Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Karolina Czarnecka

Karolina Czarnecka

Warszawa

Jestem studentką III roku Akademii Teatralnej w Warszawie, skończyłam również Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Moje całe życie kręci się wokół szeroko pojętej Sztuki. Ważnym momentem był dla mnie finał XVI Konkursu Pamiętajmy o Osieckiej, podczas którego zostałam wyróżniona Nagrodą Specjalną przyznaną przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

36911 PLN z 8000 PLN

506 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

461%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.06.2014.

Teledysk Hera koka hasz LSD

Dodano: 14.01.2016, 20:09
Karolina Czarnecka
Karolina Czarnecka
Panie Robercie, weryfikuje błąd i wysyłam zaproszenie.
Pozdrawiam :)
Dodano: 14.01.2016, 16:29
Robert Franckowski
Robert Franckowski
Hmm, w dalszym ciągu nie otrzymałem zaproszenia do teatru na spektakl, co było gwarantowane. WSTYD...
Dodano: 19.10.2015, 10:02
Jacek Szyndler
Jacek Szyndler
Minęło półtora roku i niestety nie otrzymałem nagrody do tej pory?????
Dodano: 18.07.2015, 18:41
Michał Palczewski
Michał Palczewski
Dostałem dzisiaj paczkę z nagrodami (płyta Tiger Lilies + płyta z teledyskiem). Generalnie niesmak pozostawił już sam czas jaki trzeba było na nią czekać (półtora roku?). Wiele do życzenia pozostawia również sama nagroda. Agencja cięła koszty więc pożydziła na kopercie bąbelkowej. Jak można wysyłać płytę w zwykłej kopercie? Przyszła cała połamana. Płyty z teledyskiem też się nie dało jakoś estetycznie opakować? Po prostu dvd-r w kopercie z okienkiem? Naprawdę? Wpłaciłem 120 zł, a zaoszczędzono na mnie 1zł? Słabo, bardzo słabo, powiedziałbym że wręcz śmiesznie. Polak potrafi... po polsku.
Dodano: 01.04.2015, 17:13
Leszek Olizarczyk
Leszek Olizarczyk
Karolino, kiedy można spodziewać się wykupionej nagrody? Nie odpowiadasz, ani na komentarz w tym miejscu, ani na wiadomości na Facebooku...
Pozdrawiam - Leszek
Dodano: 18.03.2015, 10:53
jblond007
jblond007
Karolino, no trochę słabo idzie wysyłka :( Teledyski i piosenka są świetne, ale upominków nie widać. :( Pozdrawiam. Oczekujący .
Dodano: 12.03.2015, 13:03
Leszek Olizarczyk
Leszek Olizarczyk
Karolino!
Niedługo minie rok od wsparcia Twojego projektu na polakpotrafi.pl
Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem nagrody, która zgodnie z Twoim opisem powinna wyglądać tak: "Podziękowanie ułożonym przeze mnie limerykiem personalnie dla osoby wspierającej projekt, + podziękowanie na facebooku"
Po kilku moich wiadomościach do Ciebie otrzymałem z adresu agencjaroleplay.pl w dniu 23 stycznia 2015r. coś takiego:
"Epka wydana!
Czarnecka w empiku wszędzie na ścianach.
Dzięki Tobie i Twojej pomocy,
jej świat w końcu mrok przekroczy.
Dziękuję Ci bardzo za ten gest bogaty,
niech Ci się szczęści w domu i w pracy!"
Podpisała się pod tym pani Agnieszka Kalitowicz
W pierwszej chwili mnie zatkało, gdyż nie skojarzyłem tej rymowanki z tym co zadeklarowałaś w opisie projektu jako nagrodę, którą wykupiłem. Po chwili jednak dotarło do mnie, że w ten sposób agencja usiłuje wywiązać się w Twoim imieniu z podjętych zobowiązań.
Nie mogąc zgodzić się z takim stanem rzeczy, jeszcze tego samego dnia odpisałem pani Agnieszce:
"Dzień dobry Agnieszko
Yyy... zaskoczenie i dysonans pewien odczuwam.
Spodziewałem się nagrody zgodnej z deklaracją zawartą na portalu polakpotrafi.pl czyli cyt.: "Podziękowanie ułożonym przeze mnie limerykiem personalnie dla osoby wspierającej projekt + podziękowanie na facebooku"
Nieśmiało zauważam, że limeryk w swojej treści rządzi się pewnymi zasadami i ma układ rymów aabba.
Mam rozumieć, że Karolina wspaniała aktorka, nie zna podstaw limerykowania, a ponadto pisze o sobie w 3 osobie? Nie, w to to ja nie uwierzę.
Z utęsknieniem czekam zatem na nagrodę, zgodną z deklaracją, na moim profilu na fb
Pozdrawiam serdecznie - Leszek..."
Niestety na mój list nie było żadnej reakcji. Po tygodniu napisałem więc prośbę o udzielenie odpowiedzi na mojego maila. No i mija już kolejne 6 tygodni i... cisza
Droga Karolino. Tak, jak rok temu poczułem nieodpartą chęć wspierania wspaniale zapowiadającego się talentu, tak teraz czuję się po prostu oszukany!
Czy jest jeszcze szansa, że na moim profilu na fb pojawi się limeryk ułożony przez Ciebie personalnie dla mnie?
Pozdrawiam - Leszek.
Dodano: 04.03.2015, 22:52
eMCz
eMCz
"And the bright light of salvation shines" dziś przyszedł listonosz z paczką, sprawa załatwiona
Dodano: 27.02.2015, 11:24
eMCz
eMCz
Karolina,

