Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Shuttout.com

Shuttout.com

Poznań

Napisz wiadomość do Projektodawcy

57081 PLN z 30000 PLN

466 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

190%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.06.2015.

Shuttout | Rób zdjęcia, głosuj i wygrywaj pieniądze.

RSS

To dzięki Tobie robimy właśnie ten krok... Dodano 03.04.2019, godz. 22:36

Cześć! Pamiętasz nas jeszcze? 

To dzięki Twojemu wsparciu dawno, dawno temu Shuttout ruszył z miejsca. Teraz możemy się pochwalić 79 tysiącami użytkowników z 180 krajów na świecie, którzy wrzucili w sumie 74 tysiące zdjęć do ponad 1500 konkursów.


Ale nie piszę, żeby się chwalić, a bardziej żeby podziękować, bo bez tego symbolicznego wsparcia na początku nic z tego by się nie wydarzyło.

Właśnie ruszyliśmy z kampanią crowdfundingu UDZIAŁOWEGO na brytyjskiej platformie Seedrs i jeśli nadal nam kibicujesz i chcesz zdobyć konkretne udziały w spółce Shuttout, to serdecznie zapraszam. Mamy już 90% naprawdę dużego celu.

👉 https://www.seedrs.com/shuttout

Zainwestować może każdy, a minimalna kwota inwestycji to £14.60 (czyli jakieś 75 zł). Ale w zamian otrzymujesz 2 udziały w spółce, która jest aktualnie wyceniana na ok £5 milionów. Planujemy w ciągu 3 lat osiągnąć wycenę £57 milionów, więc olbrzymie wyzwania przed nami.


Jeśli chcesz się symbolicznie jeszcze raz dołożyć do tego sukcesu, serdecznie zapraszam. W razie czego pozostaję do dyspozycji, bo pewnie może to wydawać się trochę bardziej skomplikowane, no i wszystko jest po angielsku.


No, ale dla chcącego, nic trudnego :)


Pozdrawiam,
Mateusz Chłodnicki

Możesz w końcu utworzyć konkurs :) Dodano 15.10.2018, godz. 11:58

Cześć!

Szybka aktualizacja, bo wiem, że część z naszych wspierających długo na to czekała. 

Uruchomiliśmy możliwość tworzenia konkursów na Shuttout przez użytkowników, w tym oczywiście dla naszych wspierających. Jeśli masz konto na Shuttout i chcesz stworzyć konkurs, to odezwij się, podaj maila na którego masz zarejestrowane konto i upewnimy się, że wszystko jest ustawione poprawnie + w razie czego pomożemy.

https://www.shuttout.com

Kolejny krok milowy za nami, a Shuttout rozwija się coraz szybciej. W samym październiku zarejestrowało się już ponad 2000 użytkowników z całego świata, którzy wrzucili blisko 2500 zdjęć.

Gdyby nie Ty i Twoje wsparcie nie byłoby to możliwe. Jesteśmy na dobrej drodze do tego, żeby w przyszłym roku Shuttout stał się naprawdę dużą i rozpoznawalną na świecie platformą, do której powstania dołożyłeś/aś swoją cegiełkę.

Dzięki!

Pozdrawiam,
Mateusz Chłodnicki

Polak Potrafi Fotografować! Dodano 04.09.2018, godz. 18:29

Cześć! 

Szybka aktualizacja Shuttout, który zaczął raczkować dzięki Waszemu wsparciu, a teraz zaczyna w końcu nabierać kolorów. W sierpniu przybyło nam ponad 5000 użytkowników, którzy wrzucili ponad 5000 zdjęć na platformę, a największa wygrana osiągnęła poziom $750!

Cały czas pamiętamy o naszych wspierających (nigdy nie zapomnimy!) i zbliżamy się coraz bardziej do spełnienia wszystkich obietnic (m.in. możliwości tworzenia konkursów i wielu innych rzeczy).

A tymczasem, świętując coraz bardziej dynamiczny rozwój Shuttout wraz z Polak Potrafi (i pod ich patronatem) uruchamiamy konkurs fotograficzny "Polak Potrafi Fotografować" gdzie mamy zamiar zebrać najlepsze zdjęcia zrobione przez ludzi z Polski.

