Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Święto Cykliczne

Święto Cykliczne

Kraków

Święto Cykliczne to największy w Polsce festiwal kultury rowerowej, to tydzień świętowania wolności poruszania się, jaką dają dwa kółka. To spotkanie wszystkich tych, którzy chcą widzieć miasto jako bardziej spokojne, czyste, bezpieczne i przyjazne miejsce, dla wszystkich.

Przyjdź na Wielki Finał 8 czerwca!

W Krakowie na rzecz rowerzystów działamy cały rok jako Kraków Miastem Rowerów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17453 PLN z 15000 PLN

351 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

116%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.06.2014.

Święto Cykliczne 2014 w Krakowie

RSS

Święto Cykliczne: ODBIÓR PREZENTÓW! :) Dodano 10.06.2014, godz. 15:00

Cześć!

Z opóźnieniem – za które jeszcze raz bardzo przepraszamy – spływają do nas zamówione prezenty!

Będą na Was czekały od czwartku w Ambasadzie Krakowian, na ul. Stolarskiej 6/9, codziennie w dni robocze 17-20, do 20 czerwca. Jeżeli nie możecie odebrać w tym terminie – dajcie znać, postaramy się jakoś zaradzić.

Przypominamy – do każdego prezentu (poza szprychówką) otrzymujecie opaskę odblaskową i szprychówkę :) Jeżeli nie dostaliście ich podczas finału (tak, wiemy – było trochę zamieszania, jeszcze raz przepraszamy!), to zapraszamy po odbiór do Ambasady!

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie Święta Cyklicznego i do zobaczenia!

Wasze Świętoszki

PS.
W sprawach prezentów piszcie do chart.olasinski@swietocykliczne.pl

Zróbmy 120% normy w 24 h! // Nerki i kurierki // Szybkie randki Dodano 31.05.2014, godz. 17:44

Dziękujemy!!! Dzięki Twojemu wsparciu zorganizujemy Święto Cykliczne 2014, jesteś super! :)

Ale zbiórka wciąż trwa! Jeżeli uda nam się zebrać dodatkowe środki, zorganizujemy warsztaty edukacyjne dla przedszkolaków w ramach Cykloedukacji oraz edukacyjną animację w technice poklatkowej dotyczącą zrównoważonego transportu w mieście. Pomóż nam i zachęć znajomych do wpłat!

WAŻNE: jeżeli chcesz kupić dodatkowy prezent (o ile jest jeszcze dostępny), a system płatności nie oferuje takiej możliwości, zaznacz ten o wyższej wartości i ręcznie w okienku na górze dodaj wartość drugiego (tak by wpisana była suma np. nerka + czapeczka - zaznaczamy nerkę, wpłacamy 135 zł). Po zapłaceniu wyślij nam wiadomość przez Polak Potrafi z informacją jaki dodatkowy prezent wybrałeś/aś poza tym zaznaczonym :)

// Nerki i kurierki

Pojawiły się dawno oczekiwane zdjęcia nerek i kurierek :) nerki występują w wersji z klapką i bez, a kurierki również z banerów z innymi wzorami.

// Informacja o szybkich randkach

Wciąż poszukiwany kontakt do osób, które wybrały szybkie randki! Napisz proszę maila (jeżeli nie zrobiłeś/aś tego po ostatniej wiadomości), do Wawelowe - wawelowe@gmail.com z Twoim Nickiem na PolakPotrafi :)


Jeszcze raz dziękujemy i przypominamy, że FESTIWAL ZACZYNA SIĘ JUŻ W PONIEDZIAŁEK! Program znajdziesz na http://www.swietocykliczne.pl/2014/program


Wasze Świętoszki

5 dni: potrzebna Twoja pomoc! //Nowości // Ważne: szybkie randki Dodano 27.05.2014, godz. 23:02

Cześć!

// Ostatnie dni kampanii, potrzebujemy Twojej pomocy!

Dziękujemy Ci serdecznie za wsparcie Święta Cyklicznego! Zostało 5 dni, a do zebrania jeszcze 6 tys. zł. Damy radę, ale potrzebujemy Twojej pomocy! Przekaż informację o zbiórce przyjaciołom, rodzinie, znajomym czy współpracownikom – na pewno znajdą coś dla Siebie zarówno w programie festiwalu jak i wśród prezentów – Krakowianie w niedzielę pokazali jak ważne są dla nich rowery! :)

// Nowości: program, prezenty i film!

Pełen program festiwalu znajdziesz na naszej stronie: http://www.swietocykliczne.pl/2014/program, a najciekawsze wydarzenia także na facebooku: https://www.facebook.com/SWIETO.CYKLICZNE.KRK/events

Nie przegap Wielkiego Przejazdu Rowerowego i Pikniku Najedzeni Fest - https://www.facebook.com/events/461970553937661

Pojawiło się kilka dodatkowych prezentów m.in. dzwonki od Bike Belle, tatuaże zmywalne, bon na przegląd rowerowy i dodatkowe porcje Hummusu Amamamusi :)

Prezentujemy także nowy film promocyjny - http://youtu.be/PROr-iyAgtQ

// Ważne: informacja o szybkich randkach

Jeżeli kupiłeś/aś miejsce na szybkich randkach, napisz proszę maila z potwierdzeniem do Wawelowe - wawelowe@gmail.com oraz z Twoim Nickiem na PolakPotrafi :)


Pozdrawiamy rowerowo i do zobaczenia wkrótce!

Zrób z nami festiwal!

Ekipa Święta Cyklicznego

2 tyg. na wsparcie Święta! Dodano 19.05.2014, godz. 12:52

Cześć!

10 dni zbiórki już za nami i dzięki Twojemu wsparciu zebraliśmy już prawie 30% kwoty!

Oznacza to, że zostały już tylko dwa tygodnie do samego Święta oraz dwa tygodnie na jego wsparcie! Nie czekaj, zobacz jakie nowe prezenty przygotowaliśmy, daj znać znajomym o zbiórce, zapoznaj się z programem naszego festiwalu - http://www.swietocykliczne.pl/2014/program i dołącz do Wielkiego Przejazdu Rowerowego na facebooku - https://www.facebook.com/events/461970553937661/ :)

Zrób z nami Święto!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.06.2014 22:10