Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paweł Wilk

Paweł Wilk

Wrocław

Cześć! Nazywam się Pawel i pochodzę z Wrocławia. Od ponad 3 lat mieszkam w Peru i pracuje tutaj jako pilot wycieczek zagranicznych. w 2018 roku stworzyłem własne biuro Feel Peru Travel w ramach którego organizujemy unikalne wyprawy do Ameryce Południowej. Uwielbiam podróżować, poznawać ludzi oraz organizować wyprawy do Peru :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2150 PLN z 1500 PLN

20 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

143%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.07.2020.

Strona internetowa dla polskiego biura podróży w Peru!

O projekcie

Czym jest Feel Peru Travel? 

 

 

Projekt Feel Peru Travel działa już od 2 lat i jest związany z odpowiedzialna turystyką. Naszym celem jest organizacja wypraw do Peru realizowanych w bardziej lokalnym stylu. Organizując wyprawy po Peru pragniemy wzbogacić uczestników naszych wypraw w unikalne doświadczenia oraz przynieść wymierne korzyści lokalnym społecznościom z którymi współpracujemy. 

 

 

Projekt Feel Peru Travel rozwija się bardzo dynamicznie i możemy pochwalić się realizacją kilka wyjazdów podczas których nasi uczestnicy zobaczyli prawdziwe piękno tego kraju oraz poznali wielu jego serdecznych mieszkańców. Mamy już kilka gotowych programów wyjazdów oraz nawiązaliśmy kontakt z wieloma miejscowymi rodzinami posiadającymi ciekawą ofertę turystyczną. Oprócz tego samodzielnie promujemy projekt w mediach społecznościowych oraz tworzymy materiały oraz spotkania na temat praktycznych aspektów podróży po Peru. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o biurze Feel Peru Travel zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

 

Na co wykorzystamy wsparcie?

 

Kolejnym krokiem w naszym rozwoju jest unowocześnienie oraz optymalizacja naszej strony internetowej, dzięki będziemy mogli dotrzeć do kolejnych cennych klientów. Niestety z racji na obecna sytuacje byliśmy zmuszeni odwołać wiele wypraw i mocno ograniczyć budżet firmy. Mimo trudnej sytuacji w branży turystycznej nadal pragniemy rozwijać nasz projekt i chcieliśmy prosić was o wsparcie w kwestii ulepszenia naszej strony internetowej.

 

Zebrana kwota 1000 pln pozwoli nam unowocześnić naszą stronę internetową: 

• Ulepszyć szatę graficzną obecnej strony.

• Dokonać optymalizacji technicznej strony.

• Zainwestować w pozycjonowanie naszej marki na rynku.

Dziękujemy za wsparcie projektu!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.07.2020 22:10