Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dorota Dea Styborska

Dorota Dea Styborska

Nowe Miasto Lubawskie, Polska

Urodzona 24.04.1992r w Nowym Mieście Lubawskim ze Słowem związana od 12 roku życia. Debiutem poetyckim był tomik "Wykrzyczane ciszą" wydany w nakładzie 153 egzemplarzy. Z wykształcenia Technik bezpieczeństwa i higieny pracy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1522 PLN z 7650 PLN

43 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

19%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.12.2015.

Tomik - 'Sieć rozproszeń'

O projekcie

Sieć rozproszeń - siecią wersów chce zebrać wszystkie myśli rozproszone tak,by trafiły do osób wrażliwych na słowa. Chciałabym, aby czytane strofy przynosiły uśmiech, były źródłem tkliwego zamyślenia. Chciałabym móc dzielić się Słowem. W tym celu skontaktowałam się z wydawnictwem Poligraf, które ku mojej radości zgodziło się wydać książkę!

 

Okazało się jednak, że wydanie 1000 egzemplarzy wraz z dystrybucją do księgarń kosztuje 7650zł. Dla mnie to wielka, nieosiągalna suma. Zostanie przeznaczona na całość prac wydawniczych takich jak korekta, łamanie czy druk oraz na dystrybucje do księgarń na terenie całej Polski co było moim marzeniem. Dodatkowe środki zebrane w czasie trwania kampanii przeznaczę na materiały promocyjne takie jak koszulki z cytatami z Sieci rozproszeń, oraz na organizację wieczorów autorskich.

Będę promować tomik na moich dwóch panpage'ach. Jestem z Wami w stałym kontakcie: możecie śledzić moje poczynania, doradzać. Na pierwszym znajdują się wiersze z Sieci rozproszeń oraz z pozostałych zbiorów.

https://www.facebook.com/Dea-785607378167122/

Na drugim wiersze z tomu Wykrzyczane ciszą, który jest formą podziękowania za wsparcie projektu kwotą 15 zł.

https://www.facebook.com/Wykrzyczane-cisz%C4%85-1402559526714845/?fref=ts

Jeden z wierszy:

Nie bez znaczenia będzie promocja w lokalnej prasie. Współpracuje z Kaczym Bagnem - Miejscem Inicjatyw Pozytywnych. Jak mówią: "Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych to wyjątkowe miejsce na ziemi, które powstało z potrzeby serca, to przestrzeń, która pozwala odkrywać i realizować swoje pasje! U nas nauczysz grać na bębnach afrykańskich, tańczyć z ogniem, chodzić na szczudłach, piec chleb, strzelać z łuku, tańczyć. Mało? To możesz nauczyć się również teatru, garncarstwa, rękodzieła, pierwszej pomocy." Więcej na: http://kaczebagno.pl/ . Znajdziecie Ich też tutaj: https://www.facebook.com/KaczeBagnoMiejsceInicjatywPozytywnych/?fref=ts

Już dziś możesz stać się częścią wielkiego projektu dzielenia się 'Siecią rozproszeń'. Wesprzyj projekt, wybierz nagrodę, a niebawem spotkamy się na wieczorze autorskim przy kawie i ciastku.

https://www.youtube.com/watch?v=2BAb2jE1K98

Razem możemy zrobić coś wielkiego - sprawić, że dzięki Naszemu zaangażowaniu, każdy będzie mógł przeczytać książkę niosącą pozytywne emocje. Wasze wsparcie jest dla mnie ważne nie tylko w kwestii finansowej - czekam na rady, wskazówki, propozycje okładki. 

Nagrody wyślę najszybciej jak to będzie możliwe - z zastrzeżeniem, że wysyłka tylko na terenie Polski. Termin jest zależny od jej rodzaju. Na tomik będę musiała czekać ok 3 miesiące. Zakładki, karty, długopisy wyślę natychmiast po ich otrzymaniu. Postępy w pracach możecie monitorować tutaj oraz na wskazanych przeze mnie stronach, w szczególności na stronie tomiku:

https://www.facebook.com/siecrozproszen/?ref=ts&fref=ts

 

Tchnijmy duszę w Słowa !

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Dorota Dea Styborska potrzebuje pomocy w wydaniu tomiku poezji

nowemiasto.wm.pl | 2015-11-19

Najpierw był tomik pt. „Wykrzyczane ciszą”, teraz przyszedł czas na „Sieć rozproszeń”. Dorota Dea Styborska, mieszkanka Nowego Miasta, realizuje wielki projekt. Jest nim wydanie kolejnego tomiku poezji własnego autorstwa.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.12.2015 13:01