Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamil Siwek

Kamil Siwek

Białystok, Poland

Thats Life Tour:
Trasa taneczna.
Marysia,
Kamil,
Wiktor,
Szymon,
Piotr,
Mateusz

Napisz wiadomość do Projektodawcy

754 PLN z 8000 PLN

24 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.07.2016.

That's life tour - taniec, podróż i ludzie!

O projekcie

 

 


Jesteśmy sześcioosobową grupą znajomych z Białegostoku, których łączy zajawka tańcem. I jak na artystyczne dusze przystało mamy wiele pomysłów szerzenia street artu, jeden z nich postanowiliśmy zrealizować w tym roku.

Na swoim koncie mamy udziały w turniejach tanecznych w Polsce i w Europie oraz udziały w przedstawieniach teatralnych i spektaklach tanecznych.
Na co dzień robimy również uliczne pokazy taneczne w Białymstoku.

Marysia Mirucka - Tancerka, Artystka. Szczególnie kręci ją taniec na płaszczyźnie teatru, no i jest jedyną dziewczyną w tym projekcie.
Kamil Siwek - Pomysłodawca i ogarniacz pomysłu. Zajmuje się projektowaniem graficznym, dlatego odpowiada za szatę projektu.
Wiktor Klimaszewski - Na co dzień związany z ruchem techno. Tańcem zajmuje się w przerwie między graniem w klubie, chodzeniem do szkoły i rozkminianiem życia.
Piotr Babulewicz - Poza tańcem interesuje się filmem, to dzięki niemu mamy takie ładne kadry. Również przyczyni się do wyglądu vlogów.
Szymon Gawryluk - Mówi o sobie tak: "kocham taniec, muzykę i piękne kobiety"
Mateusz Andruszkiewicz - Taneczny aktywista i organizator wielu eventów, między innymi "Bitwy o centrum europy" - tanecznych zawodów w rodzinnym mieście - Suchowoli

 Od czasu, kiedy zasmakowaliśmy pierwszych tanecznych podróży, zamarzyliśmy o zorganizowaniu trasy, w której moglibyśmy poznawać nowych ludzi i zarażać ich pozytywną energią, ale też otrzymywać od nich tą energię.
Oto nasze marzenie!
Przez miesiąc (sierpień 2016) jeździmy po wszystkich wakacyjnych miastach nad Bałtykiem i organizujemy pokazy taneczne. Śpimy w busie albo w namiocie na plaży i cały czas jesteśmy w podróży!

 

 


Rzeczy, które są dla nas niezbędne w tym momencie to:
- Bus - środek transportu
- Nagłośnienie do pokazów
- Taneczne maty 

 

Pomyśleliśmy również o tych, którzy mimo szczerych chęci nie będą w stanie cieszyć się bezpośrednio z nami streetowym (i tym morskim ;) ) klimatem. Nasza pełna przygód podróż będzie na bieżąco dokumentowana i udostępniana w postaci vlogów na YouTubie.

 

Dla wszystkich wspierających mamy gadzety That's Life Tour.


Trasa zacznie się od naszego miasta - Białegostoku, tanecznej stolicy Polski. Następnie odwiedzimy miasta takie jak: Trójmiasto, Frombork, Elbląg, Krynica Morska, Puck, Władysławowo, Półwysep Helski, Łeba, Ustka, Darłowo, Mielno, Kołobrzeg i Międzyzdroje.Wybraliśmy ten sposób wsparcia dlatego, że chcemy być blisko naszych odbiorców od początku. Dla nas liczy się wzajemna interakcja podczas pokazów, podczas kręcenia vlogów i podczas organizowania trasy. Chcemy, byście robili to razem z nami! 

Kamil Siwek
thatslifetour@gmail.com
tel. 663 133 099


Patronat:Media o Twoim projekcie:

That's Life Tour. Chcą promować nas jako taneczną stolicę

www.poranny.pl | 2016-07-10

Marzy o tym grupa zapaleńców. W nadmorskich miejscowościach planują organizować pokazy tańca. Teraz zbierają pieniądze na busa

Białystok cały czas taneczny. Białostoczanie wyruszają w podróż i proszą o wsparcie na PolakPotrafi.pl

przedsiebiorczepodlasie.pl | 2016-07-05

Ich marzeniem jest podróż starym busem po 15 polskich miastach ze street art’em w tle. Wymyślili akcję That’s life tour, żeby zebrać pieniądze na zrealizowanie swoich marzeń.  

Thats Life Tour - polakpotrafi.pl

www.break.pl | 2016-07-04

Jesteśmy sześcioosobową grupą znajomych z Białegostoku, których łączy zajawka tańcem. I jak na artystyczne dusze przystało mamy wiele pomysłów szerzenia street artu, jeden z nich postanowiliśmy zrealizować w tym roku.

Wakacyjna trasa po Wybrzeżu. Białostoccy tancerze chcą wyruszyć w podróż

www.bialystokonline.pl | 2016-07-04

Grupa tancerzy z Białegostoku chce zorganizować wakacyjną trasę po polskim Wybrzeżu. W planach mają organizację pokazów tanecznych w kilku miastach. Środki na realizację projektu zbierają na jednym z portali crowdfundingowych.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.07.2016 12:12