Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

Białowieża, Polska

Strażnicy Puszczy Białowieskiej to społeczna, oddolna inicjatywa, w której uczestniczyć mogą wszyscy, którym na sercu leży los Puszczy Białowieskiej.
Odpowiadamy na próbę nieodpowiedzialnego potraktowania przyrodniczego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO- pozostałości reliktowej Prapuszczy, która kiedyś porastała Europę od Atlantyku po Ural.
Naszym celem jest wsparcie działań instytucji i środowisk naukowych, organizacji ekologicznych i inicjatyw społecznych, zmierzających do powstrzymania planowanych wycinek w Puszczy Białowieskiej.
Jesteśmy świadomi/me, że zorganizowanie realnej kontroli społecznej działań Lasów Państwowych w terenie możliwe jest tylko przez oddolną mobilizację społeczną. Dlatego postanowiliśmy działać tu i teraz, w terenie oraz patrzeć leśnikom na ręce.
Są wśród nas mieszkańcy regionu, przyrodnicy, działacze ekologiczni i zwykli pasjonaci.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

28258 PLN z 9500 PLN

282 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

297%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.07.2016.

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

Wesprzyj Strażników Puszczy Białowieskiej

Dodano 13.06.2016, godz. 11:39

Jesteśmy grupą wolontariuszy, którą połączyła miłość do Puszczy Białowieskiej. Od lutego 2016 roku stale monitorujemy ten bezcenny las. Dane zgromadzone w trakcie patroli zostały przekazane Komisji Europejskiej i UNESCO.
Potrzebujemy Waszego wsparcia na zakup sprzętu niezbędnego do prowadzenia monitoringu w związku z zapowiadanym przez ministra zwiększeniem pozyskania drewna. Więcej informacji tu https://youtu.be/EdyjUFD8bpc oraz na stronie www.dzikapolska.org.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.07.2016 12:12