Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

Białowieża, Polska

Strażnicy Puszczy Białowieskiej to społeczna, oddolna inicjatywa, w której uczestniczyć mogą wszyscy, którym na sercu leży los Puszczy Białowieskiej.
Odpowiadamy na próbę nieodpowiedzialnego potraktowania przyrodniczego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO- pozostałości reliktowej Prapuszczy, która kiedyś porastała Europę od Atlantyku po Ural.
Naszym celem jest wsparcie działań instytucji i środowisk naukowych, organizacji ekologicznych i inicjatyw społecznych, zmierzających do powstrzymania planowanych wycinek w Puszczy Białowieskiej.
Jesteśmy świadomi/me, że zorganizowanie realnej kontroli społecznej działań Lasów Państwowych w terenie możliwe jest tylko przez oddolną mobilizację społeczną. Dlatego postanowiliśmy działać tu i teraz, w terenie oraz patrzeć leśnikom na ręce.
Są wśród nas mieszkańcy regionu, przyrodnicy, działacze ekologiczni i zwykli pasjonaci.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

28258 PLN z 9500 PLN

282 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

297%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.07.2016.

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

Czy dalsze wpłaty mają sens?

Dodano 07.07.2016, godz. 11:01

Tak, ogromny. Zbiórka kończy się w piątek 8.07 o godz. 12:00. Do tej godziny cały czas można nas wspierać!

Mając wszelki potrzebny sprzęt możemy skutecznie monitorować Puszczę Białowieską i obiecujemy robić to nadal. Konstruując nasz budżet zaplanowaliśmy, że po osiągnięciu wszystkich progów będziemy mogli działać przez ok 4 miesiące. Każda dodatkowa wpłata pozwala na przedłużenie naszego patrolowania Puszczy. Strażnicy Puszczy Białowieskiej powstali jako reakcja na planowane zwiększenie wycinki. Długofalowym celem jednak jest powiększenie Parku Narodowego na obszar całej Puszczy - tylko ta forma zapewnia najlepszą ochronę pryrody. Jako Strażnicy Puszczy Białowieskiej będziemy wspierać działania w tym kierunku.

Obiecujemy także skrupulatne rozliczenie całego projektu w otwartej formie, tak żeby każdy z wpłacających i kibicujących nam osób mógł zobaczyć na co przeznaczyliśmy wpłaty.Dziękujemy w imieniu Puszczy Białowieskiej !

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.07.2016 12:12