Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Natalia i Kasia

Natalia i Kasia

Jelenia Góra, Polska

Cześć to My Natalia i Kasia, autorki bloga Ponad Wszystko.
Jesteśmy przyjaciółkami i znamy się od dawna. Na co dzień pracujemy z małymi dziećmi, a nasza praca to nasza pasja.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6266 PLN z 6000 PLN

101 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.12.2017.

Świat Florka - książka o emocjach dla dzieci i rodziców

O projekcie

Bardzo nam miło, iż zechciałeś zaglądnąć na stronę naszej akcji crowdfundingowej, mającej na celu wydanie naszej książki Świat Florka. W poniższym tekście dowiesz się, o co w tym całym zamieszaniu chodzi, jedno jest pewne - potrzebujemy Twojego wsparcia, a w zamian zaoferujemy Ci fajne nagrody!

         Świat Florka to książka, która pozwoli dziecku lepiej zrozumieć emocje, odnaleźć cząstkę siebie dzięki utożsamieniu się z bohaterem i przeżyć z nim niejedną przygodę. Każdy rozdział to inna przygoda oraz emocja, której musi sprostać. Książka adresowana jest do dzieci zaś rodzice znajdą w niej zestaw praktycznych wskazówek jak pomóc dziecku poradzić sobie z problemem.

 

Więcej o nas i o książce poniżej. Zapraszamy do zapoznania się i oczywiście do wsparcia.

 

 

 

 

Książka będzie swego rodzaju przewodnikiem po różnych emocjach, bardzo często tych trudnych, jak złość, strach czy stres. Znajdziecie tutaj wiele przydatnych wskazówek, co można zrobić , by pomóc dziecku z problemem. Hasła „Nie poddawaj się”, „Na pewno sobie poradzisz", „Spróbuj jeszcze raz” towarzyszą głównemu bohaterowi. Każde dziecko może utożsamiać się  z naszym bohaterem przeżywając  z nim różne emocje i niejedną przygodę.

Świat Florka opowiada o losach chłopca – 3 letniego Florka, który rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem. Początki jak się okazuje, są dla chłopca bardzo  trudne. Nie może sobie poradzić z emocjami. Strach, lęk i obawa przed nieznanym nie pozwalają Florkowi otworzyć się w grupie przedszkolnej. Rodzice i nauczycielka chłopca – pani Klara, próbują różnych metod wsparcia chłopca. Pewnego dnia do grupy przychodzi nowy chłopiec – Karolek i wszystko zaczyna się zmieniać.

 

 

 

 

– Cześć, chłopaki, jestem Karol. A wy jak się nazywacie?

Florek od razu pomyślał, że chłopiec jest bardzo odważny: wszedł do sali bez rodziców, niczego się nie bał, został sam, a teraz chce się z nimi bawić.

 

Florek powoli zaczyna otwierać się na otaczający go świat. Wraz z nowa przyjaźnią, chłopiec staje się pewniejszy siebie. Każdy rozdział w książce to inna przygoda i inna emocja z którą Florek musi sobie poradzić.

 

 

– Mamo, boli mnie brzuch – powiedział rano. – Chyba nie mogę iść do przedszkola.

– Przecież dzisiaj jest przedstawienie dla rodziców. Synku, musisz iść. Brzuszek boli cię pewnie z tremy, ale nie martw się, wszystkie dzieci się tak stresują.

– Naprawdę?

 

 

Świat Florka to książka nie tylko dla dzieci - to książka dla całej rodziny. Ciekawe przygody, cenne wskazówki oraz ilustracje, które można pokolorować to wszystko sprawia, że jest to pozycja którą warto mieć. 

 

Książka ta przeznaczona jest dla wszystkich którzy chcą rozwijać inteligencję emocjonalną u dzieci.

 

 

 

Natalia i Kasia, autorki bloga Ponad Wszystko.
Jesteśmy przyjaciółkami i znamy się od dawna. Na co dzień pracujemy z małymi dziećmi, a nasza praca to nasza pasja. Co jeszcze powinniście o nas wiedzieć?

Jesteśmy matkami pełnych energii i ciekawych świata chłopców. Oprócz macierzyństwa i pracy realizujemy swoje marzenia prowadząc bloga na którym dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Obie mamy podobne spojrzenie na świat, możemy rozmawiać ze sobą godzinami, a i tak tematy nigdy nam się nie kończą. Dlatego wspólne pisanie książki nie sprawia nam kłopotu a wręcz dodaje skrzydeł.

 

 

Projekt dotyczy zebrania środków na wydanie pierwszych 500 egzemplarzy książki w formie papierowej:

Koszt:

- druk wraz z łamaniem

- korekta i redakcja

- nagrody dla Was

- opłaty za Polak potrafi

 

Pierwsze wydanie książki chcemy oprzeć na 500 egzemplarzach. Wydaje nam się, że jak na początek - to całkiem sporo. Zobaczymy, co będzie dalej :-) Niemniej, potrzebujemy wystartować. I Wy możecie nam w tym pomóc.

