Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Shuttout.com

Shuttout.com

Poznań

Napisz wiadomość do Projektodawcy

57081 PLN z 30000 PLN

466 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

190%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.06.2015.

Shuttout | Rób zdjęcia, głosuj i wygrywaj pieniądze.

O projekcie

   

//

Media o Twoim projekcie:

Ekspert radzi: Mateusz Chłodnicki

www.bemodels.pl | 2015-06-11

Mateusz Chłodnicki - przedsiębiorca od 2000 roku, pasjonat podróżowania, fotografii i biznesu internetowego. Współzałożyciel Wydawnictwa elektronicznego Złote Myśli, obecnie założyciel i pomysłodawca Shuttout.com - platformy do społecznościowych konkursów fotograficznych.

Już dostali ponad 50 000 zł na PolakPotrafi! Co zrobią z ponad 20 000 zł nadwyżki?

di.com.pl | 2015-06-11

Pierwsza w Polsce platforma do tworzenia społecznościowych konkursów fotograficznych Shuttout.com zostanie ufundowana w serwisie PolakPotrafi 11 czerwca 2015. Oznacza to, że zbiórka przekroczyła zakładany przez twórców minimalny próg finansowy, potrzebny do rozwijania projektu - 30 tys zł. Wymaganą kwotę udało im się uzbierać dzięki wsparciu 180 osób w przeciągu 3 tygodni. Na koncie projektu pojawiło się jednak już ponad 50 tys. zł. Co twórcy zamierzają zrobić z pozostałą kwotą?

TO OSTATNI DZWONEK, BY WESPRZEĆ SHUTTOUT I ZGARNĄĆ NAGRODY!

antyweb.pl | 2015-06-09

Shuttout zadziwił! Finansowany społecznościowo projekt, który na wstępie spotkał się z falą krytyki, pokochany został przez rzesze fotografujących internautów. 330 osób wspierających wpłaciło w sumie przeszło 45 tysięcy złotych, czyli aż 50% więcej, niż oczekiwali autorzy projektu. Zostały jeszcze dwa dni, więc kto dotychczas nie zapoznał się z ideą Shuttout, niech zrobi to czym prędzej i wysupła z kieszeni dodatkowy grosz. Bo warto!

Internauci ufundowali nowy portal społecznościowy dla amatorów fotografii

media2.pl | 2015-05-31

Projekt Shuttout, który ma szansę zmienić reguły gry dla fotografów amatorów, zebrał 30 000 zł na popularnej platformie crowdfundingowej PolakPotrafi.pl. Środki będą przeznaczone na stworzenie projektu na światowym poziomie.

Polacy pokazali, że do konkursów fotograficznych da się podejść w zupełnie inny sposób

www.spidersweb.pl | 2015-05-23

„Profesjonalna odpowiedź na oczekiwania amatorów fotografii” – tak twórcy Shuttout mówią o swoim projekcie. Będzie to społecznościowy serwis konkursów fotograficznych, który zapowiada się nadzwyczaj ciekawie.

Shuttout - pieniądze zebrane, serwis do konkursów fotograficznych startuje

fotoblogia.pl | 2015-05-22

Pomysłodawcy platformy do konkursów fotograficznych Shuttout zebrali 30 000 zł w trzy tygodnie i startują na poważnie.

SUKCES KAMPANII CROWDFUNDINGOWEJ SERWISU SHUTTOUT

www.fotopolis.pl | 2015-05-21

W ciągu ostatnich kilku miesięcy kilka razy informowaliśmy Was o tworzonym przez Polaków serwisie społecznościowym Shuttout, oferującym nowe, ciekawe podejście do konkursów fotograficznych. Mimo że do końca kampani crowdfundingowej został jeszcze prawie miesiąc, twórcom już udało się zebrać całą potrzebną kwotę.

