Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jaruha

Jaruha

Gdańsk, Polska

Producent muzyczny z 18 letnim doświadczeniem, video z troszkę mniejszym :) Słowianin-Lechita, obywatel wszechświata, mieszkaniec Polskiej ziemi, miłośnik przyrody i wszystkiego co naturalne - prawdziwe, vbloger, głosiciel prawdy, wolny człowiek.

PRAWDA jest dla mnie bardzo ważna. Prawda uzdrawia, odziera z kłamstw i pozorów. Nie jest zła ani dobra. Jest po prostu czystą Boską wartością samą w sobie. Niektórzy mają z nią problem i przyszywają jednostkom posługującym się faktami i prawdą łatkę antysemity, homofoba, nacjonalisty, etc. PRAWDA bezpardonowo weryfikuje ich wątły i niekompletny światopogląd skazując na porażkę.
Ludzie otwarci na drugiego człowieka i dialog z nim rozwijają się i zasługują na mój szacunek. Reszta to manipulanci lub zagubione duszyczki nie znające celu swojej podróży w czasoprzestrzeni.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6900 PLN z 5000 PLN

74 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

138%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.07.2016.

Teledysk JARUHA LECHISTAN

O projekcie

Kochani teledysk się już ukazał:

POLACY ! POZNAJCIE SWOJĄ PRAWDZIWĄ HISTORIĘ ! Tego nie dowiecie się na lekcjach w "polskiej" szkole ! Mieszko nie był naszym pierwszym władcą. Pominięto 48 władców nie licząc 4 okresów bezkrólewia kiedy to władali Lechią wojewodowie.

Celem utworu jest zwrócenie uwagi Po-Lachów i reszty Świata na zapomnianą prehistorię Polski odnoszącą się do początków naszej państwowości (ok 1800 p.n.e.) jak również nawołuje do jednoczenia się wszystkich Słowian w celu odnowy świata poprzez powrót do korzeni i życia w wolności blisko przyRODy. SŁOWIANIE ! bądźmy przykładem dla całego "cywilizowanego" świata ! Zakończmy stare waśni, które nas dzielą, odbierając złym istotom moc niszczenia naszej Matki Midgard-Ziemi i wspaniałego dziedzictwa Ariów stojącego na jej straży. Utraciliśmy MOC zapominając o naszych wielkich władcach-założycielach Lechii, Scytii, Sarmatii i przodkach, których geny i krew nosimy w sobie. Połączmy się SERCEM z naszymi dalekimi przodkami i uaktywnijmy własną siłę w obecnym czasie (Apokalipsy) Odsłonięcia Prawdy. Jeśli indentyfikujecie się z tym przekazem proszę UDOSTĘPNIAJCIE ten teledysk jak największej ilości osób na całym świecie ! Bądźmy dumni z naszego dziedzictwa !

W teledysku zostały wykorzystane obrazy: Banjamina Westa - "Wygnanie Adama i Ewy" oraz Antonio Ciseri - "Ecce Home"

Teledysk jest z napisami w 3 wersjach językowych: polskiej, rosyjskiej i angielskiej. Utwór jest skonwertowany do właściwej częstotliwości 432 Hz.

Zapraszam na mój fanpage www.facebook.com/jaruhanadaje oraz do grupy: https://www.facebook.com/groups/jarawiedza/

Link do kroniki Prokosza:

http://ksiegarnia-armoryka.pl/Kronika_Polska_przez_Prokosza_w_wieku_X_napisana_Prokosz.html

 

CEL PROJEKTU:

Projekt ma za zadanie pokryć koszty realizacji teledysku do piosenki pt: "LECHISTAN", która odnosi się do nieznanych lub jak kto woli ukrytych dziejów prehistorii Polski. Z niewiadomych przyczyn nie uczy się nas tego w szkołach. Ciśnie się od razu pytanie dlaczego ? Na to pytanie musicie sobie odpowiedzieć sami a ta piosenka ma dać Wam kopa do niesamowicie pasjonującej przygody jaką jest poznawanie prawdziwej historii Polski.

POSŁUCHAJ PIOSENKI:

ZAŁOGA:

Grzegorz (Grigori) Witczak
Operator, scenarzysta, reżyser, producent filmów historycznych i dokumentalnych tutaj nasza wspólna produkcja:

https://www.youtube.com/watch?v=0beKn3N5FkI
Na planie teledysku głównie operator i reżyser.

