Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

dlugolecki

dlugolecki

Łódź, Polska

Absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej, kierownik produkcji i producent. Współzałożyciel fundacji NUR (www.nur.com).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Łukasz Kazek

Łukasz Kazek

Łódź, Poland


710 PLN z 50000 PLN

10 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.06.2018.

Teledysk do utworu 60+ Crew

O projekcie

 

Teledysk do kawałka hip-hopowego “Do końca na plusie”

 

"dobrze jest przyjąć podawana rękę

serce mieć szeroko uśmiechnięte

nie myśleć tylko więcej i więcej

bo życie samo w sobie jest pięknym prezentem"

 

Zacytowany fragment tekstu, podobnie jak pozostałe wersy utworu napisany został przez emerytów z 60+ Crew.

 

“Do końca na plusie” - LINK DO UTWORU

 

 

Ekipa powstała jesienią 2017 roku w Łodzi podczas warsztatów kultury hip-hop zorganizowanych przez grupę zapaleńców. Seniorzy, nie zważając na stereotypy, złapali za długopisy, mikrofony i puszki. Oprócz stworzenia graffiti, zapoznania się z tłem historycznym subkultury, sposobami konstruowania bitu czy technikami beatboxu uczestnicy zaprezentowali, przygotowane wcześniej, wierszowane fragmenty na temat “co jest w życiu ważne?”. Burza mózgów i wieloletnie doświadczenie zaproszonego do udziału w projekcie Zoraka, reprezentanta łódzkiej sceny hip-hopowej, pozwoliły na zredagowanie tekstu utworu. Po kilku tygodniach od pierwszego spotkania gotowy był też bit. Seniorzy zaproszeni zostali do udziału w profesjonalnej sesji nagraniowej.

 

 

 

 

Tym sposobem udało się nam przygotować niezwykły utwór muzyczny, o silnym przesłaniu – CZŁOWIEKU!! Chcemy dalej rozwijać nasz projekt. Dlatego teraz zbieramy 50.000 PLN aby nakręcić niezwykły, baśniowy teledysk, który rozwali system, zgarnie wszystkie ważne nagrody i pozwoli emerytom sprawdzić się w roli aktora i być może będzie początkiem pięknej kariery w myśl zasady, że nigdy nie jest za późno! 

 

 

Naszym celem jest popularyzowanie doświadczeń seniorów. Poprzez włączenie przekazu najstarszego pokolenia do obiegu popkultury chcemy zmniejszyć różnice międzypokoleniowe.

 

 

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące kampanii lub naszych działań warsztatowych piscie na: warsztaty@nur.com

Sprawdźcie też naszą STRONĘ NA FB.

POMYSŁODAWCY PROJEKTU

Łukasz Kazek

Socjolog i społecznik. Współzałożyciel agencji kreatywnej Oxymoron i członek Stowarzyszenia Nud-No. Z zamiłowania perkusista.

Łukasz Długołęcki

Absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej, kierownik produkcji i producent. Współzałożyciel fundacji NUR. Z zamiłowania basista.

Marcin “Zorak” Szymański

Polski beatboxer i raper, a także producent muzyczny. Mistrz Polski WBW Beatbox Battle 2008. Współpracuje z Teatrem Nowym w Łodzi przy projekcie teatru improwizowanego.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.06.2018 22:10