Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Walburg

Piotr Walburg

Warsaw, Poland

Wraz z kadrą mojego Hufca ZHP Włocławek staramy się zmieniać świat na lepsze.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

blazej.ostrouch

blazej.ostrouch


10218 PLN z 9999 PLN

87 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.12.2018.

SWISS JOURNEY

O projekcie

Uczniowie, studenci, pracownicy. Młodsi i starsi, posiadający rodzinę, ale i dopiero wchodzący w dorosłe życie. Mieszkający w Łodzi, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Włocławku, a nawet w Porto. Pasjonaci czekolady, kebabów oraz dekorowania ciast. Aspirujący wokaliści, przyszyli inżynierowie i fizjoterapeuci, pasjonaci podróży małych i dużych, entuzjaści języków obcych, zafascynowani pierwszą pomocą, ale i żeglarstwem…

 

 

Co łączy te osoby? Wszyscy oni pełnią służbę, są instruktorami harcerskimi Hufca ZHP Włocławek. Nadal brzmi enigmatycznie? Ci ludzie to wolontariusze, którzy bez względu na miejsce zamieszkania czy pełnione role, swoją codzienną pracą wychowują setki, a może nawet tysiące młodych ludzi, by poprzez stawianie im wyzwań, dbać o ich wszechstronny rozwój.

 

W codziennej pracy skupiamy się przede wszystkim na naszych podopiecznych. To dla nich przygotowujemy zbiórki, biwaki i rajdy, a każdego lata organizujemy dwutygodniowe obozy, by jeszcze lepiej mogli poznać smak harcerskiej przygody.

Jesteśmy kadrą, czyli osobami które dbają o dzieci i młodzież w naszym hufcu, zapewniając im niezliczoną ilość satysfakcjonujących atrakcji. Jednak my również odczuwamy potrzebę wszechstronnego rozwoju i nowych wyzwań. Właśnie dlatego wpadliśmy na pomysł zorganizowania niezwykłego projektu…

Swiss Journey to idea stworzona przez instruktorów z Hufca ZHP Włocławek, którzy dla siebie i ze sobą pragną zorganizować wyprawę do Szwajcarii, a dokładniej do Kandersteg International Scout Center, czyli kolebki skautingu w samym sercu Alp.

 

 

 

Podczas majówki w 2019 roku chcielibyśmy spędzić kilka dni w iście harcerskim stylu. Po co? By złapać odrobinę motywacji i energii do działania, poznać nowy kraj i jego kulturę, by się ze sobą zintegrować, trenować umiejętności językowe, wyjść w świat i odkrywać, ale przede wszystkim po to, by chłonąć inspirację do naszej wolontariackiej pracy na rzecz dzieci i młodzieży.

Swiss Journey to ogromne wyzwanie dla nas wszystkich. Począwszy od planowania, przez regularną realizację zadań, ewaluację, pracę grupową oraz zaangażowanie wszystkich 17 uczestników, do osiągnięcia naszego celu – wyprawy do Szwajcarii.

Mamy pomysł, motywację i ręce gotowe do pracy, niestety brakuje nam pieniędzy. Właśnie dlatego chcemy stworzyć projekt na tej platformie, aby wszyscy nasi sympatycy i przyjaciele wsparli nas w zrealizowaniu naszego marzenia – wyjazdu do Szwajcarii.

Dla wszystkich darczyńców przewidzieliśmy nagrody, które zostaną przekazane w trakcie wyprawy oraz po jej zakończeniu.

W razie pytań dzwoń pod numer 793 147 147 lub pisz na maila piotr.walburg@zhp.net.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.12.2018 22:10