Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomek Michniewicz

Tomek Michniewicz

Warszawa, Polska

Tomek Michniewicz – dziennikarz, reportażysta, fotograf, organizator wypraw i ekspedycji. Autor trzech bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych: „Samsara”, “Gorączka. W świecie poszukiwaczy skarbów” i “Swoją drogą”.

Autor programu “Inny świat” w telewizji TTV, audycji “Reszta świata” w Jedynce, a wcześniej “Trójka Przekracza Granice” w Trójce, redaktor naczelny serwisu podróżniczego KoniecŚwiata.net.

Laureat czterech statuetek na festiwalu cywilizacji i sztuki mediów, odkrywców i podróżników Mediatravel, nominowany do Kolosów i nagrody National Geographic “Traveler”.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

54245 PLN z 10000 PLN

427 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 06.11.2015 23:11

TATENDE - uratujmy słonie, żyrafy, nosorożce!

Wysyłka nagród - prośba o adresy do wysyłki

Dodano 12.11.2015, godz. 11:02

Witajcie.

Na wstępie raz jeszcze chciałbym Wam ogromnie podziękować za wsparcie projektu Tatende. Z polskiej perspektywy trudno sobie nawet wyobrazić, jak wiele zmieniają tam w Zimbabwe niewielkie kwoty. Wasze wpłaty naprawdę zmieniają na lepsze kawałek świata.

Przed nami najprzyjemniejszy moment, czyli wysyłka nagród. Tak więc - poproszę o adresy do wysyłki!

Przesyłajcie je mailem na adres tomek@tomekmichniewicz.pl. Jeśli dodacie od razu informację, jakie nagrody wybraliście, ułatwi nam to wyszukiwanie w raporcie od PolakPotrafi i przyspieszy proces.

Pozdrowienia,
Tomek Michniewicz