Był entuzjazm, hype na kawałek „hera, koka, hasz” i internauci, którzy chcieli Cię wesprzeć, pomóc osobie z zapałem i energią w fajnym projekcie. Udało się zebrać potrzebną kaskę, projekt się udał. Ale czy na pewno? Czy największą wartością tego projektu nie byli jednak ludzie biorący w nim udział i wspierający, w kraju powszechnego hejtu, młodą, kreatywną, a całkowicie obcą im postać?

Kilka osób nie dostało tego, do czego się zobowiązałaś i, tak jak ja, czują się oszukani. Rozumiem, masz inne priorytety, nie masz czasu, już o wszystkim zapomniałaś, nie zależy Ci, whatever. Ale jak dla mnie w ten sposób zabierasz całe mnóstwo pozytywnej energii, które zebrało się wokół tej akcji. Pisanie tam gdzie wskazałaś, to pisanie na Berdyczów. Chodzi o prostą kwestię, potrzeba odrobiny dobrej woli. Głosy na tym wall’u zaraz zamilkną, upływ czasu zamknie sprawę, ale moim zdaniem to nie tak powinno być.

Pozdrowienia,

Michał
Dodano: 26.01.2015, 9:30
eMCz
eMCz
Zaczyna się robić ciekawie, ja napisałem na czarneckainfo@agencjaroleplay.pl w grudniu, odpisała mi p. Kalitowicz z Proud Action Group, żebym podał adres mailowy z polakpotrafi. Od tego czasu wysłałem dwa kolejne maile na ten sam adres, zero odzewu, pełna zlewka... Crowdfunding po polsku niestety...
Dodano: 11.01.2015, 20:17
Leszek Olizarczyk
Leszek Olizarczyk
Karolinko, ja rozumiem, że dużo wspierających, że dużo pracy z tym związanej. Jednak prosiłbym chociaż o informację jakie nagrody kiedy mogą doczekać się realizacji.
Na swoim profilu na fb, na trzy moje wiadomości odpisałaś na jedną podając adres wojtek.paziewski@gmail.com Jednak po napisaniu na ten adres... brak jakiejkolwiek reakcji...
Leszek Olizarczyk
Dodano: 06.01.2015, 10:43
Agnieszka Marta
Agnieszka Marta
mamy już nowy rok a koszulki nadal nie ma
Dodano: 11.12.2014, 22:54
Karolina Czarnecka
Karolina Czarnecka
Kochani!
Proszę o wyrozumiałość, 506 wysyłek, nie mogło udać się bez wtop. Rozumiem Was i przepraszam, że tak to długo trwa. Paczki zostały wysłane, jeśli nadal ich nie dostaliście napiszcie proszę na: czarneckainfo@agencjaroleplay.pl :)
ściskam WAS moocno! :)
I czekam na dzień aż wszystkie, wszystkie, wszystkie przesyłki dotrą i każdy będzie zadowolony!
Dodano: 11.12.2014, 21:52
Iza Jagodzińska
Iza Jagodzińska
moją koszulkę to listonosz chyba na kolanach niesie z fabryki.
Dodano: 09.12.2014, 17:42
eMCz
eMCz
cześć, serio pytałem co robić jeśli nic do mnie nie dotarło... wysyłka była jakieś 3 tygodnie temu...
Dodano: 02.12.2014, 21:30
eMCz
eMCz
Czołem, ja cały czas wypatruję listonosza z koszulką. Daleko nie miał, bo mieszkam w Wawie, co robić? jak żyć?
Dodano: 29.11.2014, 16:57
Evilek
Evilek
Śniły mi się jakieś kosmosy, rano zrozumiałem: http://imgur.com/1uY8P21
Dziękuję i czekam na kolejną akcję!
Dodano: 29.11.2014, 8:49
gregrad
gregrad
Pól roku czekania i dostałem koszulkę S ( chyba damską, bo jest bardzo mała) zamiast L. Czy wysyłacie je jak leci nie patrząc na rozmiar?
Dodano: 28.11.2014, 15:17
Michał
Michał
Dostałem koszulkę, ale niestety nie ten rozmiar. Prosiłem o koszulkę damską rozmiar: M, a dostałem XL. Jest możliwość zamiany? Byłbym bardzo wdzięczny, gdyż to jest(troszkę spóźniony) prezent urodzinowy dla koleżanki.
Dodano: 27.11.2014, 18:48
McBu
McBu
Dziękuję :D dostałam śliczny lizak z genialną wróżbą! Pozdrawiam :)
Dodano: 22.11.2014, 12:11
Karolina Czarnecka
Karolina Czarnecka
Kochani!
W związku z tym, że miałam 506 wspierających chciałam zebrać wszystkie części podarunków, żeby móc je wysłać wszystkim wszystko w tym samym momencie!
Rozumiem Wasze zniecierpliwienie, ale musicie zrozumieć mnie :)
Mam dobrą wiadomość. PACZKI WYSŁANE.
Jest tam wszystko oprócz płyt Tigersów, czekam aż chłopaki się podpiszą i mi prześlą, a są w trasie także nie jest to takie łatwe. Jak tylko mi je wyślą, dosyłam do Was!
Ale EPki, koszulki etc już wysłane!
Dawajcie znać w wiadomościach, czy wszystko ok, czy macie, czy dostaliście. Mam nadzieję, że pomyłek nie będzie, ale tak jak pisałam wcześniej jest Was wielu! I super, dziękuję Wam jeszcze raz! Jesteście cudowni!
Ściskam!
:)

