Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

piterwozniak

piterwozniak

Rybitwy, Polska

Piotr Woźniak – wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor.

Piotr to artysta osobny, kontemplujący spotkanie dwojga, potrzebę zgody z samym sobą i zapatrzenie w świat. Przede wszystkim jednak to artysta liryczny, wrażliwy i skupiony interpretator swoich, ale także "pożyczonych na zawsze" słów i melodii.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5775 PLN z 5000 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

115%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.09.2015.

Piotr Woźniak - wytańczyć Tango Mortale

RSS

Premiera teledysku! Dodano 22.09.2015, godz. 13:31

Jeszcze o teledysku do "Tango Mortale". Dziękujemy już teraz wszystkim, którzy pomogli mu powstać - myślę tu przede wszystkim o zaangażowanych w naszą zbiórkę na PolakPotrafi. Kompletujemy nagrody. Nie mamy też jeszcze wszystkich nazwisk (i adresów, na które wyślemy nagrody) - prosimy, ujawnijcie się, abym mógł i tutaj Wam podziękować! Póki co, teledysk można oglądać za pośrednictwem onet.muzyka.pl, ale za parę dni uwolnimy pełną jego YouTube'ową wersję (czyli taką z napisami końcowymi ;-)). Paulinie i Pitoldowi dziękuję już teraz, mam nadzieję, że ich praca zrobiła na Was wrażenie nie mniejsze niż na mnie.
Zobaczcie:
http://muzyka.onet.pl/alternatywa/piotr-wozniak-tango-mortale-teledysk/fqx665

Bardzo dziękujemy! Dodano 09.09.2015, godz. 15:14

Kochani, już po emocjach. Zebraliśmy potrzebne środki. Wypatrujcie wieści. Pierwsze pojawią się pewnie zdjęcia z planu. Bardzo Wam wszystkim dziękujemy i przystępujemy do roboty. :-)
ps. oczywiście nie zapominamy o nagrodach dla Was.

Storyboard Dodano 23.08.2015, godz. 11:48

Dodaliśmy nową, wyjątkową nagrodę - to storyboard teledysku, narysowany przez Piotra "Pitolda" Maciejewskiego, operatora i kierownika planu. Jedyny istniejący egzemplarz oddamy po zdjęciach w dobre ręce :-)

Nowe nagrody! Dodano 10.08.2015, godz. 23:43

Wspiera nas klub POŁUDNIE - jedyne takie miejsce w Poznaniu, w którym (oprócz dobrej kuchni) króluje tango. Południe ufundowało również kilka nagród. Właśnie je dopisaliśmy - sprawdźcie!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.09.2015 21:09