Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomek Michniewicz

Tomek Michniewicz

Warszawa, Polska

Tomek Michniewicz – dziennikarz, reportażysta, fotograf, organizator wypraw i ekspedycji. Autor trzech bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych: „Samsara”, “Gorączka. W świecie poszukiwaczy skarbów” i “Swoją drogą”.

Autor programu “Inny świat” w telewizji TTV, audycji “Reszta świata” w Jedynce, a wcześniej “Trójka Przekracza Granice” w Trójce, redaktor naczelny serwisu podróżniczego KoniecŚwiata.net.

Laureat czterech statuetek na festiwalu cywilizacji i sztuki mediów, odkrywców i podróżników Mediatravel, nominowany do Kolosów i nagrody National Geographic “Traveler”.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

54245 PLN z 10000 PLN

427 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 06.11.2015 23:11

TATENDE - uratujmy słonie, żyrafy, nosorożce!

420%!

Dodano 02.11.2015, godz. 9:08

Dzięki Wam zebraliśmy 42 tys. zł! Przekazaliśmy właśnie tę informację do Imire - pomdleli z wrażenia! Przed nami ostatni tydzień zbiórki!

Zaczęliśmy już się przyglądać rynkowi, szukając rzeczy, które najlepiej będzie kupić. Kilka informacji:

- kupimy spodnie do buszu z 50% upustem od firmy Graff.

- od firmy Medaid dostaniemy 35 apteczek dla rangerów.

- szukamy firmy, która szyje mocne bawełniane koszule safari i produkuje bardzo wytrzymałe buty do buszu.

- Imire wysłało właśnie aplikację do programu małych grantów polskiego MSZ. Jeśli zostanie zaakceptowana, nie będziemy musieli kupować laptopów dla centrum edukacyjnego. Z tą decyzją wstrzymamy się więc kilka tygodni.

- Przyglądamy się rynkowi noktowizji, termowizji, kamer ultraczułych. Już wiemy, że nie kupimy drona - ograniczenia baterii i zasięgu wykluczają jego zastosowanie w Imire. Kupimy coś innego, bardziej dopasowanego do potrzeb.

6 listopada kończy się zbiórka i niezwłocznie zaczniemy wysyłać do Was nagrody. Część Tomek spróbuje przekazać Wam osobiście, wraz z podziękowaniami od siebie.

Dziękujemy Wam za wszystko!
Ekipa Tatende