 

Cały projekt składania książki organizujemy sami, bez pośrednictwa zewnętrznego wydawnictwa. Sami zajmujemy się projektem graficznym książki, ilustracjami, składem. To jak będzie wyglądała nasza książka zależy tylko od nas.  Pozwoliło nam to, na spore zmniejszenie kosztów, ale przede wszystkim na 100% satysfakcję, że projekt jest tylko i wyłącznie nasz.

Brakuje nam niestety środków na wydruk książki ale wierzymy, że dzięki Waszej pomocy spełnimy marzenie i wydamy książkę, która odniesie sukces.

Jeśli nie osiągniemy progu 6000 zł, otrzymasz zwrot wpłaconych  przez siebie pieniądzy na konto.

 

 

 

KAŻDA KWOTA MA DLA NAS ZNACZENIE

MOŻESZ MIEĆ SWOJĄ KSIĄŻKĘ Z NASZYM

AUTOGRAFEM I DEDYKACJĄ

LUB INNE CENNE NAGRODY

 

 

Co już zrobiłyśmy, jaki mamy cel:

Nasza książka jest w zaawansowanym stadium a do jej ukończenia potrzebujemy niewiele. Naszym największym wrogiem jest brak funduszy. Każdy nasz dzień to kolejne kilkanaście stron i kilka ilustracji.
My codziennie piszemy, a mąż Natalii nawet nocami robi ilustracje.

 

5zł - Podziękowanie na portalu Facebook z oznaczeniem osoby która nas wsparła.

10zł - Wyślemy e-mailem ilustrowane podziękowanie.

15zł - Wyślemy Ci Pocztówkę z Florkiem.

  20zł - Podziękujemy Ci na Facebooku + Prześlemy e-mailem 3 kolorowanki z Florkiem + ilustrowane podziękowanie.

25zł - Zakładka do książki z Florkiem + 3 kolorowanki.

30zł - Plakat A3 z Florkiem + podziękowanie na Facebooku.

30zł - Kubek z Florkiem + podziękowanie na Facebooku.

35zł - Otrzymasz egzemplarz naszej Książki - Świat Florka

50zł - Otrzymasz egzemplarz naszej Książki - Świat Florka z dedykacją i autografem

50zł - Imienne podziękowanie na specjalnej stronie w książce + podziękowanie na Facebook.

60zł - Otrzymasz egzemplarz naszej Książki - Świat Florka z dedykacją i autografem + Dyplom Przyjaciela Florka

70zł - Otrzymasz egzemplarz naszej Książki - Świat Florka z dedykacją i autografem + Dyplom Przyjaciela Florka

85zł - Otrzymasz egzemplarz naszej Książki - Świat Florka z dedykacją i autografem + Dyplom Przyjaciela Florka + Plakat A3 z Florkiem + zakładka do książki

100zł - Otrzymasz nasza książkę z dedykacją i autografem + dyplom przyjaciela Florka + Plakat A3 + pocztówka + zakładka do książki + Kubek z Florkiem + wyślemy Ci mailem ilustrowane podziękowanie

100zł - 2 egzemplarze Książki Świat Florka z dedykacją i autografem

150zł - 2 egzemplarze Książki Świat Florka z dedykacją i autografem + dyplom przyjaciela Florka + Plakat A3 + pocztówka + zakładka do książki

 200zł - 2 egzemplarze Książki Świat Florka z dedykacją i autografem + dyplom przyjaciela Florka + Plakat A3 + pocztówka + Kubek z Florkiem + zakładka do książki z Florkiem + 5 naklejek

350zł - Kawa i ciasto z autorkami książki Świat Florka na terenie Jeleniej Góry oraz książka z dedykacją i autografem.

700zł - Twoje logo na okładce książki Świat Florka

999zł - Prototypowa książka - pierwszy wydruk testowy z drukarni oznaczona jako prototyp - jedyny egzemplarz.

 

 

Nagrody roześlemy tuż po zamknięciu procesu finansowania, tj. wszystkie związane z naszą osobistą aktywnością będziemy wysyłać nieprzerwanie aż do zrealizowania „całego pakietu” obietnic, te związane z rozesłaniem książek, tuż po ich wydaniu.

 

 

Macie do nas jakieś pytania? Znajdziecie nas tutaj  www. ponadwszystko.com
Bardzo chętnie na wszystkie odpowiemy.

Media o Twoim projekcie:

Świat Florka - książka którą warto mieć

infolwowek24.pl | 2017-11-09

Znalezienie wydawcy, który zaryzykuje wydanie książki debiutanta nie posiadającego najmniejszego dorobku literackiego jest jak wygrana w lotka. Małe wydawnictwa upadają, duże skupiają się przede wszystkim na znanych autorach.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.12.2017 22:10