Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jaruha

Jaruha

Gdańsk, Polska

Producent muzyczny z 18 letnim doświadczeniem, video z troszkę mniejszym :) Słowianin-Lechita, obywatel wszechświata, mieszkaniec Polskiej ziemi, miłośnik przyrody i wszystkiego co naturalne - prawdziwe, vbloger, głosiciel prawdy, wolny człowiek.

PRAWDA jest dla mnie bardzo ważna. Prawda uzdrawia, odziera z kłamstw i pozorów. Nie jest zła ani dobra. Jest po prostu czystą Boską wartością samą w sobie. Niektórzy mają z nią problem i przyszywają jednostkom posługującym się faktami i prawdą łatkę antysemity, homofoba, nacjonalisty, etc. PRAWDA bezpardonowo weryfikuje ich wątły i niekompletny światopogląd skazując na porażkę.
Ludzie otwarci na drugiego człowieka i dialog z nim rozwijają się i zasługują na mój szacunek. Reszta to manipulanci lub zagubione duszyczki nie znające celu swojej podróży w czasoprzestrzeni.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6900 PLN z 5000 PLN

74 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

138%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.07.2016.

Teledysk JARUHA LECHISTAN

Nie kupiłem pampersów !!!

Dodano 30.07.2016, godz. 1:59

Drodzy jestem w szoku kwota w ostatnich dniach i godzinach akcji przeszła moje najśmielsze oczekiwania.Puszczam kleks za kleksem a pampersów ni ma Panie ! :)
Wielkie Dźwięki kochani, nie zawiedziecie się :)

Dodano: 16.08.2016, 13:33
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
Jaruha - Gratulacje!!!
Oczekuję zatem na pełną realizację klipu i dołączam się do dalszego promu na łamach FFK, jak już go poskładasz, w tym wypadku do Qpy :D.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.07.2016 10:10