Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

dutkon

dutkon

Maciej Dutko

Maciej Dutko – przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor bestsellerów „Biblia e-biznesu” (www.bibl.pl) i „Efekt tygrysa” (www.efekttygrysa.pl). Wykłada na uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu” (www.ebiznes2.pl).

Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl.

Przez serwis WhitePress.pl uznany w 2015 za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

Więcej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Dutko
oraz: www.dutko.pl/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12749 PLN z 12345 PLN

186 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.07.2015.

Targuj się! Zen negocjacji

RSS

Audiobook "Targuj się" + pakiety promocyjne Dodano 16.09.2015, godz. 23:01

Witaj!

Miło mi donieść, że gotowa jest już wersja audio mojej najnowszej książki "Targuj się! Zen negocjacji" (produkcja: Audioteka.pl, czyta: Maciej Kowalik - lektor, który zasłynął z brawurowych interpretacji książek Andrzeja Pilipiuka i Stanisława Lema).

Książka "Targuj się!" zbiera coraz więcej pozytywnych "ochów!" i "achów!", co cholernie mnie cieszy i mobilizuje do pracy nad kolejnymi tytułami.

Ale zanim one "nastąpią", zapraszam do posłuchania "Targusia". Na http://targujsie.pl pobierzesz darmowy fragment. Zdradzam w nim m.in. dlaczego prosząc o podwyżkę w pracy masz na nią może 3% szansy, bo na 97% spotkasz się z odmową. Podpowiadam oczywiście, jak negocjować z szefem, aby było odwrotnie. Mówię też, jak zarezerwować luksusowy hotel w cenie zwykłego Ibisa, albo jak wytargować wycieczkę zagraniczną za pół ceny a nawet (choć to nie jest już takie proste...) za darmo.

Jeśli ten fragment chwyci Cię za serce i zacznie zmieniać Twój punkt patrzenia na codzienne negocjacje, zapraszam do sięgnięcia po pełne, ponad 8-godzinne nagranie.

Tym bardziej, że szczęścia chodzą parami: wersję audio (podobnie jak i książkową) zamówisz w sympatycznych pakietach, dzięki którym Twój portfel będzie Cię lubił nawet o 30% bardziej:) http://republikawiedzy.pl/pakiety-specjalne


Do usłyszenia!

Maciej Dutko

Audycja o tym, jak samodzielnie wydać książkę Dodano 24.07.2015, godz. 14:06

Zapraszam do posłuchania kolejnej rozmowy, w której Marek Jankowski przepytał mnie pod kątem selfpublishingu i crowdfundingu: http://akademia-internetu.pl/ogolne/jak-wydac-ksiazke-selfpublishing-i-crowdfunding/

Maciej

Ps. Kochani, osoby, które nie przesłały mi jeszcze adresu do wysyłki nagród za wsparcie projektu "Targuj się!" proszę o podesłanie go na dutkon@dutkon.pl.

Wysyłka nagród - info o terminie realizacji Dodano 20.07.2015, godz. 13:04

Witajcie!

Kochani, po pierwsze pragnę Wam serdecznie podziękować za wsparcie projektu \"Targuj się!\" - być może myślicie, że wpłacając mniejszą lub większą kwotę, wybraliście tylko jedną z kilkunastu \"nagród\". Tak naprawdę jednak owe \"nagrody\" są wyłącznie pretekstem - w rzeczywistości każde zasilenie projektu było bezcennym pozytywnym kopniakiem do przodu, dzięki któremu w Polsce pojawi się chyba pierwsza książka negocjacyjno-przygodowa. Moją wielką ambicją jest, aby opisane w niej kejsy i zasady zaraziły pozytywnie jak najwięcej osób - jeśli zaczniemy na dużą skalę stosować dobre praktyki, będziemy zmieniać świat na lepsze.

Dzięki Wam, razem realizujemy słowa Dalajlamy: \"Żyj tak, aby uczynić świat lepszym\". Staram się to osiągać każdą książką, każdym szkoleniem i każdym artykułem, ale nie byłoby to możliwe, bez Waszego wsparcia.

Dziękuję!


