Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale

Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale

Boguchwała, Polska

Naszą misją jest kreowanie programu działań kulturalnych, artystycznych, edukacyjnych i społecznych opartego na diagnozie lokalnej społeczności, współtworzonego z mieszkańcami i mieszkankami, uwzględniającego ich potrzeby i oczekiwania. Promowanie kultury jako czynnika zmiany, kultury wykraczającej poza mury instytucji.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9331 PLN z 8500 PLN

157 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.03.2016.

SPOŁECZNA KAWIARNIA W BOGUCHWALE

RSS

Dobrzy Ludzie! Dodano 26.03.2016, godz. 12:32

Zakończyliśmy kampanię Klimatycznej Kawiarni Społecznej na Polak Potrafi! Wspólnie z Wami zebraliśmy 9331 zł. Serdecznie Wam dziękujemy za wsparcie.

Nagrody będziemy przekazywać w kwietniu.
Będziemy do Was pisać!

Wesołych Świąt!

Do zobaczenia w Klimatycznej!

Dzięki Wam powstanie Klimatyczna Kawiarnia Społeczna! Dodano 21.03.2016, godz. 17:43

Kochani,

to wspaniale, że udało nam się zebrać już 9105 zł, i że udało nam się to zrobić wspólnie z Wami. Grono osób wspierających ideę Klimatycznej Kawiarni Społecznej zwiększyło się aż do 150 osób! To dzięki takim osobom jak Wy, Klimatyczna może zaistnieć i przyczyniać się do społecznej zmiany. Gorąco Wam dziękujemy za dotychczasowe wsparcie.

Do końca jeszcze 3 dni, kto jeszcze chce nas wesprzeć, albo polecić tę ideę znajomych, rodzinie, sąsiadom ma ostatnią szansę. Zapraszamy Was do udostępniania, wysyłania linku: https://polakpotrafi.pl/projekt/spoleczna-kawiarnia , dzielenia się informacją o zbiórce na swoim facebooku.

Tymczasem szykujcie się na huczne otwarcie Klimatycznej Kawiarni Społecznej w sobotę 2 kwietnia 2016r. Startujemy o 16.00! Oprócz uroczystego przecięcia wstęgi i pysznej kawy przygotujemy dla Was wystawę prac studentów wydziału sztuki i jam session muzyczny z Moniką Kowalczyk, Wojciechem Sumarą.

Do zobaczenia w Klimatycznej!

Konkurs na nazwę Społecznej Kawiarni Dodano 22.02.2016, godz. 8:49

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Boguchwała do udziału w konkursie:

Wymyśl nazwę dla Społecznej Kawiarni w Boguchwale
Weź udział w konkursie i wygraj uroczystą kolację dla dwojga!

Zadanie konkursowe jest proste :)

1. Polub fanpage Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale.
https://www.facebook.com/mckboguchwala/

2. Zamieść w komentarzu pod postem konkursowym w serwisie Facebook.com propozycję nazwy Społecznej Kawiarni w Boguchwale wraz z uzasadnieniem.Możesz zaproponować więcej niż jedną nazwę kawiarni, ale tylko jedna propozycja nazwy może się znajdować w jednym komentarzu.

Komisja Konkursowa wyłoni Zwycięzcę spośród uczestników konkursu, biorąc pod uwagę szereg kryteriów, m.in: popularność komentarza zgłoszeniowego (liczba polubień), jego atrakcyjność i trafność propozycji nazwy Kawiarni wraz z uzasadnieniem itp.

Na Twój komentarz czekamy do godz.15:00 dnia 29 lutego 2016 r. Wyniki konkursu opublikujemy 1 marca 2016 r.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziesz pod linkiem: http://www.mck-boguchwala.pl/aktualnosci/konkurs-wymysl-nazwe-dla-spolecznej-kawiarni-w-boguchwale,art54/

Niech twórczy zapał będzie z Wami!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.03.2016 17:05