Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomasz

Tomasz

Radziejów

Na początku było bieganie. Decyzja i pierwsze metry. Wreszcie pierwszy kilometr, pierwsza „dycha” poniżej godziny. Później debiuty – półmaraton, maraton (zdobyłem Koronę Maratonów Polski, to jest pięć największych Maratonów, Warszawa, Kraków, Wrocław, Dębno i Poznań w ciągu dwóch lat kalendarzowych), a po nich – bieg Ultra (to jest wszystko powyżej dystansu 42km, 195m), czyli Bieg Przemytnika na dystansie 80 km i 110km na Festiwalu Górskim. Na początku było bieganie i trwa , a z przesuwających się obok krajobrazów i z kotłujących się w głowie myśli powstają słowa, zdania, akapity i rozdziały.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2794 PLN z 9500 PLN

44 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 13.03.2019 22:10

Spełniam Marzenie

O projekcie

PROJEKT

 

   Moim głównym celem jest spełnienie marzenia poprzez wydanie książki 

"Poranek". Książka, jak określiła jedna pani Redaktor, jest "bardzo emocjonalna i pełna uczuć. Pozytywne emocje, miłość oraz ciepło wręcz wylewają się z niej".

A zatem, okazuje się, że nie trzeba opisywać ludzkich dramatów, skupiać się na strachu i przemocy, żeby było naprawdę intrygująco.

 

KSIĄŻKA

 

Powieść "Poranek" przesiąknięta jest dobrą energią, ciepłem i optymizmem. To fascynująca podróż w głąb i poza siebie, refleksja o odkrywaniu w otaczającym nas świecie piękna, harmonii oraz autentycznych uczuć, emocji i relacji.

Głównym bohaterem jest Łukasz, trzydziestoletni mężczyzna, mieszkający samotnie z psem i kotem. 

Człowiek dobroduszny, skory do pomocy każdemu i zawsze. Na ścieżce jego barwnego życia przewija się i towarzyszy mu kalejdoskop dobrych znajomych i przyjaciół, z którymi łączą go niespodziewane życiowe sytuacje oraz różne obyczajowe perypetie.

Osią przewodnią powieści jest odkryta i pielęgnowana przez bohatera pasja biegowa, a w jej tle rozgrywa się wielka miłość, która prowadzi czytelnika na szlaki rozgrzanej słońcem Hiszpanii. Książka pokazuje nam, że zmiany i przemiany, które zachodzą w  każdym nas  oraz każdego dnia, są procesem nieuchronnym i mają konkretny cel. Jeśli podążysz drogą rozwoju duchowego i fizycznego Łukasza, czeka Cię zaskakujące osobiste odkrycie. Jakie? Przekonaj się o tym  sam.

 

O MNIE

 

Na początku było bieganie. Decyzja i pierwsze metry. Wreszcie pierwszy kilometr, pierwsza "dycha" poniżej godziny. Później debiuty - półmaraton, maraton (zdobyłem Koronę Maratonów Polski  to jest pięć największych Maratonów, Warszaw, Kraków, Wrocław, Dębno i Poznań w ciągu dwóch lat kalendarzowych), a po nich - bieg  Ultra (to jest wszystko powyżej dystansu 42km.195m), czyli  Bieg Przemytnika na dystansie 80 km i 110 km na Festiwalu Górskim. 

Co dalej? Na początku było bieganie, a z biegania zrodziło sie SŁOWO. Bo zawsze musi być początek. Od ziarenka piasku do perły. Od sadzonki owocowego drzewka  do sierpniowego ogrodu, eksplodującego soczystym zbiorem. Od nasionka do łąki pełnej kwiatów. A co dalej? Spełnienie w pracy z niepełnosprawnymi jako wolontariusz w Stowarzyszeniu Subicere i dwa projekty obywatelskie, których byłem pomysłodowcą: budowa toru przeszkód i obszaru do rekreacji na terenie mojego miasteczka.

Dalej już tylko po horyzont, dalej do gwiazd. Na początku było bieganie, a z przesuwających się obok krajobrazów i z kotłujących się w głowie myśli powstały  słowa, zdania, akapity i rozdziały. Chciałbym  podzielić się  z Wami wszystkim, czego doświadczyłem, a co próbowałem skrystalizować i zachować na skrzydłach/kartach mojej książki. A jednocześnie chciałbym zainspirować Was do odkrywania piękna świata - tego dookoła, i tego który skrywa się głęboko w każdym człowieku. Zapraszam do wspólnej podróży.

 

BUDŻET PROJEKTU

 

Zakłada zebranie kwoty 9500 zł.

Pieniądze zostaną przeznaczone na wydanie 150 egzemplarzy książki, które rozpocznie się natychmiast po zakończeniu projektu.

 

- Opracowanie redakcyjne, redakcje

-  Korekta, korekta techniczna

- Opracowanie graficzne, wykonanie okładki

-  Projekt składu, skład i łamanie 

- Papier środka offsetowy

- Papier okładki kartonowy

- Oprawa miękka klejona uszlachetniona.

 

NAGRODY

 

Przewidywany termin realizacji nagród, na bieżąco, do 4 miesięcy po zakończeniu projektu.

 

WSPIERAJĄ MNIE

 

Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych SUBICERE

Związek Strzelecki "Strzelec" Radziejów

Klub Sportowy ZRYW Radziejów

Urząd Miasta Radziejów