Druga kwestia - termin wysyłki nagród: Kochani, zasypaliście mnie pytaniami o to, kiedy zamówione książki, e-booki itd. do Was dotrą. Przepraszam, że nie odpowiem każdemu z osobna, ale fizycznie nie dam rady. Wygląda to tak:

• Książka \"Targuj się!\" jest w druku. Jeśli po stronie drukarni nie będzie żadnych niespodzianek, wysyłka pierwszych egzemplarzy nastąpi jeszcze pod koniec lipca, a więc w pierwszym tygodniu sierpnia pierwsze sztuki \"Targusia\" dotrą w Wasze ręce:)

• E-book \"Targuj się!\" jest w trakcie konwersji - książka jest obszerna (ponad 10 arkuszy wydawniczych, dlatego na poskładanie formatów mobilnych potrzeba ok. 1,5 tygodnia - a zatem e-booki również dotrą do Was ok. początku sierpnia (może ciut wcześniej).

• Audiobook \"Targuj się\" - na tę nagrodę trzeba będzie poczekać najdłużej, bo trwają jeszcze negocjacje z Audioteką, co do warunków realizacji nagrania. Wersja audio powinna być gotowa ok. października (ale dajcie mi, proszę, margines błędu +/- kilka tygodni, ponieważ ta kwestia jest najbardziej skomplikowana technologicznie).

• Wysyłkę pozostałych nagród rozpoczynamy jeszcze w tym tygodniu - za kilka dni powinny być więc u Was.


Trzecia sprawa - pytacie, jak podać adres do wysyłki nagród. PolakPotrafi dostarczył mi Wasze adresy e-mail - a więc osoby, które wybrały e-booka, audiobooka czy inną nagrodę wirtualną, nie muszą już nic robić - dostęp do niej przyjdzie e-mailem.

Tych z Was, którzy wybrali nagrodę fizyczną, proszę o napisanie do mnie na dutkon@dutkon.pl. W e-mailu potrzebuję od Was informację (najlepiej w takim formacie):

nick w Polak Potrafi
imię i nazwisko
ulica + numer domu/mieszkania
kod pocztowy + miejscowość


Czekam zatem na Wasze adresy i powoli zaczynamy pakować to, co już da się zapakować, czekając na nakład \"Targuj się!\":).


Ściskam serdecznie,

Maciej Dutko

Niespodzianka w ostatnim dniu projektu: AUDIOBOOK "Targuj się!" Dodano 18.07.2015, godz. 16:36

Kochani,

Dostałem wiele zapytań, czy powstanie wersja audio książki "Targuj się!". Zdecydowałem więc, że tak - powstanie! Jej cena rynkowa wyniesie 35 zł, ale dla wszystkich Wspierających na PolakPotrafi.pl, w ramach podziękowania za Waszą pomoc przy realizacji tego projektu, udostępniam audio-Targusia za 15 zł.

Ważne: audiobook "Targuj się!" powstanie dopiero ok. października (+/- 4 tygodnie), jest to więc nagroda dla cierpliwych:). Ale myślę, że warto zamówić już i poczekać (projekt kończy się jutro o 13:00 i tylko do tej godziny można upolować audiobooka).

Link do pobrania wersji audio otrzymacie e-mailem, gdy tylko audiobook będzie gotowy.

Zapraszam do ustrzelenia wersji audio:)

Maciej

Audycja o negocjacjach + artykuł na Onet.pl Dodano 17.07.2015, godz. 23:53

Przyjaciele Moi,

W ostatnich dniach coraz głośniej robi się o mądrych negocjacjach. Marek Jankowski w ramach swojego kultowego podcastu "Mała Wielka Firma" zaprosił mnie do rozmowy nt. zdrowego i skutecznego negocjowania - zapraszam i ja do posłuchania wywiadu na http://malawielkafirma.pl/charakter-przedsiebiorcy/.

Z kolei dziś na Onet.pl pojawił się mój artykuł na ten sam temat - jest to swego rodzaju preludium do książki, która... jest już w druku i na początku sierpnia będzie u Was. W oczekiwaniu na "Targuj się!", zapraszam do lektury tekstu na http://biznes.onet.pl/wiadomosci/komentarze/felietony/negocjacje-na-co-dzien-madrze-etycznie-skutecznie/97g4ft.

