Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bogumiła Raulin - Miłka

Bogumiła Raulin - Miłka

Warszawa

Miłka (Bogumiła) Raulin, lat 33
Z wykształcenia i zawodu mgr inżynier trakcji elektrycznej. Podróżnik, fotograf, organizator wypraw podróżniczych. Pilot szybowcowy III klasy, miłośniczka wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa, motocrossu.

Mama 8 letniego Jeremiego wierząca w umiejętność rozdawania POZYTYWNEJ ENERGII i niepodważalną  SIŁĘ MARZEŃ !

Napisz wiadomość do Projektodawcy

44624 PLN z 33900 PLN

163 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

131%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.03.2018.

Siła Marzeń - Korona Ziemi! Everest 2018

RSS

Wysyłka nagród :) Dodano 21.08.2018, godz. 12:30

Kochani, 

Mam nadzieję, że docierają do Was nagrody. Robię to trochę na raty, za co bardzo Was przepraszam, ale obiecuję, że wszystkie nagrody do Was dotrą. Niestety nie dostałam od wszystkich wspierających adresów, więc jeśli ktoś przegapił podanie adresu (login, imie i nazwisko, adres) to można napisać do mnie na: kontakt@bogumilaraulin.pl. Wasze filmy - nagrody wysyłam wetransferem :). Pamietajcie, że link ważny jest tydzień. 

Całusy wtorkowe :*

Miłka 

Dodano: 21.08.2018, 13:05
  ania.smolka
ania.smolka
Ja już dostałam ☺ za co dziękuję 😘
I jeszcze raz gratuluję 💪💪💪
Treraz może i mi się poszczęści w głosowaniu 😉😍👍
Pozdrawiam Cię Miłka i całą Ekipę 🖐

Nagrody, uściski, buziaki :* Dodano 23.06.2018, godz. 17:40

Kochani moi,

W przyszłym tygodniu ruszam z wysyłką Waszych nagród. Już nie mogę się doczekać podpisywania dla Was zdjęć, bo każdemu mam zamiar napisać coś z miłkowego serducha. Polecą do Was mandale, czapki, chusty i dedykacje. 

Bądźcie jeszcze chwilę cierpliwi bo Siła Marzeń jest wielka, ale ma tylko 2 ręce ;).

Będę się też z Wami zdzwaniać i na kolację umawiać :*

Jak ktoś jeszcze nie wysłał danych adresowych to niech koniecznie wyśle, bo czapki i mandale takie ładne i już nie mogą się doczekać by trafić w Wasze ręce. 

Buziaki

Miłka

Adresy do wysyłki nagród:) Dodano 02.06.2018, godz. 8:11

Kochani !

Mt.Everest zdobyty !! 22 maja o 7:30 czasu nepalskiego zdobyłam najwyższą górę świata.  Dziękuję Wam jeszcze raz za wsparcie projektu Siła Marzeń Everest 2018 i jednocześnie bardzo proszę o uzupełnienie adresów do wysyłki Waszych nagród! 

Buziaki !!!!!!

Miłka 

Dodano: 02.06.2018, 9:09
  Ania Dębska
Ania Dębska
A gdzie się aktualizuje adresy? Bo ja swojej nagrody nie dostałam i może dlatego że nie ma adresu? Nie pamiętam czy wpisywałam, a w profilu nie widzę takiej opcji....🤔

Pozdrowienia z Nepalu :) Dodano 09.04.2018, godz. 11:38

Kochani,

Na początku kwietnia w dużej mierze dzięki Wam rozpoczęła się moja wyprawa na górę, gór Mt. Everest. Mając dziś chwilkę chciała bym Wam jeszcze raz serdecznie podziękować za dobre słowo, trzymane kciuki i wsparcie jakiego mi udzieliliście. To wprost niewiarygodne, ale czuje, że jesteście tu ze mną i razem idziemy zdobywać szczyt! Na dniach dotrę do Everest Base Camp, gdzie rozpocznie się właściwa część wyprawy. Na początku rozpakowanie sprzętu i sprawdzenie go. Następnie szkolenie z bezpiecznego poruszania się po  icefall, a później w górę!  Cała relacja jest dostępna na moim profilu fb https://web.facebook.com/silamarzenmilkaraulin

Mam również do Was ogromną prośbę o uzupełnienie Waszych adresów, tak abyście otrzymali swoje nagrody J Aby to zrobić, musicie odnaleźć maila od serwisu polakpotrafi.pl , w którym jest informacja o sposobie uzupełnienia adresu do wysyłki.

Ściskam Was naprawdę mooocno
J

Miłka

 

Dodano: 22.06.2018, 15:33
  gregorios755
gregorios755
A ja chyba skasowałem maila którego dostałem . Co teraz zrobić:(

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.03.2018 23:11