Dodano: 19.11.2014, 23:05
lilkrusz
lilkrusz
Gratuluję sukcesu, chociaż czuję się zlekceważona. Nie trzeba była oferować czegokolwiek - wystarczyło prosić o wsparcie.
Dodano: 15.11.2014, 11:53
cryptonit
cryptonit
To jest nauczka, żeby się dwa razy zastanowić zanim się weźmie udział w czymś takim. Pomimo wypełnienia ankiety do dzisiaj nie otrzymałem tego, za co zapłaciłem. Gratuluję sukcesu.
Dodano: 07.11.2014, 21:55
roubal
roubal
Minął kolejny miesiąc, ponawiam więc pytanie, które zostało bez odpowiedzi: kiedy wysyłka płyt do osób biorących udział w zbiórce?
Dodano: 23.10.2014, 23:49
Marcin Piwnicki
Marcin Piwnicki
W dalszym ciągu nie otrzymałem EPKI, płyty z teledyskiem i "making of" z autografem. Zachowanie delikatnie mówiąc niepoważne!
Dodano: 09.10.2014, 11:33
roubal
roubal
Kiedy można spodziewać się płyty? W sklepach jest już od dawna, a w skrzynce pusto.
Dodano: 02.10.2014, 21:49
Karolina Czarnecka
Karolina Czarnecka
Jest Was tyle, że musieliśmy znaleźć system na rozsyłanie rzeczy, ale proszę Was o cierpliwość. Kto wypełniła ankietę dostanie, to co powinien. Pozdrawiam! Ściskam, przesyłam moc! :)
Dodano: 25.09.2014, 9:34
olowas
olowas
Dzień dobry. Do mnie też nic nie dotarło, choć ankietę adresową wypełniałem bodaj dwukrotnie. Cieszę się, że projekt się udał. Na czym dokładnie polega problem z przesłaniem obiecanej płyty? Dziękuję za informację.Pozdrawiam.
Dodano: 24.09.2014, 20:18
Jakub  Morisson
Jakub Morisson
Co z koszulkami, dalej do mnie nic nie dotarło, ani żadnej informacji nt. owej koszulki nie dostałem... Można wiedzieć kiedy się tego spodziewać?
Dodano: 19.09.2014, 15:15
toudi
toudi
w jaki sposób odebrać bilet do Och-teatru? na jaką datę?
Dodano: 03.09.2014, 11:04
Konrad Skotnicki
Konrad Skotnicki
Koszulka wciąż się nie pojawiła, całkowity brak kontaktu i odpowiedzi zarówno na maile, jak i wiadomości na Facebooku. Szkoda, że po udanym zakończeniu projektu tak traktuje się wspierających.
Dodano: 04.06.2014, 12:17
Michał
Michał
Kiedy dostaniemy formularze do wypełnienia i gdzie je dostaniemy?
Dodano: 03.06.2014, 15:47
Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Yes, yes, yes! 500 osób wsparło projekt! :) GRATULACJE Karolino! :)
Dodano: 02.06.2014, 22:04
Romcio
Romcio
Karolino, śliczna i sympatyczna dziewczyno - jesteś przykładem osoby, która mimo, tego, że nie była numerem "1" w jakimś tam konkursie, w tym przypadku 35 PPA, to i tak powoli wygrywa w konkursie, który nazywa się "życie" za pomocą własnej pracy, pomysłowości itd., itp. - powodzenia życzę, nie zmarnuj swej szansy.
P.S. Pomysł wsparłem, może niezbyt wielką kasą, ale w miarę swoich możliwości.
Dodano: 02.06.2014, 13:32
Marek Nowiński
Marek Nowiński
Trzymam kciuki!
Dodano: 30.05.2014, 18:02
Karolina Czarnecka
Karolina Czarnecka
dziękuję x4 :)
Dodano: 23.05.2014, 23:24
Wrobelo
Wrobelo
Cały weekend majowy sluchalismy twego wystepu,. Wakacje zamierzamy oglądać teledysk i dużo dużo więcej z twoim udziałem. Najbliżej mam do Gdańska wiec wpadaj :-)
Dodano: 23.05.2014, 9:30
MrDrzewo
MrDrzewo
Dzięki za ciary, które dostaje za każdym razem pod koniec piosenki. Próbowałem napisać coś więcej, ale po tych wszystkich przesłuchaniach w głowie kołacze mi się tylko jedno: WOW! Nie znam się na aktorstwie, ale mnie oczarowałaś. Trzymaj się i powodzenia:)
Dodano: 22.05.2014, 15:52
krzychuz76
krzychuz76
Podziwiam :)
Dodano: 22.05.2014, 9:48
Konrad
Konrad
Wsparłem! Niestety nie za wiele mogłem dać, ale cieszę się że mam chociaż swój maleńki wkład w taki fajny projekt.
Pozdrawiam i trzymam kciuki ;)
Dodano: 21.05.2014, 20:10
Karolina Czarnecka
Karolina Czarnecka
Dzięki za wiarę, a jeżeli chodzi o YT, tak właśnie zrobię :)
Dodano: 21.05.2014, 18:26
hiczu
hiczu
Karolino, liczymy, że teledysk będzie dziełem na miarę 70 mln odsłon :)
Fajnie jest móc uczestniczyć w tak pozytywnym projekcie. Czekam niecierpliwie!

