Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Świat Rozwoju

Świat Rozwoju

Poznań, Polska

Świat Rozwoju stworzyły w 2016r. przez grupę fantastycznych ludzi, którzy widząc potencjał naszego społeczeństwa, postanowili dać im możliwości rozwoju, na jakie każdy zasługuje.
Pragniemy, aby dzieciaki lepiej wiedziały czego chcą od życia i jakimi wartościami się kierują. To ich podróż w odkrywanie siebie i talentów bez narzucania poglądów. Chcemy stworzyć razem z nimi świat pełen szczęścia i spełnionych ludzi. Dać im wiedzę, umiejętności i tym samym umożliwić poszerzanie horyzontów”. (Zespół Świata Rozwoju)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1369 PLN z 1300 PLN

29 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.02.2017.

Szkolenie motywacyjne dla dzieci z Domu Dziecka

O projekcie

 

WSPIERAJ Z NAMI MŁODZIEŻ Z DOMÓW DZIECKA W BEZPIECZNYM I ŚWIADOMYM WEJSCIU W DOROSŁOŚĆ

 

Pewnie współczujesz dzieciom z domu dziecka i w sercu Cię ściska, gdy widzisz ich osamotnienie i brak oparcia w rodzinie. Bardzo wiele osób tak myśli, lecz nie wie, co jako jednostka może zrobić dla nich. Nie przestawaj na słowach, zrób coś by zmienić ich sytuacje. Zostań darczyńcą i wspieraj razem z nami tych młodych ludzi. Możesz pomóc również rozpowszechnić informacje o przygotowanym przez nas projekcie.

Na najbliższym szkoleniu z pietnastoosobową grupą dzieci z Domu Dziecka z Oświęcimia, które odbędzie się18/19 lutego br. Zajmiemy się strategią motwacyjną. Czym jest i jak ją stosować w życiu codziennym. Nauczymy dzieci dziesięciu strategii motywacyjnych, które ułatwią budowanie wiary we własne możliwości oraz wzmocnią poczucie niezależności i wiarę w siebie, co w dorosłym życiu przełoży się na łatwiejsze życie. Ponad to dzieci nauczą się strategii wprowadzania nowych nawyków w życie oraz jak radzić sobie z lękiem przed porażką.

 

Efektem tego szkolenia będzie:

Pozbycie się demotywacji

Wzrost motywacji

Wiara we własne możliwości

Wzrost poczucia własnej wartości

Wiedza jak sobie radzić z lękiem przed porażką

Wiedza jak wprowadzać nowe nawyki

Wiedza jak poradzić sobie z wymówkami

 

 

 

Jesteśmy grupą zapaleńców, którzy nie chcą przejść obojętnie wobec trudności drugiego człowieka, szczególnie młodego i osamotnionego. Są pośród nas psychologowie, coachowie, pisarze i przedstawiciele innych zawodów, którzy dzięki swej wiedzy, umiejętnościom i ogromnym pokładom zapału potrafią i między innymi dzięki Twojemu wsparciu zrealizują ten projekt.

 

 

 


Anna Stachurowska - blogerka, miłośniczka tańca i sportu, artystyczna dusza z zacięciem "szalonego naukowca". Idzie przez życie z niesamowitą intensywnością zbierając i łącząc doświadczenia w słowa i obrazy. Łączy artyzm zgłębiania duchowości z fizyką kwantową tworząc niepowtarzalny miks.

 

Małgorzata Kapuściak -  urodzony handlowiec o wrażliwej duszy. Kobieta o niezwykłej charyzmie, zarażająca innych swoim optymizmem i motywacją do działania. Niejednokrotnie już udowodniła, że wyróżnia ją prawdziwość i orginalność pod każdym względem.

 

Małgorzata Rebizant -  mgr rachunkowości, z pasji life&bizness coach i pisarka. Inspiracje czerpie z pisania i obcowania z naturą. Kieruje się mottem: Akceptacja tego, na co nie mam wpływu - pierwszy krok do zmiany życia na lepsze.

