Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

alexandrawl

alexandrawl

Warszawa, Polska

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3620 PLN z 26000 PLN

18 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

13%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.09.2016.

SNY / Dreams - Film krótkometrażowy

O projekcie

Film SNY otwiera drzwi do życia trójki różnych ludzi, trzech różnych historii, widz staje się świadkiem bardzo intymnych momentów życia głównych bohaterów odnajdując w nich jednocześnie problemy które dotykają każdego z nas.

Artur jest muzykiem, który nie może poradzić sobie z bólem i samotnością po stracie ukochanej kobiety. Marta ma 35 lat, właśnie odebrała wyniki badań. Okazuje się, że ma raka piersi w zaawansowanym stadium. Aleksander był szanowanym aktorem, teraz czuje się wyniszczony przez starość i alkoholizm. Każdy z nich, szuka sposobu na radzenie sobie ze swoimi problemami, nawet jeśli oznacza to przekroczenie granic rzeczywistości. Drogi trójki bohaterów przecinają się. Dochodzi do spotkań, które zaskakująco wpływają na ich dalsze życie.

NASZA EKIPA :

 

Andre De la Cruz - reżyser, autor scenariusza. Wielokrotny laureat festiwali teatralnych. "SNY" to jego debiut filmowy.

Reżyser, aktor i scenarzysta, absolwent Stanowego Uniwersytetu Rio de Janeiro – UNIRIO. W 1996 r. założył grupę teatralną “Companhia Teatro em Aberto”. Wszystkie cztery spektakle tej grupy otrzymały 14 nagród oraz 25 wyróżnień, wśród nich nagroda za spektakl “Samotne serca” podczas “Spotkań Teatralnych Ameryki Południowej”. Scenarzysta i członek SBAT (Stowarzyszenie Brazylijskich Pisarzy Teatralnych). Jego spektakl “Galileusz” zdobył nagrodę za najlepszy debiutancki scenariusz na Festiwalu Teatru w Rezende – RJ. W 2012 otrzymał Grand Prix za reżyserię spektaklu „Mariana” w III Festiwalu Monodramu „Monoblok” w Gdańsku.

 

Adam Suzin- reżyser obrazu do filmu "SNY"

Autor zdjęć do krótkometrażowych filmów fabularnych i dokumentalnych pokazywanych na festiwalach filmowych w Polsce i za granicą. Urodzony w 1992 roku w Warszawie. Student IV roku Sztuki Operatorskiej na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej w PWSFTviT w Łodzi. Uczestniczył w warsztatach 'Świat od świtu do zmierzchu' gdzie kręcił dokumenty w Gruzji, Azerbejdżanie oraz Indiach. Jego film pt. "Przerwanie" został wyróżniony m.in Nagrodą Cinema Without Borders na Polish Film Festival w Los Angeles.

 

Magdalena Szmit - kierownik produkcji 

Na co dzień pracuje jako dziennikarka telewizyjna ale każdą wolną chwilę poświęca na projekty filmowe. Jej ekipa jako jednyna nakręciła musical w 48 godzin w Warszawskiej edycji konkursu 48 Hour Film Project Poland.

Zdjęcia z planu Olga Cieślar

Scenografia — Ewelina Maria Rosłaniec

Charakteryzacja —  Beata Ozga

Kostiumy —  Izabella Dąbrowska

 

NASI AKTORZY :

Jacek Brzeszczyński - w roli Artura

Kasia Mazurek - w roli Marty 

 

 

Jacek Czyż  - w roli Aleksandera

 

Ewa Ampulska - w roli Oli 

 

Waldemar Barwiński - w roli Tytusa

 

Agnieszka Musiałowicz - w roli Sofi

 

Jan Wojtyński - w roli Właściciela sklepu (jest również Drugim Reżyserem filmu)

 

 

Oddanie realiów uniwersum stanowi nie lada wyzwanie. By mu sprostać nie wystarczą talent i zapał - porzebne są także środki, które to umożliwią.Uszycie odpowiednich kostiumów, zbudowanie scenografii i zgromadzenie profesjonalnego sprzętu filmowego to główne przeznaczenie budżetu. Nie można również zapominać o takich przyziemnych sprawach jak catering czy transport. 

Dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia! Wszyscy pracujemy przy filmie bez wynagrodzenia więc cała zgromadzona kwota zostanie przeznaczona na wyżej wymienione nazwijmy to "kwestie techniczne" :) 

Zrealizowanie tego filmu to nasze wielkie marzenie. Możecie stać się jego częścią! 

 FANPAGE NASZEGO FILMU :

https://www.facebook.com/filmsny/

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.09.2016 18:06