Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Świat Rozwoju

Świat Rozwoju

Poznań, Polska

Świat Rozwoju stworzyły w 2016r. przez grupę fantastycznych ludzi, którzy widząc potencjał naszego społeczeństwa, postanowili dać im możliwości rozwoju, na jakie każdy zasługuje.
Pragniemy, aby dzieciaki lepiej wiedziały czego chcą od życia i jakimi wartościami się kierują. To ich podróż w odkrywanie siebie i talentów bez narzucania poglądów. Chcemy stworzyć razem z nimi świat pełen szczęścia i spełnionych ludzi. Dać im wiedzę, umiejętności i tym samym umożliwić poszerzanie horyzontów”. (Zespół Świata Rozwoju)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1369 PLN z 1300 PLN

29 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.02.2017.

Szkolenie motywacyjne dla dzieci z Domu Dziecka

RSS

Rewelacja Dodano 18.01.2017, godz. 19:37

Dzięki wszystkim tym wspaniałym ludziom, którzy przyłączyli się do naszej kampanii udało nam się zebrać 77% potrzebnej w siedem dni. Jeszcze większym sukcesem jest to, że dołączyło do nas czterech kolejnych trenerów, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybciej dotrzeć do większej ilości dzieci. Sama świadomość tego dodaje mego przyjemne uczucie. Dziękujemy za To, że jesteście z nami.
Niech miłość i dobro zatoczy krąg i wróci do Ciebie.
Dodano: 29.01.2017, 9:51
Świat Rozwoju
Świat Rozwoju
Dziękujemy :)
Dodano: 19.01.2017, 21:07
  Ula
Ula
powodzenia :)

Jesteście wspaniali. Dodano 11.01.2017, godz. 0:01

Minęły dopiero 4 dni od rozpoczęcia naszej kampanii a dzięki Wam mamy już 29% sumy którą potrzebujemy. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, informacja o projekcie rozeszła się po całej Polsce. Jutro będzie można posłuchać o projekcie w Radiu Oświęcim, pisali już o nas w szczecińskim wydarzy się na Facebooku. Odezwało się do nas kilkoro trenerów rozwoju osobistego, którzy z chęcią przyłączą się do projektu podczas przyszłych szkoleń, mamy dostać kosmetyki dla dzieciaków z Domu Dziecka, które przekażemy na najbliższym szkoleniu. Dostaliśmy również dostęp do domu za granicą od jednej osoby, w którym możemy zorganizować wakacje dla dzieci. Wiec dzieje się :)

Nasze marzenie się spełnia. Dzięki Wam możemy dać coś dobrego światu i mamy pewność, że dobro będzie się rozrastać aż wróci do Ciebie.
NIESAMOWITE UCZUCIE SZCZĘŚCIA!!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.02.2017 21:09