Dariusz Bógdał
Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, podniebny wagabunda, fotograf. W 2003r. wyruszył na podniebną wędrówkę po Polsce. W ciągu kolejnych pięciu lat podróży z paralotnią odwiedził ok. 300 miejsc, wykonał kilkadziesiąt tysięcy fotografii i przebył drogę, która pozwoliłaby mu 5-krotnie okrążyć kulę ziemską. Finalista prestiżowego Festiwalu Fotografii i Sztuk Wizualnych Photoespana w Madrycie w 2006r. Laureat I nagrody Grand Press Photo 2010 za fotoreportaż przyrodniczy. Na planie teledysku jako operator.

Marcin Błaszczykowski
Visual Effects Artist / Compositor VFX - Specjalizuje się głównie w realizacji, nadzorowaniu i tworzeniu szeroko zaawansowanych filmowych efektów specjalnych CGI, matte painting, compositing, green screen, color grading i wiele innych. Poza tym jako operator kamery oraz montażysta.

Joanna Piotrowska

Życie to wspaniały dar. Pomagam ludziom się wzruszyć, ponieważ wierzę, że prawdziwe emocje płyną prosto z serca. Uwieczniam te piękne momenty na fotografiach tak, aby w każdym momencie życia, można było zajrzeć do pudełka ze zdjęciami i się uśmiechnąć.

Piotr Fenik

Pasjonat nowych technologi. Licencjonowany pilot UAV. Przedsiębiorca internetowy z doświadczeniem w zarządzaniu projektami i handlu. Na planie operator drona.

Kamil Gorlo

Jeden z założycieli firmy 360experts, licencjonowany operator drona, specjalista od filmów 360 i wirtualnej rzeczywistości. Miłośnik nowych technologii

 

DODATKOWE ŚRODKI:

Dodatkowe środki zostaną przeznaczone na doskonalsze efekty specjalne oraz zrealizowanie cyklu filmów-wywiadów z udziałem m.in. Pana Janusza Bieszka, Tadeusza Mrozińskiego, Jacka Greczyszyna i innych badaczy dziejów Słowian, które będą miały na celu pogłębienie zagadnień poruszonych w teledysku związanych ze Słowiańszczyzną i Państwem Lechickim a w szczególności o zapomnianym piśmie i alfabecie słowiańskim Głagolicy, Biełwicy i dziejach Państwa Lechickiego, których z nieznanego powodu nie uczy się w polskich szkołach.

Pan Janusz jest autorem następujących książek:
- Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna
- Zamki Państwa Krzyżackiego w Polsce
- Cywilizacje kosmiczne na Ziemi

PODZIAŁ WYDATKÓW:Dodatkowe środki pozwolą mi również na być może chociaż częściowe sfinansowanie teledyskow do kolejnych piosenek osadzonych w tematyce słowiańskiej.

DLACZEGO TAKIE FINANSOWANIE:


Z prostego dla mnie oczywistego powodu. Wiedza, którą chcę propagować stoi w poprzek grupom interesów w naszym kraju. Jesteśmy gospodarczo i finansowo podbitym słowiańskim krajem, w którym mamy stać się co najwyżej tanią siłą roboczą i konsumentami a nie wytwórcami, również kultury światowej. Z tego również powodu nie mamy prawa znać naszej prawdziwej prehistorii, z której wynika że większość najwiekszych miast w Europie była zakładana przez władców Lechickich, a jaki to mogłoby mieć wpływ na naszą narodową świadomość i europejską odpowiedzcie sobie sami. Słowianie są atomizowani i skłócani przeciwko sobie, i to również nasza wina bo sobie na to pozwalamy brakiem świadomości, o którą chcę zawalczyć moim muzycznym orężem. Możesz zmienić świat zmieniając siebie i swoją świadomość. To ona będzie kierować Twoimi mądrymi decyzjami np. komu dawać pieniądze kupując żywność, która wpływa na Twoje zdrowie i jakość życia bez lekarstw i beznadziejnej służby zdrowia. Weźcie odpowiedzialność za swoje własne życie. Wspierając moją działalność stajecie się wiatrem w żagle naszego wspólnego okrętu o nazwie "Wolność i Szczęście". Nie znając naszego dziedzictwa sami skazujemy sie na zagładę bo dajemy innym mniej szlachetnym jednostkom przestrzeń do manipulacji.
Piosenka, którą możecie wesprzeć to ukoronowanie mojej ponad 20-letniej drogi twórczej.

Wywiad ze mną w Niezależnej Telewizji:


Tu nie chodzi o żaden nacjonalizm - tu chodzi o PRAWDĘ, która jest dla mnie największą świętością.

PATRONAT MEDIALNY

 Katalog książek nagród nr. 6.

 

 
     
     

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.07.2016 10:10