Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

andruszkiewiczmagda

andruszkiewiczmagda

Poznań, Polska

Z wykształcenia jestem architektem. Zajmuję się malowaniem na odzieży. Kocham konie, taniec i malowanie. Wszystkie te pasje udało mi się połączyć właśnie stając się Wiecznie Bazgrającą.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 2200 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 14.07.2018 22:10

Teledysk o ręcznie malowanej odzieży

O projekcie

Projekt zakłada zebranie środków dających możliwość podzielenia się moim bazgrającym światem....

Zdjęcie z nagrywania drugiego - baletowgo teledysku w ręcznie malwoanym stroju od sponsora firmy Arabesque Dancewear

KIM JESTEM?

Jestem Magda - Wiecznie Bazgrająca, z wykształcenia architekt. Kocham konie, taniec i bazgranie! Zajmuję się malowaniem na odzieży. maluję na sukienkach, koszulkach, torbach, butach, ceramice...

Oprócz tego, stworzyłam też projekt Bazgrająca z gwiazdami, w którym maluję koszulki dla znanych osób i wręczam im je podczas spotkań. Do tej pory udało się wręczyć koszulki Hugh Jackman'owi, Edwardowi Norton'owi, Edycie górniak, Martynie Wojciechowskiej, Marcinowi Prokopowi i wielu innym. Koszulki i zdjęcia z gwiazdami mozna zobaczyć tu -> Album Bazgrająca z gwiazdami 

Stworzyłam również projekt, w którym nagrywam teledyski promujące mój ręcznie malowany świat. Każdy jest inny. Pierwszy jeździecki można zobaczyć tu - > Teledysk jeździecki  Drugi baletowy można zobaczyć tu: Teledysk baletowy W obu teledyskach mam na sobie charakterystyczne dla klimatu klipu stroje pomalowane przez siebie. Środki na nagranie obu teledysków udało się zebrać dzięki PolakPotrafi.

Moje prace można zoabczyć na-> Bazgrająca na Facebooku

Poniżej przykłady strojów do teledysków w wersji 'przed' i 'po'.

Jeździecki od sponsora -> Fairplay,

baletowy od firmy - > Arabesque Dancewear

CEL ZBIÓRKI:

Celem projektu jest zebranie środków na nagranie trzeciego teledysku promującego mój ręcznie malowany świat. Tematyka trzeciego klipu to taniec towarzyski. Już szyje się suknia do tańców standardowych, a suknię do tańców latynoamerykańskich już mam i częściowo jest już pomalowana. Nie zdradzę póki co jak wygląda :) Niech to będzie niespodziana :)

Co już mam?

  • miejsce - Pałac Baborówko -> Pałac Baborówko
  • sponsora dwóch sukni (do tańców latynoamerykańskich oraz standardowych) -> Mmkouture
  • sponsora obuwia do obu technik latin+standard - KOZDRA
  • partnera do tańca

Czego mi brakuje?

  • środków na kamerzystę i fotografa
  • środków na wizaż do teledysku

 Nagranie teledysku planuję na 23 lipca. Wspaniała ekipa, która nagra, zrobi zdjęcia i  wszystko pięknie zmontuje już jest. Nagrywaliśmy razem poprzednie dwa teledyski. Jednak żeby udało nam się spotkać potrzebuję Waszego wsparcia. Będę wdzięczna za każdą cegiełkę dołożoną do zbiórki. Każda nadwyżka zostanie przeznaczona na kolejny teledysk, który jest już w planach i ma nawet sponsora stroju... Pomożecie?

Poniżej kilka moich prac :)