Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

dorotakozinska

dorotakozinska

Warszawa, Polska

Dorota Kozińska – latynistka, tłumaczka, krytyk muzyczny i operowy. Wieloletnia redaktorka „Ruchu Muzycznego”, prowadzi autorskie zajęcia o muzyce teatralnej w Akademii Teatralnej w Warszawie. Współpracownica „Tygodnika Powszechnego”, „Teatru” i „Zeszytów Literackich”, autorka i uczestniczka wielu audycji radiowych, jurorka Paszportów „Polityki”. Prowadzi stronę „Upiór w operze”, poświęconą zagadnieniom sztuki wokalnej i teatru operowego.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9596 PLN z 3000 PLN

94 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

319%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.09.2018.

Upiór w operze - strona dla słuchających inaczej

RSS

Dziękuję! Dodano 19.09.2018, godz. 11:42

Kochani i Niezawodni - pierwsza kampania crowdfundingowa Upiora zakończona - dzięki Państwu z ogromnym sukcesem. Jeszcze raz dziękuję za wspaniały odzew, świadczący przede wszystkim o potrzebie wsparcia krytyki niezależnej - nie tylko w dziedzinie muzyki. Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości, portal rozlicza akcję i sporządza raport finansowy: za kilka dni ogłosimy oficjalne wyniki. Tymczasem ślę moc ciepłych myśli z Katowic - w przeddzień finałowych przesłuchań wokalnych Konkursu Szymanowskiego.

Jeszcze dziesięć dni! Dodano 06.09.2018, godz. 20:35

Po raz kolejny dziękuję Państwu za fantastyczny odzew. Do końca akcji pozostał jeszcze ponad tydzień - zachęcam nieśmiałych, zagapionych i nie do końca jeszcze przekonanych :) Na stronie www.atorod.pl regularnie pojawiają się nowe wpisy, na których podstawie mogą Państwo przekonać się sami, czy warto. Od dawna nie dostałam od moich Czytelników tyle ciepła, wsparcia i dobrej energii: to, co dobre, mnoży się zawsze z radością. Ślę więc nawzajem tyle samo szczęścia i autentycznej wdzięczności. Jesteście niebywali!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.09.2018 22:10