 

  

Katarzyna Sikora –  szczęśliwa żona i mama dwóch córek, pedagog i farmaceutka, liderka Środowych Inspiracji dla Leszczynian, zarażająca uśmiechem pasjonatka życia.

 

 

Karina Ozga - mama dwójki fantastycznych dzieci, psycholog, specjalista w pomocy psychologicznej i tworzeniu programów psychoprofilaktycznych. Posiadająca doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu projektów budujących potencjał młodzieży w takich programach jak Erasmus +. 

 

 Piotr Grzegorz Konopka - szczęśliwy tata dwójki dzieci, życiowy optymista, wizjoner, pasjonat life coachingu, mówca motywacyjny. Wieloletni działacz na rzecz dzieci z Domów Dziecka. Jego celem jest zarażanie innych pozytywnym myśleniem i podejściem do życia.

 

Zebrane pieniądze przeznaczymy na zorganizowanie szkolenia dla dzieci z Domu Dziecka w Oświęcimiu, przygotowanie wszystkich materiałów szkoleniowych, transport, poczęstunek, książki dotyczące zmiany sposobu    myślenia oraz upominki dla dzieci, potrzebujemy na ten cel 1300zł, jeśli uzbieramy większą sume pieniędzy to będziemy mogli kontynuować naszą misję w kolejnych domach dziecka i innych placówkach, tak by dotrzeć do jak największej liczby dzieci ze wsparciem w bezpieczne wejście w dorosłość.

 

Wierzymy, że kropla drąży skałę i pozyskując fundusze na przygotowanie i realizacje poszczególnych małych kroczków projektu wdrożymy długoterminowy, wielowymiarowy plan wsparcia młodzieży z domów dziecka w bezpiecznym i świadomym wejściu w dorosłość, na poziomoie całej Polski.

 

Wierzymy, że z Twoją pomocą uda nam się wdrożyć program profilaktyczny, który chcemy przedstawić jako propozycja nowych rozwiązań w tym obszarze w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Jest to projekt na wielką skale, będący przygotowaniem do wprowadzenia zmian systemowych w przejściu wychowanków z jednostek jakimi są placówki opiekuńczo/wychowawcze: rodzinne, wielofunkcyjne, resocjalizacyjne, do samodzielnego, dorosłego życia. Corocznie mury placówek opiekuńczo-wychowawczych opuszcza około 6 tys. podopiecznych. Pragniemy objąć programem wsparcia tych młodych ludzi dlatego liczymy na przyłączenie się naszego pięknego społeczeństwa, ponieważ to w nas, ludziach jest siła tworzenia.

Docelowo pragniemy przygotować i zdrożyć program profilaktyczny.

 

DLACZEGO WYBRALIŚMY TEN SPOSÓB DOFINANSOWANIA?

To my ludzie mamy moc twórczą a jako społeczeństwo mamy wielką siłe.

Od zawsze wiedziałem, że Polak potrafi w Wy dajecie kolejne świadectwo, że to prawda.

Razem możemy dużo więcej!!!

 

 

 

 

Zapraszamy do naszej grupy na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/761194933904676/

nasz oficjalny fanpage na Facebooku

https://www.facebook.com/Swiat.Rozwoju.rozwijamy.pomagamy/

oraz na naszą strone 

http://swiatrozwoju.com/

 

Dziękujemy za to, że ten temat nie jest dla Ciebie obojętny i wsparłeś go finansowo co pozwoli nam ulepszyć świat, w zamian z przyjemnością przekazujemy Ci nagrode, którą wybrałeś. 

Wszystkie nagrody za wsparcie projektu będziemy rozsyłać systematycznie a nagrody, których przygotowanie zajmie dłuższy czas wyślemy najpóźniej do 30 marca.

 

 

 

PAMIĘTAJ, JESTEŚ PIĘKNYM CZŁOWIEKIEM I TO CO DAJESZ ŚWIATU ZAWSZE DO CIĘBIE WRÓCI !!! 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.02.2017 21:09