Maciej

PS. Aha, mam jeszcze prośbę ogromną: jeśli artykuł Wam się spodoba, udostępnijcie go, proszę, swoim facebookowym znajomym - temat negocjacji może ich zainteresować, a mnie ułatwi szczęśliwe doprowadzenie projektu do końca (w tej chwili mamy jeszcze 37 godzin do zakończenia zbiórki i niecałe 500 zł do zamknięcia projektu - niby niedużo, ale jest weekend i może nie być łatwo...). Każde udostępnienie będzie na wagę platyny - dziękuję :*

Bezpłatny webinar o negocjacjach - już dziś o 20:00 Dodano 07.07.2015, godz. 2:43

Moje Kochane Targusie:),

Jeśli jeszcze nie dotarła do Was informacja, podpowiem, że dziś (wtorek, 7 lipca) o 20:00 poprowadzę webinar na temat prostych, a zarazem niezwykle skutecznych technik i zasad negocjowania. Jeśli ktoś ma ochotę - zapraszam tu: http://biznesponadgranicami.pl/negocjacje - nie zabraknie ciekawych i pikantnych kejsów z życia autora:).

Maciej

„Targuj się!” – konkurs dla negocjujących inteligentnie Dodano 19.06.2015, godz. 10:17

Na PolakPotraafi.pl trwa projekt wsparcia książki o negocjacjach „Targuj się!”. Po tygodniu dzięki Wam osiągnęliśmy już 37% celu. Dziękuję i proszę o dalszy doping! Zapraszam też do konkursu. Do wzięcia jest 15 książek o wartości ponad 500 zł:

- 6 x „Biedny milioner”,
- 5 x „Informacja w internecie”,
- 2 x „Sekrety bitcoina”,
- 1 x „Twoja pierwsza strona WWW”,
- 1 x „Flash CS3 Pl. Multimedialny trener”.

Aby zawalczyć o książki w konkursie:

1. Wejdź na http://www.polakpotrafi.pl/projekt/targuj-sie i w komentarzu pod postem konkursowym wpisz swój przepis na negocjacje (możesz na przykład podać metodę, która okazała się bardzo skuteczna, albo jakąś ciekawą sytuację, w której udało Ci się wytargować coś naprawdę spektakularnego; możesz też opisać sytuację, w której to ktoś inny „zdarł z Ciebie skórę”, negocjując ostro i/lub nieetycznie – im pikantniejszy „kejs”, tym lepiej).

2. Udostępnij post konkursowy na swoim Fb.

Na Twoje pomysły czekam do 30 czerwca 2015, do 23:59 – później wybiorę najciekawsze i nagrodzę książkami.

Aha, jeśli zaskoczysz mnie jakimś naprawdę kreatywnym lub niesamowitym kejsem, chętnie zamieszczę go w książce „Targuj się!”, oczywiście podając Twoje nazwisko. Chcesz?;)

Czekam zatem na pomysły i zapraszam do zgarniania nowych nagród również na http://www.polakpotrafi.pl/projekt/targuj-sie.

Maciej Dutko
Dodano: 19.06.2015, 10:25
dutkon
dutkon
Prawidłowy link do postu konkursowego, pod którym można dodawać swoje propozycje:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=857584927611125&set=a.209256899110601.51859.100000788765988

"Targuj się!" ma Patrona Głównego! Dodano 16.06.2015, godz. 21:12

Książka "Targuj się!" ma już Patrona Głównego, który będzie miał swoje logo na grzbiecie 3 tysięcy drukowanych egzemplarzy. Kto nim został - tego na razie nie mogę zdradzić. Rąbka tajemnicy uchylę za kilka dni;).

Jeśli nie zdążyłeś załapać się na zaszczytny tytuł Patrona Głównego, możesz jeszcze zdobyć logotyp Patrona na tylnej stronie okładki. Warto się pośpieszyć, bo i tu chętnych jest już kilku.

Logotyp Patrona/Sponsora na okładce lub jeden z ciekawych pakietów zdobyć możesz na http://polakpotrafi.pl/projekt/targuj-sie - zapraszam!

Maciej Dutko

7 nowych nagród w Projekcie Dodano 14.06.2015, godz. 21:35

Niespodzianka jest: w naszym projekcie "Targuj się!" właśnie pojawiły się nowe, przeciekawe nagrody. Do zgarnięcia są m.in. książki "Biblia e-biznesu", "Kreatywność na zawołanie" i "Biznes ci ucieka" oraz kultowe szkolenie dla e-sprzedawców "E-biznes do Kwadratu".

Wspierając projekt "Targuj się!" każdą z nagród upolujesz w hiperatrakcyjnej cenie. Możesz też wybrać pakiet i zgarnąć jeszcze większy rabat.

Jest tylko jeden minus: nowe nagrody są w bardzo ograniczonych ilościach - prawdopodobnie dla wszystkich nie wystarczy, więc... ;)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.07.2015 13:01