Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

pawelolearczyk

pawelolearczyk

Kraków, Polska

Jak sam twierdzi, tworzenie jest jedną z jego naturalnych potrzeb, którą regularnie musi zaspokajać. Ma tak od dziecka i nie wie skąd to się wzięło.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

95 PLN z 25000 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.08.2016.

Sklep z Marzeniami - Film Krótkometrażowy

O projekcie

W dniu 10. urodzin rodzice zabierają Kacpra do Sklepu z Marzeniami. Co można w nim kupić? Ile kosztują marzenia? Czy ludzie zazdroszczą sobie marzeń? Czy marzenia są dla wszystkich? Czy żeby je mieć, potrzebne są piątki na świadectwie, czy może czwórki wystarczą? Czy dziewczynki marzą o tym samym, co chłopcy? Czy na marzenia nigdy nie jest za późno? Tego dowiecie się z filmu.

Sklep z Marzeniami to inspirująca opowieść nie tylko dla niepoprawnych marzycieli, ale również dla tych którzy marzyć przestali.

Aby nasza baśniowa opowieść nabrała odpowiedniego charakteru, potrzebujemy położyć ogromny nacisk na stronę wizualną projektu. Inspirujemy się tutaj estetyką filmów Tima Burtona. W związku z tym, największą część naszego budżetu przeznaczamy na:

- scenografię (m.in. wyposażenie tytułowego sklepu z marzeniami),

- charakteryzajcę i kostiumy, które sprawią, że nasze postacie będą ciekawe, nie tylko wewnętrznie, ale również zewnętrznie,

- wynajęcie sprzętu, który zapewni nam profesjonalną jakość dźwięku i obrazu,

- postprodukcję, która doda do naszej opowieści magiczne efekty specjalne.

Zebraną nadwyżkę pieniędzy, przeznaczymy na dopieszczenie filmu o detale, które są bardzo ważne dla odpowiedniego odbioru filmu oraz na pokrycie kosztów związanych z wysyłką filmu na festiwale filmowe. Wysyłkę nagród rozpoczniemy po zakończeniu zbiórki.

  

Jeśli macie do nas jakieś pytania lub chcielibyście wesprzeć nas w jakiś inny niż finansowy sposób, zapraszamy do kontaktu!

http://www.facebook.com/sklepzmarzeniami

kontakt@pawelolearczyk.pl

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.08.2016 18:06