Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

Białowieża, Polska

Strażnicy Puszczy Białowieskiej to społeczna, oddolna inicjatywa, w której uczestniczyć mogą wszyscy, którym na sercu leży los Puszczy Białowieskiej.
Odpowiadamy na próbę nieodpowiedzialnego potraktowania przyrodniczego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO- pozostałości reliktowej Prapuszczy, która kiedyś porastała Europę od Atlantyku po Ural.
Naszym celem jest wsparcie działań instytucji i środowisk naukowych, organizacji ekologicznych i inicjatyw społecznych, zmierzających do powstrzymania planowanych wycinek w Puszczy Białowieskiej.
Jesteśmy świadomi/me, że zorganizowanie realnej kontroli społecznej działań Lasów Państwowych w terenie możliwe jest tylko przez oddolną mobilizację społeczną. Dlatego postanowiliśmy działać tu i teraz, w terenie oraz patrzeć leśnikom na ręce.
Są wśród nas mieszkańcy regionu, przyrodnicy, działacze ekologiczni i zwykli pasjonaci.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

28258 PLN z 9500 PLN

282 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

297%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.07.2016.

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

Czy wybraliście nagrody za Wasze wsparcie? :)

Dodano 05.08.2016, godz. 17:05

Drodzy!

Przesłaliśmy Wam wszystkim maile w sprawie nagród za Wasze wsparcie. Jeśli ich nie widzieliście na Waszych skrzynkach, poszukajcie proszę w spamie lub napiszcie do nas na maila: dzikapolska@gmail.com

Jeżeli natomiast nie odezwaliście się jeszcze do nas, bo rezygnujecie z nagród, też poprosimy Was o taką wiadomość.

Przy okazji, zachęcamy Was gorąco do obejrzenia reportażu z niektórymi z nas, czyli Natalią, Jarkiem i Hanią, czyli reportaż o Strażnikach Puszczy Fundacji Dzika Polska oraz Fundacji Greenpeace: https://oko.press/tropie-szyszki-obronie-puszczy/

Zachęcamy, zaglądającie na naszą www: http://bit.ly/2aYOiVw oraz na facebook www.facebook.com/fundacjadzikapolska/?fref=nf

Serdeczne pozdrowienia!
W imieniu Strażników,
Kasia Paterek

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.07.2016 12:12