Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dobre Historie

Dobre Historie

Wrocław

\\\\\\\\\\\\\\\"Dobre Historie\\\\\\\\\\\\\\\" to wrocławskie wydawnictwo, które powstało z inicjatywy pisarza - Łukasza Śmigla, dziennikarza - Sebastiana Zakrzewskiego i tłumacza - Jakuba Wiśniewskiego. Wydajemy książki, czasopisma, e-booki & audiobooki. Literatura i komiks to całe nasze życie!
http://www.facebook.com/Dobre.Historie/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19554 PLN z 16000 PLN

219 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.05.2013.

Projekt Tequila

Fanpage Tequili zdjęty z Facebooka

Dodano 06.11.2014, godz. 8:56

Witajcie - spieszę donieść, że w wyniku działania nieznanej mi grupy bałwanów, facebookowy fanpage Tequili, został zgłoszony jako strona pornograficzna do zablokowania. Ostatecznie boty facebooka zdjęły fanpage. Działanie owych bałwanów uważam za absurdalne i mam nadzieję, że tygrys Tequili rozprawi się z nimi w przyszłym życiu, bo niechybnie trafią w nim do postapokaliptycznego świata pełnego serpentyn. Tymczasem - nie poddając się, zakładam nowego fanpage'a. Link podeślę w kolejnym newsie. Proszę się nie niepokoić. To jedynie kolejna niespodziewana kłoda. Niniejszym przeskakuję nad nią. Zapewniam, że powieść jest zapinana, a jeszcze dziś w sieci pojawi się nowa ilustracja Kasi Babis do rozdziału drugiego. Serdecznie pozdrawiam Społeczność, a hejterom życzę, aby nagie piersi śniły im się wiecznie po nocach :-) Łukasz Śmigiel.

Dodano: 06.11.2014, 9:57
  malarz
malarz
Normalnie nóż się otwiera na takich buców...

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.05.2013 00:12