Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomek Michniewicz

Tomek Michniewicz

Warszawa, Polska

Tomek Michniewicz – dziennikarz, reportażysta, fotograf, organizator wypraw i ekspedycji. Autor trzech bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych: „Samsara”, “Gorączka. W świecie poszukiwaczy skarbów” i “Swoją drogą”.

Autor programu “Inny świat” w telewizji TTV, audycji “Reszta świata” w Jedynce, a wcześniej “Trójka Przekracza Granice” w Trójce, redaktor naczelny serwisu podróżniczego KoniecŚwiata.net.

Laureat czterech statuetek na festiwalu cywilizacji i sztuki mediów, odkrywców i podróżników Mediatravel, nominowany do Kolosów i nagrody National Geographic “Traveler”.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

54245 PLN z 10000 PLN

427 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

542%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.11.2015.

TATENDE - uratujmy słonie, żyrafy, nosorożce!

Nowe nagrody

Dodano 16.10.2015, godz. 12:03

Jako że żwawym krokiem zbliżamy się do 40 tys. (CZTERDZIESTU TYSIĘCY!!!), dorzucamy nowe nagrody.

Po pierwsze, jutro rano wrzucimy urocze, drobne ozdoby/bibeloty/rzeźby druciano-koralikowe przywiezione z Zimbabwe, przedstawiające nosorożca (na pewno poniżej 50 zł). Muszę tylko zrobić zdjęcia po powrocie do domu.

Po drugie - sami popatrzcie: https://www.facebook.com/tomekmichniewicz/posts/1199271990089665

Zgłosiła się do mnie polska artystka, Paulina Domagalska. Wymieniliśmy kilka maili i oto w ramach zbiórki Tatende pojawiła się nowa nagroda - niesamowita (moim zdaniem) rzeźba "Goryl" wykonana z papieru przez duet Papersculpture (więcej informacji na papersculpture.eu). Wymiary: 130/137/135cm.

Papersculpture nawiązuje do brutalnej tradycji dekorowania ścian trofeami zwierzęcymi. Poprzez papierowe, bezkrwawe głowy duet chce zaprotestować przeciwko tej bezmyślnej tradycji. Rzeźba przedstawiająca dwa goryle nawiązuje do piety, ma zwrócić uwagę na brutalny los, jaki spotyka te zwierzęta.

Popatrzcie, na jak wiele sposobów można się zaangażować w Tatende. Wystarczą chęci i nieco pomysłowości. Papersculpture - dziękuję!

Pozdrowienia,
Tomek Michniewicz

Dodano: 16.10.2015, 18:25
  Ola BD
Ola BD
Cudownie Wam idzie!
A moge niesmialo zaproponowac zwiekszenie ilosci ksiazek?

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.11.2015 23:11