Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Radosław Bączkowski

Radosław Bączkowski

Wrocław

Projektant graficzny / illustrator z Wrocławia, absolwent kierunku Komunikacja Wizerunkowa na Uniwersytecie Wrocławskim. Oprócz grafiki moimi pasjami są jazda na deskorolce, sztuka i podróże.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5400 PLN z 20000 PLN

67 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

27%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 21.11.2019.

Wydanie Książki Kamasutra The Jonze

O projekcie

Mimo wszechobecnego zainteresowania sztuką kochania, KAMASUTRA to wciąż temat tabu. Choć na salonach się o niej głośno nie mówi, każdy chciałby mieć tą mityczną księgę w swojej kolekcji. Dlatego my: nietuzinkowy artysta, grafik Radosław Bączkowski oraz Monika Braun i Sandra Robak–Nawrocka, szykujemy dla Was ilustrowaną wersję kamasutry w formie artystycznego albumu. Główną rolę odegra w niej znany i lubiany the Jonze, dla przyjaciół Jonzito. Wyjątkowa oprawa graficzna wzbogacona będzie nieujawnionymi dotąd pozycjami oraz ciekawostkami ze świata seksu.

 

Zbiórka dotyczy wydania autorskiej książki o nazwie The Jonze Kamasutra w wersji fizycznej. Naszymi głównymi celami są:

– przedstawienie kamasutry w sposób artystyczny i finezyjny, całkowicie odbiegający od masy książek przesyconych fotografiami aktorów,

– przełamywanie seksualnego tabu,

– wsparcie fundacji pomagających kobietom walczącym z rakiem piersi

 

Książka zawierać będzie około 60 stron, a w nich:

  • około 18 pozycji z opisami w postaci wyjątkowych, wierszy o klimatycznym wydźwięku pisanych przez Monikę i Sandrę
  • Ciekawoski i przydatne fakty ze świata seksu urozmaicone licznymi ilustracjami
  • każda książka ręcznie podpisana przez autorów

 

 

Dlaczego taka kwota zbiórki?

w tego typu wydaniu Jakość, oryginalność i wielkość nakładu jest dla nas najważniejszaJakość – książka ma być wydana w wyjątkowy sposób, w rozmiarze albumowym ok. 23 x 27 cm w twardej oprawie na papierze offsetowym matowym wysokiej jakości, na którym pozycje wraz z poetyckimi opisami  będą mogły odpowiednio się prezentować. oryginalność – większość książek o tej tematyce przesycona jest oklepanymi lub niesmacznymi fotografiami aktorów, co nie do końca każdemu odpowiada. My w naszym wydaniu pragniemy przemycić sztukę, finezję i miłość do życia seksualnego Polaków o nietypowej czasem zabawnej i często namiętnej treści. 

 

 

Skąd taka cena książki?

książka ma być wydana w formie albumu w wyjątkowy sposób, taki który spełni zarówno nasze wizualne jak i jakościowe oczekiwania. Jej wymiary to ok. 23 x 27 cm w twardej oprawie na papierze offsetowym matowym. Minimalny nakład przy druku offsetowym to 1000 szt., a żadna inna forma nie pozwoli nam uzyskać tak tak przyjemnego wrażenia chociażby podczas dotyku stron w trakcie ich wertowania. 

 

11% dochodu ze sprzedaży przeznaczyć chcemy na fundacje wspierające kobiety walczące z rakiem piersi. Wkrótce umieścimy tu informację, którą dokładnie fundację będziemy wspierać.

Czas realizacji

premiera książki planowana jest na styczeń 2020 roku we Wrocławiu i Szklarskiej Porębie.

 

poniżej przedstawiam wizualizacje jak mniej więcej książka będzie się prezentować.

 

 

 

video z wernisażu wystawy, na której zostało opublikowane kilka pozycji z książki:

 

O wszystkich nowościach na temat książki będziemy pisali tu i na moim instagramie:

 

https://www.instagram.com/kedarzyn/

 

oraz facebook'u:

 

https://www.facebook.com/kedarzyn/

 

dziękujęmy, Radek i Monika.

 

 

Media o Twoim projekcie:

Polski artysta planuje wydać artystyczną Kamasutrę

label-magazine.com | 2019-10-22

Polski grafik i ilustrator Radek Bączkowski planuje wydać artystyczną wersję Kamasutry. Jak mówi, ma nadzieję, że album przełamie seksualne tabu w sposób artystyczny i finezyjny, całkowicie odbiegający od dotychczasowych, popularnych wydań.

Wrocławska wersja Kamasutry. Artyści przełamują seksualne tabu [AUDIO, ZDJĘCIA, 18+]

www.se.pl | 2019-10-21

Wrocławski artysta-grafik Radosław Bączkowski oraz łódzka pisarka Monika Lipińska-Pawełek tworzą swoją wersję Kamasutry. Znajdziemy w niej wiersze, ciekawostki i statystyki ze świata seksu, ale też postać tytułowego The Jonze.

Kamasutra inaczej! Zobacz te niesamowite obrazy!

jeleniagora.naszemiasto.pl | 2019-10-20

Kamasutra, choć wzbudza zainteresowanie, to wciąż temat tabu. Przyznać jednak trzeba, że wiele osób chciałoby mieć tą księgę w swojej kolekcji. Nowy projekt ma szanse na zrealizowanie. The Jonze Kamasutra- czyli finezyjny seks w kilkunastu pozycjach z poetyckim opisem każdej z nich.

We Wrocławiu powstaje nietypowa Kamasutra. Inicjatywę może wesprzeć każdy

www.tuwroclaw.com | 2019-10-14

Wrocławski projektant graficzny przygotowuje się do wydania ilustrowanego albumu Kamasutry, w którym znajdą się wiersze Moniki Lipińskiej-Pawełek. Wspólnie zbierają fundusze na ten projekt. Nietuzinkowy, ilustrowany album z poezją powstaje we Wrocławiu. To \"Kamasutra The Jonze\", którą autorzy, wroc

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 21.11.2019 22:10