Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jaruha

Jaruha

Gdańsk, Polska

Producent muzyczny z 18 letnim doświadczeniem, video z troszkę mniejszym :) Słowianin-Lechita, obywatel wszechświata, mieszkaniec Polskiej ziemi, miłośnik przyrody i wszystkiego co naturalne - prawdziwe, vbloger, głosiciel prawdy, wolny człowiek.

PRAWDA jest dla mnie bardzo ważna. Prawda uzdrawia, odziera z kłamstw i pozorów. Nie jest zła ani dobra. Jest po prostu czystą Boską wartością samą w sobie. Niektórzy mają z nią problem i przyszywają jednostkom posługującym się faktami i prawdą łatkę antysemity, homofoba, nacjonalisty, etc. PRAWDA bezpardonowo weryfikuje ich wątły i niekompletny światopogląd skazując na porażkę.
Ludzie otwarci na drugiego człowieka i dialog z nim rozwijają się i zasługują na mój szacunek. Reszta to manipulanci lub zagubione duszyczki nie znające celu swojej podróży w czasoprzestrzeni.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6900 PLN z 5000 PLN

74 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

138%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.07.2016.

Teledysk JARUHA LECHISTAN

SUKCES !

Dodano 21.07.2016, godz. 20:44

Drodzy zbiórka funduszy na Polak Potrafi zakończona sukcesem ! Jak mówiłem wcześniej na filmie promocyjnym liczę na troszkę więcej pieniędzy co umożliwi nam realizacje i dopracowanie dodatkowych efektów. Cały czas liczę na wasze wsparcie w wysyłaniu linków do projektu. Za wszelkie wsparcie materialne i promocyjne bardzo dziękuję. SŁAWA !

Dodano: 21.07.2016, 22:54
  marias-64
marias-64
Gratulacje i z niecierpliwością czekam na resztę. Myślałam, że nie lubię hiphopu (chyba dobrze napisałam ale to nie jest ważne) teledysk wpadł mi w ucho ale i zapadł głęboko w serce. Nie potrafię wyrazić słowami tego co czuję gdy słucham tych i podobnych treści. Po prostu jest tak, że coś mnie ściska gdzieś głęboko w sercu gdy słucham słowiańskich "nutek". SŁAWA!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.07.2016 10:10