P.S. Przed wypuszczeniem rozważ umowę z YouTube'm - za wpływy z reklam będziesz mogła realizować kolejne pomysły i marzenia ;)
Dodano: 19.05.2014, 13:54
Karolina Czarnecka
Karolina Czarnecka
Cały czas myślę o kolejnych nagrodach i na pewno coś się nowego pojawi, pozdrawiam! :)
Dodano: 19.05.2014, 13:47
pkesa
pkesa
Pani Karolino śćiskam kciuki i myslę ze 400% pani osiągnie a przy następnej 100% proszę pomysleć o koszulce z pani podobizna. Jestem zauroczony Pani śpiewem i interpretacją aktorską w pani utworach dostępnych w sieci.Serdecznie pozdrawiam.
ps: za koszulkę bardzo chętnie zapłacę.
Dodano: 18.05.2014, 23:33
matt_b
matt_b
Pani Karolino, niech ten projekt będzie podręcznikowym przykładem wykorzystania szansy. I dziękuję za powiew świeżości ...
Dodano: 18.05.2014, 17:04
barrum
barrum
Karolino, dodaj proszę do nagród wersję "karaoke". Śpiewasz świetnie, absolutnie musi być to więc normalna wersja + karaoke - super to się śpiewa ze znajomymi. Wiem, że już nie potrzebujesz za wiele robić, ale śpiewając będziemy myśleli o Tobie :)
Dodano: 18.05.2014, 15:36
Marek Wilgos
Marek Wilgos
Gratuluję.:)
Dodano: 17.05.2014, 15:22
Karolina Czarnecka
Dodano: 17.05.2014, 15:05
sq6nej
sq6nej
Pani Karolino , płacimy niewiele ale mamy nadzieje że to wystarczy aby przestała Pani chodzić za nami wszędzie...w domu pracy i urzędzie...

Proszę w teledysku wystąpić w nie mniej szykownej bluzie!
Dodano: 16.05.2014, 22:41
purafob
purafob
test
Dodano: 16.05.2014, 19:25
Karolina Czarnecka
Karolina Czarnecka
Dostaje od Was ogromny kredyt zaufania, dziękuję, PODOŁAM! :) Ściskam!
Dodano: 16.05.2014, 14:29
piterus
piterus
Gratuluje:)!Myślę, że 100k jest w zasięgu, zasługujesz na to!!
Dodano: 16.05.2014, 13:40
Vioner
Vioner
Czas na nowe progii
Dodano: 16.05.2014, 13:39
Vioner
Vioner
Łojezu ludzie, jeszcze 18 dni! Nie będzie miała co z hajsem zrobić ;p Spokojnie, bo będzie tego za dużo i wtopicie ;p
Dodano: 16.05.2014, 8:31
Kasia Ni
Dodano: 16.05.2014, 2:23
Karolina Czarnecka
Karolina Czarnecka
Dziękuje Wam!
Dodano: 15.05.2014, 19:59
JustJulek
JustJulek
Jest w Tobie jakiś rodzaj energii, który od razu 'kupiłem'. Niecierpliwie czekam na efekty.
Dodano: 15.05.2014, 18:24
Wojtek Kosowski
Wojtek Kosowski
Poszło!
Dodano: 15.05.2014, 16:33
Rafal Hlebionek
Rafal Hlebionek
Yes! Yes! Yes! :)
Dodano: 15.05.2014, 15:46
Przemek Pałka
Przemek Pałka
Jesteś zajebista, ciśnij!
Dodano: 15.05.2014, 15:44
Grzegorz T.
Grzegorz T.
Super! Kocham. :D
Dodano: 15.05.2014, 15:20
Val Pank
Val Pank
Ale recital mam nadzieję w rodzinnym mieście? :)
Dodano: 15.05.2014, 14:26
VVojtek Negovvski
Dodano: 15.05.2014, 13:59
lissia
lissia
Hej. Z mojej strony mogę zaproponowac wizaż i stylizacje. Zapraszam na moja strone www.wizaz.tot.pl lub FB https://www.facebook.com/pages/Ma%C5%82gorzata-Liss-Wiza%C5%BC-i-Stylizacja/316761515086854
Dodano: 15.05.2014, 12:26
StaryKredens
StaryKredens
Powodzenia !!!
Dodano: 15.05.2014, 11:38
Karolina Czarnecka
Karolina Czarnecka
Dziękuję Wam bardzo mocno za wsparcie! Zrobię wszystko żeby Was nie zawieść, siebie z resztą też :) Ściskam!
Dodano: 15.05.2014, 7:45
Karolina Spławik Olek
Karolina Spławik Olek
No to mamy teledysk :) Czekam z niecierpliwoscia! :) Tylko ladny prosze zrobic! :)

PozdRock! :)
Dodano: 14.05.2014, 23:13
Evilek
Evilek
fejm się zgadza :]
Dodano: 14.05.2014, 23:03
Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Super! Juz prawie 100%, a projekt nie trwa nawet 24 godzin :) Po 150% bedzie EP'ka a po 200% recital piosenki aktorskiej... Chyba czas szykować kolejne progi! :)))

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.06.2014 18:06