Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Artur Magda

Artur Magda

Warszawa

Fanatycy dobrego kina

Napisz wiadomość do Projektodawcy

156 PLN z 50000 PLN

8 Wspierający

4 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 05.10.2020.

Super Wirus - Komediowy serial o superbohaterach

O projekcie

Super Wirus - komediowy serial o superbohaterach

 

Serial Super Wirus inspirowany jest ostatnimi wydarzeniami na świecie. Pandemia i strach spowiły ludzkość. Tylko co jeśli Wirus zamiast chorób dawałby ludziom... Supermoce? Niektóre obciachowe i bezużyteczne, a inne niebezpieczne i destrukcyjne. Co zrobiłby rząd? Oczywiście wypuścił robo-drony, które zwalczają mutantów! Wyposażone w rakiety, lasery i sztuczną inteligencję (chociaż inteligencją to trudno nazwać...) drony wyszukują mutantów z niebezpiecznymi mocami i próbują ich unieszkodliwić w spektakularnych walkach.

 

 

Film jest dla każdego fana produkcji z superbohaterami. Będzie dużo akcji, efektów specjalnych i dobrego humoru. Naszym celem jest pokazanie, że jakość filmów zbliżona do Hollywood nie jest taka trudna do osiągnięcia, wystarczą dobre chęci i głowa pełna pomysłów!

 

 

Projektem kierują dwie osoby - Artur i Magda. Artur to zajmujący się wszystkimi technicznymi sprawami nerd, niestety mocno ograniczony przez stary sprzęt - przez to mimo chęci nie zawsze może dać z siebie 101%. Magda perfekcyjnie kieruje produkcją, dzięki czemu na planach zdjęciowych nigdy niczego nie brakuje, a wszystko jest dopatrzone do najmniejszego szczegółu. Niskie budżety niestety sprawiają, że na dogrywki trzeba długo czekać. Reszta ekipy to znajomi, którzy pomagają gdy tylko znajdą wolną chwilę.

 


 

Po paru miesiącach prac nad projektem udało się stworzyć kilka minut filmu. Nie jest to zły wynik jak na tego typu produkcję, jednak chcielibyśmy wszystko przyspieszyć, widząc jakie dobre efekty przynosi wspólna praca - i sami nie możemy już doczekać się efektu końcowego! Fundusze ze zbiórki przeznaczymy na lepszy sprzęt, zarówno do nagrywania jak i obróbki obrazu. Pluginy do programów, dzięki którym można uzyskać fajny i szybki efekt to koszt nawet 1000zł za jeden, a posiadanie ich oszczędza wiele godziny pracy. Większy budżet pomoże także rozszerzyć ekipę, która przyda się do pomocy na planie. Są to takie osoby jak: Kamerzysta, Make Up i charakteryzacja do scen walki, Aktorzy, pirotechnika. Do tego rzeczy typu wynajęcia lokalizacji, itp.

 

 

Zbieramy pieniądze w formie bierzesz ile zbierzesz właśnie z tego względu, że małymi krokami już idziemy do przodu. Kwota zbiórki jest taką, która pozwoli nam na znaczne podniesienie jakości naszego filmu. Nawet jeśli uzbieramy mniejszą kwotę to i tak będzie to dla nas wielka pomoc. Za to każdy pieniądz powyżej docelowej kwoty też na pewno się nie zmarnuje.

Jeśli jesteście ciekawi naszego serialu to koniecznie poszerzcie grono wspierających! Zapraszamy też do obejrzenia trailera, który znajduje się na górze strony. 

 

Przewidywany termin realizacji projektu to przełom 2020/2021 roku. Jest to mocno uzależnione od kwoty jaką uda nam się uzbierać. Nagrody będą do odbioru w trakcie nagrań lub po premierze. Zależy to od danej nagrody.

 

Po więcej informacji prosimy o kontakt:

mailowy: artur.aleksander.syc@gmail.com

instagram: @trick2kill @madelinegavi

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 05.10.2020 22:10