Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paweł Okpisz Tatra Nova Poręba

Paweł Okpisz Tatra Nova Poręba

Poręba, Długopole Zdrój

Nazywam się Paweł Okpisz i pochodzę z Wrocławia. Przez ponad 20 lat pracowałem w wielu firmach z branży odzieżowej, zajmując się przede wszystkim rozwojem sieci sprzedaży. Swoje wieloletnie doświadczenie chcę teraz przekuć w coś zupełnie odmiennego i wyjątkowego. Mój projekt skierowany jest do miłośników szeroko pojętej turystyki, miłośników gór, sportu, wypoczynku w zacisznych enklawach i wielbicieli sztuki kulinarnej. Wszystko w harmonii z przyrodą i lokalną społecznością. Wierzę, że możemy wzajemnie się inspirować w procesie tworzenia, nowego, wyjątkowego miejsca na mapie Gór Bystrzyckich.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

paok

paok


2225 PLN z 75000 PLN

18 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 08.08.2020.

Rewitalizacja Domu Gościnnego w Porębie

O projekcie

  • o projekcie

Ten projekt to rewitalizacja Domu Gościnnego w miejscowości Poręba, u podnóża Gór Bystrzyckich. Piękny, ponad stuletni dom wymaga gruntownego remontu. Planuję stworzyć w nim miejsce przyjazne dla miłośników spokoju i przyrody, pełne odniesień do regionu, jego historii i turystyki. Chciałbym, by oprócz swojej podstawowej funkcji turystycznej, Dom wpisał się w miejscowy krajobraz jako Dom Gościnny, miejsce spotkań lokalnej społeczności, miejsce organizacji koncertów, plenerów, wernisaży etc.

Pragnę też nadać temu miejscu niepowtarzalny charakter poprzez wniesienie dodatkowego elementu, jakim jest moje zamiłowanie do sztuki kulinarnej.

  • o budżecie

Zebrane środki przeznaczę na:

dokończenie gruntownego remontu obiektu czyli trwających już wszelkich prac budowlanych (m.in wymiana węzłów sanitarnych, stolarki okiennej i drzwiowej, instalacji grzewczej etc.) - 37.000,-

kompleksowe wyposażenie wnętrz - 26.000,-

zagospodarowanie zieleni otaczającej Dom - 8.500,-

stworzenie "Cichego Zakątka" czyli Enklawy Chillout'u - 2.500,-

promocję Domu Gościnnego - 1.000,-

 

  •  o mnie

Nazywam się Paweł Okpisz i przez wiele lat zajmowałem się rozwojem sieci sprzedaży detalicznej w firmach branży odzieżowej. Niedawno, z powodu pandemii, zlikwidowane zostało moje stanowisko pracy. Stało się to dla mnie impulsem, aby zająć się czymś zupełnie nowym i stworzyć coś wyjątkowego i wartościowego.

Znalazłem miejsce, które ma ogromny i dotychczas nie w pełni wykorzystany potencjał.

Agroturystyka, która działała od wielu lat, ale obecnie jest zamknięta i czeka na swojego Gospodarza.

Propozycję wypoczynku w Domu Gościnnym Tatra Nova kieruję do bardzo szerokiej grupy turystów i urlopowiczów. Miłośników pieszych i rowerowych wędrówek, narciarzy, a przez cały rok...poszukiwaczy spokojnej enklawy z dala od zgiełku i problemów dnia codziennego.

Wszyscy znajdziecie tu swoje zacisze. 

Dziękuję za wsparcie i zaufanie. 

Zapraszam w progi Domu Gościnnego Tatra Nova w Porębie.

Pozdrawiam.

Paweł Okpisz

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 08.08.2020 22:10