Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dobre Historie

Dobre Historie

Wrocław

\\\\\\\\\\\\\\\"Dobre Historie\\\\\\\\\\\\\\\" to wrocławskie wydawnictwo, które powstało z inicjatywy pisarza - Łukasza Śmigla, dziennikarza - Sebastiana Zakrzewskiego i tłumacza - Jakuba Wiśniewskiego. Wydajemy książki, czasopisma, e-booki & audiobooki. Literatura i komiks to całe nasze życie!
http://www.facebook.com/Dobre.Historie/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19554 PLN z 16000 PLN

219 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.05.2013.

Projekt Tequila

Ruszają wysyłki powieści, pt. Tequila: Liczba Bestii

Dodano 08.05.2016, godz. 14:10

Drodzy Inwestorzy. Powieść jest napisana. Próbne wydruki wersji papierowej przyszły do mnie w kwietniu, obecnie drukowana jest wersja z wdrukowanymi podziękowaniami dla Inwestorów. W ciągu najbliższych tygodni każdy otrzyma mail z prośbą o potwierdzenie danych do wysyłki, a następnie mail potwierdzający wysyłkę. Sukcesywnie będę rozwiązywał wszystkie problemy z Pocztą, a także dosyłał gadżety (kubki/koszulki itd.). Nie zawsze wszystko od razu przyjdzie w jednej paczce, ale ostatecznie każdy dostanie to, co trzeba. W chwili kiedy otrzymam potwierdzenie, że KAŻDA osoba dostała książkę i odpowiednie fanty - z ulgą... oficjalnie zakończę ten projekt. Komiks powstawał w latach 2013-2014, a powieść została ukończona w lutym 2016. Zainteresowanych serią o Tequili, zapraszam na media społecznościowie, na których regularnie informuję o tym, co dzieje się w związku z książkami i komiksami:

http://projekttequila.blogspot.com/
https://www.facebook.com/Tequila.Projekt
http://lukaszsmigiel.blogspot.com/

Kontakt ze mną:
smigiellukasz@gmail.com
tel. 793038862
projekttequila@gmail.com

UWAGA: Powieść już teraz można pobrać za darmo w formacie epub/mobi/pdf w serwisie OpenBooks: https://openbooks.com/books/862-tequila-liczba-bestii

Dziękuję za gigantyczne pokłady cierpliwości z Państwa strony.
Pozdrawiam serdecznie.
Łukasz Śmigiel

Dodano: 05.09.2016, 14:36
  Arek Gancarz
Arek Gancarz
Cierpliwość jest cnotą, jakże deprymowaną w tych szybkich czasach :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.05.2013 00:12