Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jaruha

Jaruha

Gdańsk, Polska

Producent muzyczny z 18 letnim doświadczeniem, video z troszkę mniejszym :) Słowianin-Lechita, obywatel wszechświata, mieszkaniec Polskiej ziemi, miłośnik przyrody i wszystkiego co naturalne - prawdziwe, vbloger, głosiciel prawdy, wolny człowiek.

PRAWDA jest dla mnie bardzo ważna. Prawda uzdrawia, odziera z kłamstw i pozorów. Nie jest zła ani dobra. Jest po prostu czystą Boską wartością samą w sobie. Niektórzy mają z nią problem i przyszywają jednostkom posługującym się faktami i prawdą łatkę antysemity, homofoba, nacjonalisty, etc. PRAWDA bezpardonowo weryfikuje ich wątły i niekompletny światopogląd skazując na porażkę.
Ludzie otwarci na drugiego człowieka i dialog z nim rozwijają się i zasługują na mój szacunek. Reszta to manipulanci lub zagubione duszyczki nie znające celu swojej podróży w czasoprzestrzeni.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6900 PLN z 5000 PLN

74 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

138%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.07.2016.

Teledysk JARUHA LECHISTAN

Dzięki za pierwsze wpłaty ! :)

Dodano 30.06.2016, godz. 14:31

Dziękuje Wam drodzy za pierwsze wsparcie to ważne bo po 5 minutach od opublikowania projektu na kilku grupach FB uruchomiliście energie już płynie bardzo dziękuje :)
SŁAWA !

Dodano: 02.07.2016, 12:49
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
Jarucha - promo klipu w natarciu na FFK:
www.ffk.org.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.07.2016 10:10