Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

andruszkiewiczmagda

andruszkiewiczmagda

Poznań, Polska

Z wykształcenia jestem architektem. Zajmuję się malowaniem na odzieży. Kocham konie, taniec i malowanie. Wszystkie te pasje udało mi się połączyć właśnie stając się Wiecznie Bazgrającą.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1663 PLN z 1600 PLN

16 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 31.10.2017 23:11

Teledysk promujący ręcznie malowaną odzież

O projekcie

Celem projektu jest nagranie teledysku promującego rękodzieło oraz ukazanie piękna koni i jeździectwa. Pierwszy odcinek (planowana jest seria tematycznych klipów) to temat jeździecki. 

 

 

 

Z wykształcenia jestem architektem. Na studiach prowadziłam blog dla studentów architetkury ze wskazówkami, jak rozwiązywać zadania ze studiów. Kiedyś namalowałam na koszulce konia i umieściłam jego zdjęcie na blogu. Od tego czasu strona stawała się bardziej blogiem o ręcznie malowanej odzieży.

Do dziś maluję. Stworzyłam projekt "Bazgrająca z gwiazdami", w którym maluję dla znanych osobistości. Więcej można zobaczyć tu -> Bazgrająca z gwiazdami

 

Hugh Jackman z koszulką malowaną przeze mnie

 

Temat koni towarzyszy mi od samego początku mojej przygody z malowaniem. Sama przez lata jeździłam konno. Pierwsza namalowana przeze mnie koszulka była z koniem. Maluję różne motywy. Poniżej można zobaczyć kilka moich projektów. Wszystko maluję ręcznie.

 

 

 

Film będzie zawierał nagranie jeźdźca w czasie przygotowywania konia do jazdy i samej jazdy. Wszystko udokumentowane, od wejścia do stajni, przez czyszczenie i siodłanie, po wyjście na parkur i samą jazdę. W trakcie ujęć planowane subtelne zbliżenia na detale stroju jeździeckiego ,który zostanie na tę okazję specjalnie pomalowany.

Zbliżenie na dłoń jeźdźca z przedstawieniem malunku na fraku, przykładaną łydkę, aby pokazać pomalowane bryczesy (spodnie jeździeckie w kolorze wymaganym na zawodach - białym), ujęcie z drona ze zbliżeniem na plecy, gdzie namalowany będzie motyw i ostatni malowany element to czaprak (materiał pod siodłem).

 

 

Poniżej przykładowy strój jeździecki na zawody

Przy okazji planowana jest sesja zdjęciowa podczas nagrywania teledysku.

Strój jeździecki kompletny, elegancki na zawody zostanie zasponsorowany przez polskiego producenta odzieży jeździeckiej. 

Miejsce nagrania teledysku to Stajnia w Baborówku, w której odbywają się prestiżowe zawody jeździeckie.

Pałac w Baborówku

Kryta hala

Co już mam?

Strój jeździecki, miejsce nagrania klipu, konia do jazdy

Czego brakuje?

Finansów na opłacenie nagrania filmu i sesji zdjęciowej

 

 

Docelowo planuję stworzenie autorskiego pokazu mody ręcznie malowanej, w której będzie wykorzystany ten film, jako tło dla modelek idących na wybiegu. 

 

Nagrody (koszulki i czapki):

 

Co jeśli zbiorę więcej?

każda kwota powyżej zalożonej w projekcie będzie przeznaczona na nagranie kolejnego klipu. Jeśli nie zbiorę ponizej wymienionych kwot, to całą nadwyżkę przeznaczę na reklamę nagranego teledysku.

- 4000zł  - nagram teledysk w klimacie surfingowym na Helu. (stylizacja surferska z nagraniem pływania na windsurfingu)

- 6500zł - nagram teledysk taneczny (w Teatrze Wielkim w Poznaniu) - taneczne stylizacje + zatańczona choreografia

 

Media o Twoim projekcie:

Wiecznie Bazgrająca: Dziewczyna z Piły robi furorę wśród gwiazd!

www.dzienniknowy.pl | 2017-10-18

Nowy projekt Magdaleny to nagranie teledysku promującego rękodzieło – ręcznie malowaną odzież - oraz ukazanie piękna koni i jeździectwa. Pierwszy odcinek (planowana jest seria tematycznych klipów) to temat jeździecki.

Teledysk promujący ręcznie malowaną odzież Teledysk o tematyce jeździeckiej, w ręcznie malowanym stroju ..

www.facebook.com | 2017-10-16

To może być początek pieknej przygody... Pomożesz? Każdy grosz się liczy :) Zapraszamy do wsparcia projektu

Wiecznie Bazgrająca rusza z kopyta z nowym projektem! Pomożecie?

www.facebook.com | 2017-10-11

Magdalena Andruszkiewicz, jedna z bohaterek naszych reportaży, z nowym projektem! Niejeden celebryta ma koszulkę ze swoim wizerunkiem autorstwa pilanki Magdaleny Andruszkiewicz. Hugh Jackman, Margaret, Ewa Chodakowska, Magda Mołek, Marcin Meller, Jessica Mercedes…. Lista jest naprawdę długa!

Ręcznie malowana odzież – wesprzyj projekt

www.asta24.pl | 2017-10-11

Na portalu PolakPotrafi pilanka zbiera pieniądze na nagranie teledysku promującego rękodzieło. Magdalena Andruszkiewicz ręcznie maluje odzież i pierwszy odcinek chce poświęcić tematyce jeździeckiej.

Teledysk promujący ręcznie malowaną odzież

bazgrajaca.eu | 2017-10-10

Ruszam z kopyta z nowym projektem! Pomożecie? Poniżej link do projektu