Profesjonalna odpowiedź na oczekiwania amatorów fotografii

www.admonkey.pl | 2015-04-30

Na platformie PolakPotrafi.pl ruszyła kampania crowdfundingowa Shuttout.com – portalu, który zmieni amatorską fotografię. Jego twórcy chcą zebrać fundusze, które umożliwią stworzenie serwisu na światowym poziomie. W ciągu pioerwszych 24 godzin uzyskali aż 20% z zakładanej sumy 30 000 zł.

Polak potrafi zmienić świat fotografii. Zbiórka na projekt Shuttout

mamstartup.pl | 2015-04-28

Na popularnej platformie crowdfundingowej PolakPotrafi.pl ruszyła dziś kampania projektu Shuttout, który ma szansę zmienić reguły gry dla fotografów amatorów. Według ekspertów rynku biznesu internetowego pomysł od początku jest świetnie przemyślanym planem biznesowym. By się udał, twórcy potrzebują 30 000 zł.

Profesjonalna odpowiedź na oczekiwania amatorów fotografii

nowymarketing.pl | 2015-04-28

a popularnej platformie crowdfundingowej PolakPotrafi.pl ruszyła dziś kampania projektu Shuttout, który ma szansę zmienić reguły gry dla fotografów amatorów. Według ekspertów rynku biznesu internetowego pomysł od początku jest świetnie przemyślanym planem biznesowym.

Jak zarobić na swojej pasji w internecie?

di.com.pl | 2015-04-27

Na to pytanie odpowiedź znalazł Mateusz Chłodnicki - twórca pierwszej w Polsce i prawdopodobnie jedynej takiej na świecie platformy do tworzenia społecznościowych konkursów fotograficznych - Shuttout.com. Aby w pełni zrealizować swój pomysł, wraz ze swoim zespołem prosi o wsparcie poprzez platformę crowdfundingową. O swojej idei w skrócie opowiada w wywiadzie i przygotowanym materiale wideo.

Założył „Złote Myśli”, teraz tworzy Shuttout.com – rozmowa z Mateuszem Chłodnickim

akademia-internetu.pl | 2015-04-27

Kilka tygodni temu Mateusz Chłodnicki, twórca wydawnictwa Złote Myśli, przedstawił mi koncepcję nowego serwisu Shuttout.com. Projekt ma swoją crowdfundingową premierę dziś, czyli 27 kwietnia, ale już dużo wcześniej było o nim głośno w branży. Genialny marketing czy niesamowity pomysł? O to i o kilka innych spraw postanowiłem zapytać Mateusza w ferworze wywiadów „Lampką po oczach”.

RUSZA KAMPANIA CROWDFUNDINGOWA SERWISU SHUTTOUT

www.fotopolis.pl | 2015-04-27

Niedawno informowaliśmy Was o nowym, tworzonym przez Polaków serwisie społecznościowym Shuttout, który oferuje nowe podejście do tematu konkursów fotograficznych. Dziś rusza kampania crowdfundingowa serwisu na platformie PolakPotrafi.pl

SHUTTOUT - POLACY TWORZĄ SPOŁECZNOŚCIOWY SERWIS KONKURSÓW FOTOGRAFICZNYCH

www.fotopolis.pl | 2015-03-16

Niebawem w serwisie crowdfundingowym PolakPotrafi.pl rusza kampania serwisu społecznościowego, który ma zmienić sposób w jaki patrzymy na konkursy fotograficzne. Ciekawy system rywalizacji ma umożliwiać rozwój i zarabianie pieniędzy na pasji fotograficznej. Serwis ma szansę stać się również ważnym narzędziem marketingowym na firm.

Shuttout.com - konkursy fotograficzne dla amatorów na których można zarobić

fotoblogia.pl | 2015-03-16

Shuttout.com to nowo powstająca platforma, na której znajdziemy konkursy fotograficzne, dzięki którym fotografowie amatorzy będą mogli zarobić na swojej pasji.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.06.2015 23:11