Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

LogoArtis & FoxEdu

LogoArtis & FoxEdu

Wrocław, Polska

Natalia Dul i Katarzyna Miałkowska.

Natalia Dul
Prowadzi gabinet logopedyczny i Studio Aktorstwa LogoArtis we Wrocławiu.
Z wykształcenia logopedka, aktorka, dziennikarka. Posiada uprawnienia pedagogiczne. Zawodowo specjalizuje się w: terapii logopedycznej dla dzieci i dorosłych, emisji głosu, logopedii artystycznej i medialnej. Obszarem jej zainteresowań jest łączenie działań logopedycznych i teatralnych w terapii logopedycznej.

Katarzyna Miałkowska
Jest właścicielką firmy FoxEdu zajmującej się inicjatywami łączącymi edukację z działaniami artystycznymi. W gabinecie logopedycznym i Studium Aktorstwa LogoArtis prowadzi i współtworzy warsztaty i szkolenia o tematyce emisji głosu i teatralnej. Z wykształcenia pedagog i aktorka. Zawodowo: aktorka, nauczyciel wczesnej edukacji dziecka i nauczyciel akademicki. W swojej pracy łączy różne dziedziny nauki z technikami teatralnymi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4186 PLN z 4000 PLN

55 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.11.2018.

'SzySzolandia' i projekt 'Z Miłości do Mówienia'

O projekcie

Hej! Zapraszamy Cię do Magicznego Świata. Powstał on na podstawie naszego doświadczenia łączącego działania logopedyczne i teatralne. Wyrusz z nami w podróż do cudownych Krain, które tworzyłyśmy z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Naszą misją jest działanie w celu wspierania poprawnej wymowy! Książka, która zawiera wszystkie magiczne zakątki jest już gotowa. Trzeba ją tylko wydrukować. Przedstawiamy Wam : 

 "SzySzolandia" pierwsza w Polsce książka logopedyczno - teatralna! To nie jest zwykła bajka! To niezwykła historia przepełniona działaniem, przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Spójna opowieść, w którą wplatane są dostosowane do wieku Odbiorcy ćwiczenia m.in.: prawidłowej wymowy, narządów artykulacyjnych, prawidłowego oddychania, modulacji i nośności głosu.
Dzięki barwnym ilustracjom i ciekawej fabule chcemy wzbudzić zainteresowanie u Małego Czytelnika. Zabierzemy Go w podróż przez Magiczne Krainy i zachęcimy do pracy nad prawidłową wymową głoski "SZ". Książka powstała w ramach projektu "Z Miłości do Mówienia", który był dotychczas w całości finansowany z nakładów własnych. 

W książce zamieszczone zostały zadania, w których zastosowałyśmy sprawdzone przez nas metody łączące działania teatralne i logopedyczne. Polecenia skonstruowane są w sposób prosty, dostosowany dla specjalisty i rodzica, by z łatwością mogli pracować z dzieckiem. Rekomendujemy dwa sposoby pracy z książką:

  • Przy pomocy pacynki logopedycznej z ruchomym językiem o imieniu Głosek. Można dokupić ją do zestawu. 
  •  Samemu stając się Głoskiem odpowiednio modulując głosem.

Książka, to tylko (albo aż) częśc projektu, nad którym pracujemy już od ponad roku, a ćwiczenia w niej zawarte to efekt naszego wieloletniego w doświadczenia pracy z dziećmi. Chcemy ubarwiać świat logopedii dziecięcej. Poznaj ...

Wiemy jak ważne jest wzbudzenie motywacji dziecka do prawidłowego mówienia i jak istotne jest wyszukiwanie nowych rozwiązań i metod wspierających prawidłowy rozwój mowy dziecka. Dlatego powstał projekt "Z Miłości do Mówienia". NASZ PROJEKT SKŁADA SIĘ Z:

 PACYNKI - GŁOSEK - pierwszej w Polsce pacynki logopedycznej z ruchomym językiem (możliwość manewrowania językiem od środka). Uszytej ręcznie z wysokiej jakości materiałów. Dostępna w dwóch wersjach: z zębami i bez zębów. Różna gama kolorystyczna. Aktualnie w sprzedaży. Niebawem planujemy poszerzenie gamy szytych Głosków o specjalne modele dla młodszych dzieci i tych z trudnościami (np.skupieniem uwagi).  
Zobacz jak działa język Głoska
                 
