odżywiać.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1503 PLN z 1400 PLN

23 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 09.08.2017 21:09

Tomik wierszy - Paweł Stachyra

O projekcie

CEL PROJEKTU


Witaj! Nazywam się Paweł Stachyra i witam Cię serdecznie na stronie mojego projektu. :-) Celem projektu jest wydanie mojego tomiku wierszy. 

W tomiku znajdą się wiersze, które zamieszczam od kilku miesięcy na Facebooku: moim fanpage'u, moim prywatnym profilu, na grupach.

Moje działania na szerszą skalę na Facebooku zaczęły się dzięki prowadzeniu Pana Boga. Wiersze te zaczęły uzyskiwać wiele pozytywnych komentarzy i reakcji. :-) Zachęcony tymi licznymi komentarzami osób pytających mnie o tomik (np. czy go wydałem, gdzie go można dostać) oraz zachęcających mnie do wydania go, oraz za sugestią mojego dobrego kolegi Marcina, postanowiłem wydać tomik w oparciu o crowdfunding na PolakPotrafi.pl. :-)

 

TOMIK WIERSZY

Tomik będzie zawierał około 20 wierszy na około 50 stronach. Wiersze powstawały pod wpływem natchnienia.
W tomiku znajdą się takie wiersze, jak: "Miej marzenia", "Talenty", "Gdy Cię osądzam", "Rozmawiajmy jak", "Drogi tatusiu, nie pij już proszę", "Przy Tobie", "Coming out", "Między miłością a nienawiścią", "Gdy narzekasz", "Jestem człowiekiem" oraz inne.

Tomik uzyska numer ISBN i dzięki temu 2 egzemplarze zostaną wysłane do Biblioteki Narodowej.

Oto kilka z moich wierszy:

 

O MNIE

Nazywam się Paweł Stachyra. Jestem artystą, wrażliwym mężczyzną, piszę wiersze, komponuję piosenki. Prowadzę fanpage z moją twórczością pod adresem:
https://www.facebook.com/PawelStachyra

 

 

NA CO PÓJDĄ ZEBRANE ŚRODKI?

  • Na projekt okładki tomiku
  • Na profesjonalny skład i łamanie tekstu
  • Na profesjonalny wydruk 100 egzemplarzy tomiku w miękkiej oprawie
  • Opłacenie marży dla serwisu PolakPotrafi

 

KOLEJNE PROGI

Jeśli zostanie przekroczony próg finansowania 100%, to nadwyżkę pieniędzy przeznaczę na wydruk kolejnych egzemplarzy tomiku, a także na zorganizowanie małej imprezy - spotkania autorskiego, które zwieńczy całą akcję. 

 

DLACZEGO CROWDFUNDING?

  • Ponieważ wierzę we wspieranie ludzi przez ludzi 
  • Ta forma finansowania jest przejrzysta i czytelna dla wszystkich stron
  • Bezpieczeństwo dla wpłacających: zadeklarowana przez Was kwota jest tymczasowo zamrażana na Waszym koncie, jeśli nie uda się zebrać całej kwoty, pieniądze zostają na Waszym koncie, dopiero, gdy zadeklarowana kwota jest uzbierana, pieniądze zostają ściągnięte z Waszego konta.
  • Przejrzystość dla twórcy projektu

 

NAGRODY

Jako nagrody występują dla Ciebie: tomik w formie pdf. i mobi., wiersze wysłane w formie grafik, wiersz na zamówienie odręcznie dopisany do tomiku oraz wiersz napisany o Tobie lub na temat wybrany przez Ciebie po osobistym spotkaniu.

 

TERMIN REALIZACJI

Połowa sierpnia 2017 - Zakończenie akcji. 
Do końca sierpnia - Wydruk tomiku wierszy

 

PARTNERZY I WSPARCIE

Partnerem, który podejmie się projektu okładki, składu i łamania tekstu, wydruku tomiku jest drukarnia Sowa w Warszawie.

 

KONTAKT ZE MNĄ:

Mój profil prywatny: https://www.facebook.com/PawelStachyra2
Mój fanpage: https://www.facebook.com/PawelStachyra
Mój mail: pawelstachyra1@gmail.com

 

 PODZIĘKOWANIE

Dziękuję bardzo Panu Bogu za Jego prowadzenie, dziękuję wszystkim ludziom, którzy wspierają mnie w wydaniu tomiku wierszy oraz dziękuję pozostałym ludziom. :-) Z Panem Bogiem! :-)