Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomek Michniewicz

Tomek Michniewicz

Warszawa, Polska

Tomek Michniewicz – dziennikarz, reportażysta, fotograf, organizator wypraw i ekspedycji. Autor trzech bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych: „Samsara”, “Gorączka. W świecie poszukiwaczy skarbów” i “Swoją drogą”.

Autor programu “Inny świat” w telewizji TTV, audycji “Reszta świata” w Jedynce, a wcześniej “Trójka Przekracza Granice” w Trójce, redaktor naczelny serwisu podróżniczego KoniecŚwiata.net.

Laureat czterech statuetek na festiwalu cywilizacji i sztuki mediów, odkrywców i podróżników Mediatravel, nominowany do Kolosów i nagrody National Geographic “Traveler”.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

54245 PLN z 10000 PLN

427 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 06.11.2015 23:11

TATENDE - uratujmy słonie, żyrafy, nosorożce!

540%!!!

Dodano 10.11.2015, godz. 9:33

Zakończyliśmy zbiórkę i dzięki Wam wszystkim udało się zebrać 54,245 zł!!! To stanowi OGROMNĄ pomoc dla takiego miejsca jak Imire!

Przed nami to, co najprzyjemniejsze. Po pierwsze zaczynam powoli ogarniać wysyłkę nagród. Co tylko się da, postaram się Wam wręczać osobiście, wraz z podziękowaniami. Sporo jeżdżę po kraju, więc nawet jeśli to potrwa kilka tygodni, moim zdaniem warto spotkać się twarzą w twarz. Jeśli komuś zależy na czasie, bardzo proszę o kontakt mailem (tomek@tomekmichniewicz,pl).

Po drugie, zaczynamy maksymalizować wartość zebranych pieniędzy, poprzez negocjowanie rabatów w firmach. To może potrwać, nawet kilka miesięcy (zwłaszcza że w styczniu, po Świętach, przy chwilowej zapaści rynku, wszystkie ceny idą w dół). Chcemy kupić za Wasze pieniądze najwięcej jak się da, a to nie dzieje się szybko.

Co więcej, Imire aplikuje do programu grantów MSZ i pierwsze sygnały są bardzo pozytywne, więc jeśli to się uda, MSZ kupi do rezerwatu komputery, a więc my nie będziemy musieli. Będziemy mieli ostateczną decyzję do końca listopada.

Tak więc nie lękajcie się, będę o wszystkim informował tu oraz na stronie akcji (http://www.tomekmichniewicz.pl/tatende/). Bardzo dbamy o to, żeby każdy etap akcji Tatende był całkowicie transparentny i teraz również tak będzie.

Raz jeszcze, na razie tylko wirtualnie - bardzo Wam wszystkim dziękuję. Naprawdę naprawimy razem kawałek świata.

Do zobaczenia przy nagrodach!
Tomek Michniewicz