Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dobre Historie

Dobre Historie

Wrocław

\\\\\\\\\\\\\\\"Dobre Historie\\\\\\\\\\\\\\\" to wrocławskie wydawnictwo, które powstało z inicjatywy pisarza - Łukasza Śmigla, dziennikarza - Sebastiana Zakrzewskiego i tłumacza - Jakuba Wiśniewskiego. Wydajemy książki, czasopisma, e-booki & audiobooki. Literatura i komiks to całe nasze życie!
http://www.facebook.com/Dobre.Historie/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19554 PLN z 16000 PLN

219 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.05.2013.

Projekt Tequila

Znamy przybliżoną datę premiery powieści o Tequili!

Dodano 09.04.2014, godz. 11:21

Powieść "Tequila: Liczba Bestii" autorstwa Łukasza Śmigla (z ilustracjami Kasi Babis) będzie gotowa do końca czerwca. Wysyłki książki wraz z pozostałymi nagrodami planujemy na okres wakacyjny lipiec/sierpień (o wszystkich wysyłkach będziemy Państwa jeszcze wielokrotnie i dokładnie informować). Premierę książki w księgarniach przewidujemy na przełom września i października (wtedy też będziemy organizować uroczystą kolację dla najbardziej zaangażowanych sponsorów naszego Projektu). Wszelkie informacje na ten temat będą pojawiały się także na oficjalnym blogu projektu: http://projekttequila.blogspot.com/ (zapraszamy do odwiedzin bloga w nowej odsłonie).

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.05.2013 00:12