Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

Białowieża, Polska

Strażnicy Puszczy Białowieskiej to społeczna, oddolna inicjatywa, w której uczestniczyć mogą wszyscy, którym na sercu leży los Puszczy Białowieskiej.
Odpowiadamy na próbę nieodpowiedzialnego potraktowania przyrodniczego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO- pozostałości reliktowej Prapuszczy, która kiedyś porastała Europę od Atlantyku po Ural.
Naszym celem jest wsparcie działań instytucji i środowisk naukowych, organizacji ekologicznych i inicjatyw społecznych, zmierzających do powstrzymania planowanych wycinek w Puszczy Białowieskiej.
Jesteśmy świadomi/me, że zorganizowanie realnej kontroli społecznej działań Lasów Państwowych w terenie możliwe jest tylko przez oddolną mobilizację społeczną. Dlatego postanowiliśmy działać tu i teraz, w terenie oraz patrzeć leśnikom na ręce.
Są wśród nas mieszkańcy regionu, przyrodnicy, działacze ekologiczni i zwykli pasjonaci.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

28258 PLN z 9500 PLN

282 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

297%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.07.2016.

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

My, Strażnicy, obiecujemy...

Dodano 22.06.2016, godz. 21:31

... że z całą odpowiedzialnością będziemy czuwać w Puszczy przez kolejne miesiące.

Dzięki Wam będzie nam teraz znacznie łatwiej patrolować Puszczę Białowieską, bo już niebawem będziemy mogli zakupić m.in. przyczepę na rowery. Przekroczyliśmy razem już drugi próg naszej zbiórki!

Wszystko to świadczy m.in. o tym, że potrafimy się organizować na rzecz wspólnej idei. To dla nas dodatkowa moc, kiedy dostajemy od Was takie pozytywne wsparcie- i w słowach, i w czynach.
A ponadto wszyscy wiemy, że to, co robimy my i Wy, jest dobre! Dziękujemy!

Wspiera nas także Wydawnictwo Literackie, które przekazało na nagrody dla wpłacających 10 egzemplarzy niezwykłej biografii Simony Kossak, legendy Puszczy Białowieskiej, wielkiej propuszczańskiej wojowniczki!
(Simona. Opowieść o niezwyczajnym życiu Simony Kossak, Anna Kamińska, Wydawnictwo Literackie, 2015)

Dodano: 27.06.2016, 12:52
  Magda Bebenek
Magda Bebenek
Dziękuję za Waszą pracę i za to, że stajecie w obronie miejsc i wartości, które są najważniejsze! Do zobaczenia w Puszczy!
Dodano: 22.06.2016, 21:54
  dmildner
dmildner
Kochani! Dzięki za waszą pracę Pracujcie, doglądajcie Puszczy!Trzeba będzie to znowu się
dorzucimy! Jak widać w wielości siła ! A Wrzaskoon niech się wypcha!Jeszcze jeden malkontent!Trzymam kciuki! Danuta Mildner

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.07.2016 12:12