       
   KSIĄŻKI - Pierwszej w Polsce, która łączy działania logopedyczne i teatralne, a więc mowę z ruchem. To ważne, by łączyć te dwie rzeczy ze sobą. Ćwiczenia napisane są w sposób przystępny dla Rodzica i Specjalisty. Planujemy kolejne części do korygowania wad i wspierania prawidłowej mowy dzieci. Na razie prosimy o pomoc w zbiórce na wydruk "SzySzolandii", w której skupiamy się na korygowaniu głoski "SZ", a także wprowadzamy ćwiczenia artykulacyjne. Całość gotowa do druku. Brakuje tylko finansów na dopięcie "ostatniego guzika", żeby książkę fizycznie trzymać w dłoni już pod koniec listopada!
 SPEKTAKLU - "Głosek w krainie SzySzolandii". Powstaje właśnie spektakl teatralny dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnymna podstawie książki "SzySzolandia". Spektakl ma aktywować dziecko do prawidłowej wymowy i wciągać je czynnie w akcję. W sztuce zastosowane zostaną fragmenty ilustracji książki, a także ćwiczenia artykulacyjne i do korygowania prawidłowej wymowy głoski "SZ". 

Idea naszego projektu była prosta: Nie chcemy sprzedawać typowego produktu. Oferujemy pewną formę pracy z dzieckiem. Zachęcamy i motywujemy do prawidłowego mówienia. Postanowiłyśmy nie oddawać projektu na wyłączność Inwestora, nawet jeśli byłby w całości sfinansowany. Projekt "Z Miłości do Mówienia" to nasze wieloletnie doświadcznie w pracy z dziećmi, to nieprzespane noce na szukaniu nowych rozwiązań, to ludzie, którzy bezinteresowanie wsparli go swoim doświadczeniem i wiedzą. To nie produkt - to forma pracy z dzieckiem. Włożyłyśmy w niego całe nasze serca, doświadczenie i większość oszczędności. Liczy się dla nas każda złotówka - dosłownie, bo dzięki temu książka trafi do drukatni. Wspólnie możemy zaraźić społeczeństwo miłością do mówienia, a najważniejsze jest, żeby rozudzić ją w Małym Wielkim Człowieku.

 

Zbliżając się do końca projektu - potrzebujemy Twojego wsparacia. To już prawie META, wystarczy tylko wydrukować i wypromować gotową już książkę. Jeśli uda nam się zgromadzić pozostałą kwotę, to ujrzy ona światło dzienne i ma szansę rozbudzić "Miłość do prawidłowego mówienia" u Twojego dziecka! Będzie, też służyć terapeutom, logopedom, pedagogom w codziennej pracy z dziećmi. Wierzymy, że dzięki Waszemu wsparciu książka zostanie wydrukowana, a dzieci będą mogły poznać nowy, barwny świat logopedii, który płynnie łączy się z teatrem. Ich przewodnikiem stanie się Głosek - pacynka, której zadaniem jest zachęcanie do prawidłowej sztuki mówienia. 

Twoje wsparcie potrzebe jest do wydrukowania książki "SzySzolandia". Potrzebujemy 4000 zł do postawienia kropki nad "i". Dodatkowe śrdoki zostaną przeznaczone na wsparcie finansowe spektaklu teatralno - logopedycznego dla dzieci i  promocję książki. Dotychczas projekt był w całości finansowany z nakładów własnych.
 
 
Naszymi Partnerami są między innymi:


 
Oferujemy Wam różne  w zamian za wsparcie. Ale przede wszystkim przesyłamy Wam miłość do prawidłowego mówienia.
Wszystko, co w formie elektoronicznej, otrzymacie od razu po zakończonej zbiórce.
Nagrody rzeczowe zostaną wysłane przed Świętami Bożego Narodzenia, by mogły stać się miłym upominkiem.
Ciasteczka wykonamy tuż przed Gwiazdką, by smacznie chrupały i świeżo pachniały, doączymy je wtedy do odpowiednich pakietów.
Bilety na seans filmowy będzie można odebrać i w kinie Nowe Horyzony Wrocław i zrealizować do końca grudnia.
Szkolenia, Czytania i Spotkania - po uzgodnieniu daty z Nami, nawet w nadchodzącym 2019r. na terenie Wrocławia.

Jeśli chcesz być na bieżąco, to:

www.facebook.com/logoartis

www.facebook.com/foxedukacja

www.instagram.com/logoartis

https://www.instagram.com/foxedukacja

www.logoartis.pl

www.foxedu.pl

 

Chętnie odpowiemy też na Twoje pytania: projektylogoartis@gmail.com

 

 

 

* Gify wykorzystane z serwisu: https://pl.icons8.com/

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.11.2018 22:10