Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dobre Historie

Dobre Historie

Wrocław

\\\\\\\\\\\\\\\"Dobre Historie\\\\\\\\\\\\\\\" to wrocławskie wydawnictwo, które powstało z inicjatywy pisarza - Łukasza Śmigla, dziennikarza - Sebastiana Zakrzewskiego i tłumacza - Jakuba Wiśniewskiego. Wydajemy książki, czasopisma, e-booki & audiobooki. Literatura i komiks to całe nasze życie!
http://www.facebook.com/Dobre.Historie/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19554 PLN z 16000 PLN

219 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.05.2013.

Projekt Tequila

Wysyłki - etap drugi...

Dodano 23.10.2014, godz. 14:19

Szanowni Państwo - w końcu rozpoczynamy finalną fazę rozliczania się z wszystkich tequilowych dóbr, które właśnie dla Was przygotowuję. Wysyłki zaczną się w połowie listopada. Na pierwszy ogień idą kubki, później t-shirty (każdy wymaga indywidualnych konsultacji) i na koniec pozostałe cuda - grafiki, audiobooki etc. Tak jak w przypadku wysyłek komiksu - w sprawie każdej nagrody będę się kontaktował mailowo z każdym inwestorem. Jeżeli, ktoś odpowie na mojego maila po sześciu miesiącach - bo i tak już bywało, nie ma problemu i tak dostanie wszystko co trzeba. Jeżeli ktoś zostanie przeoczony, coś zagubi się na poczcie itd. - Rozwiążemy problem. Ostatnim elementem wysyłek będzie tequilowa powieść. Dzięki za Waszą cierpliwość. Wszystkim zajmuję się obecnie sam, można się ze mną kontaktować zarówno mailowo: smigiellukasz@gmail.com jak i telefonicznie: 793038862. Robota jest nadganiana w każdej wolnej chwili. Finał już za rogiem. A później... Później będzie można zabrać się za kolejne części Tequili już w normalnym cyklu wydawniczym.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.05.2013 00:12