Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomasz

Tomasz

Radziejów

Na początku było bieganie. Decyzja i pierwsze metry. Wreszcie pierwszy kilometr, pierwsza „dycha” poniżej godziny. Później debiuty – półmaraton, maraton (zdobyłem Koronę Maratonów Polski, to jest pięć największych Maratonów, Warszawa, Kraków, Wrocław, Dębno i Poznań w ciągu dwóch lat kalendarzowych), a po nich – bieg Ultra (to jest wszystko powyżej dystansu 42km, 195m), czyli Bieg Przemytnika na dystansie 80 km i 110km na Festiwalu Górskim. Na początku było bieganie i trwa , a z przesuwających się obok krajobrazów i z kotłujących się w głowie myśli powstają słowa, zdania, akapity i rozdziały.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2794 PLN z 9500 PLN

44 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

29%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.03.2019.

Spełniam Marzenie

O projekcie

PROJEKT

 

   Moim głównym celem jest spełnienie marzenia poprzez wydanie książki 

"Poranek". Książka, jak określiła jedna pani Redaktor, jest "bardzo emocjonalna i pełna uczuć. Pozytywne emocje, miłość oraz ciepło wręcz wylewają się z niej".

A zatem, okazuje się, że nie trzeba opisywać ludzkich dramatów, skupiać się na strachu i przemocy, żeby było naprawdę intrygująco.

 

KSIĄŻKA

 

Powieść "Poranek" przesiąknięta jest dobrą energią, ciepłem i optymizmem. To fascynująca podróż w głąb i poza siebie, refleksja o odkrywaniu w otaczającym nas świecie piękna, harmonii oraz autentycznych uczuć, emocji i relacji.

Głównym bohaterem jest Łukasz, trzydziestoletni mężczyzna, mieszkający samotnie z psem i kotem. 

Człowiek dobroduszny, skory do pomocy każdemu i zawsze. Na ścieżce jego barwnego życia przewija się i towarzyszy mu kalejdoskop dobrych znajomych i przyjaciół, z którymi łączą go niespodziewane życiowe sytuacje oraz różne obyczajowe perypetie.

Osią przewodnią powieści jest odkryta i pielęgnowana przez bohatera pasja biegowa, a w jej tle rozgrywa się wielka miłość, która prowadzi czytelnika na szlaki rozgrzanej słońcem Hiszpanii. Książka pokazuje nam, że zmiany i przemiany, które zachodzą w  każdym nas  oraz każdego dnia, są procesem nieuchronnym i mają konkretny cel. Jeśli podążysz drogą rozwoju duchowego i fizycznego Łukasza, czeka Cię zaskakujące osobiste odkrycie. Jakie? Przekonaj się o tym  sam.

 

O MNIE

 

Na początku było bieganie. Decyzja i pierwsze metry. Wreszcie pierwszy kilometr, pierwsza "dycha" poniżej godziny. Później debiuty - półmaraton, maraton (zdobyłem Koronę Maratonów Polski  to jest pięć największych Maratonów, Warszaw, Kraków, Wrocław, Dębno i Poznań w ciągu dwóch lat kalendarzowych), a po nich - bieg  Ultra (to jest wszystko powyżej dystansu 42km.195m), czyli  Bieg Przemytnika na dystansie 80 km i 110 km na Festiwalu Górskim. 

Co dalej? Na początku było bieganie, a z biegania zrodziło sie SŁOWO. Bo zawsze musi być początek. Od ziarenka piasku do perły. Od sadzonki owocowego drzewka  do sierpniowego ogrodu, eksplodującego soczystym zbiorem. Od nasionka do łąki pełnej kwiatów. A co dalej? Spełnienie w pracy z niepełnosprawnymi jako wolontariusz w Stowarzyszeniu Subicere i dwa projekty obywatelskie, których byłem pomysłodowcą: budowa toru przeszkód i obszaru do rekreacji na terenie mojego miasteczka.

Dalej już tylko po horyzont, dalej do gwiazd. Na początku było bieganie, a z przesuwających się obok krajobrazów i z kotłujących się w głowie myśli powstały  słowa, zdania, akapity i rozdziały. Chciałbym  podzielić się  z Wami wszystkim, czego doświadczyłem, a co próbowałem skrystalizować i zachować na skrzydłach/kartach mojej książki. A jednocześnie chciałbym zainspirować Was do odkrywania piękna świata - tego dookoła, i tego który skrywa się głęboko w każdym człowieku. Zapraszam do wspólnej podróży.

 

BUDŻET PROJEKTU

 

Zakłada zebranie kwoty 9500 zł.

Pieniądze zostaną przeznaczone na wydanie 150 egzemplarzy książki, które rozpocznie się natychmiast po zakończeniu projektu.

 

- Opracowanie redakcyjne, redakcje

-  Korekta, korekta techniczna

- Opracowanie graficzne, wykonanie okładki

-  Projekt składu, skład i łamanie 

- Papier środka offsetowy

- Papier okładki kartonowy

- Oprawa miękka klejona uszlachetniona.

 

NAGRODY

 

Przewidywany termin realizacji nagród, na bieżąco, do 4 miesięcy po zakończeniu projektu.

 

WSPIERAJĄ MNIE

 

Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych SUBICERE

Związek Strzelecki "Strzelec" Radziejów

Klub Sportowy ZRYW Radziejów

Urząd Miasta Radziejów

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.03.2019 22:10