 

To także forma dalszego wsparcia Shuttout, więc nawet jeśli nie robisz zdjęć, to udostępnij proszę link do konkursu w social mediach. A jak robisz zdjęcie, to biorąc udział w konkursie możesz nas po raz kolejny wesprzeć dorzucając kolejną cegiełkę w rozwoju naszej platformy.

Wielkie dzięki!

Pozdrawiam,
Mateusz Chłodnicki

Drugie życie Shuttout. Pamiętamy! Dodano 05.04.2018, godz. 11:55

Witajcie! 

Po wielkich bojach, w końcu ruszyliśmy z nową wersją Shuttout.
Nie było łatwo, ale nie poddaliśmy się i DOWIEZIEMY!
Kończymy jeszcze ostatnie szlify i na pewno damy Wam znać.Zapraszamy na nowy Szatałt: https://www.shuttout.com
(logowanie na konta ze starego Shuttout).

Póki co, w ramach rekompensaty, każdy kto się odezwie do mnie i poda adres email na który jest zarejestrowany na Shuttout i z którego wspierał nas na Polak Potrafi (żebyśmy mogli to zweryfikować) dostanie $10 do wykorzystania na nowym Shuttout. 

Dzięki za wyrozumiałość. Gdyby nie Wy, nie byłoby to możliwe.
Ciśniemy dalej i obiecane rzeczy, możliwość tworzenia konkursów i inne elementy zostaną zrealizowane w ciągu najbliższych miesięcy.

Pozdrawiam,
Mateusz Chłodnicki
www.shuttout.com

Należą Ci się przeprosiny... i niespodzianka. Dodano 15.01.2018, godz. 20:23

Cześć! 

Właśnie jedna z osób wspierających Shuttout na Polak Potrafi uświadomiła mi, że dałem ciała na całej linii.

Dlatego na spontanie nagrałem to wideo.

Obejrzyj proszę. Liczę, że przyjmiesz przeprosiny i małą niespodziankę, która jest w pewnym sensie powodem tego, dlaczego dałem d$#y.Pozdrawiam,
Mateusz Chłodnicki

PS Zainteresowane osoby proszę o kontakt najlepiej na maila matt@shuttout.com (bo nie wiem gdzie trafi odpowiedź bezpośrednio na tego maila :-)

Projekt warty poznania... i wsparcia :) Dodano 02.11.2017, godz. 8:47

Witajcie!

Prace nad kolejną wersją Shuttout trwają bardzo intensywnie, a tymczasem pojawił się projekt, który zdecydowanie warty jest wsparcia, jeśli cenisz sobie fotografię (i nie tylko). Zajrzyj i dorzuć choćby dychę. Powstaje coś fajnego: https://polakpotrafi.pl/projekt/i-see-you-ksiazka-fotograficzna-damiana-chrobaka

Pozdrawiam,

Mateusz Chłodnicki

PS 

Dziękuję Wam! Shuttout ma inwestora! Dodano 30.06.2017, godz. 15:25

Witajcie!

To kolejny (i pewnie nie ostatni) raz, kiedy chciałbym okazać Ci wdzięczność za wsparcie Shuttout... ponad 2 lata temu! Jesteś jedną z osób, która uwierzyła w ten projekt i dołożyła swoją cegiełkę. Dziękuję!


Teraz, po ponad 2 latach, Shuttout jest już zarejestrowaną spółką Shuttout Ltd i właśnie w trakcie przygotować do kampanii crowdfundingu udziałowego, pozyskaliśmy inwestora z prawdziwego zdarzenia.

Zła wiadomość dla tych którzy chcieli nas ponownie wesprzeć i tym razem zainwestować jest taka, że kampanii nie robimy.

Dobra wiadomość za to jest taka, że mamy zasoby, aby pójść mocno do przodu i stworzyć naprawdę globalną platformę o bardzo dużym zasięgu.

Rekrutujemy właśnie ludzi (jestem pod wrażeniem jak szybko to idzie, bo praktycznie po 2 tygodniach mamy zrekrutowanego świetnego grafika, front-endowca (to taki magik, który zajmuje się tym wszystkim co jest widoczne po stronie użytkownika) i wiele wskazuje na to, że rewelacyjny back-endowiec (to z kolei magik od tego, czego nie widać, a dzięki czemu wszystko działa jak należy) też do nas dołączy niebawem. 

Skończyliśmy właśnie intensywne 3-dniowe warsztaty i mamy jasną wizję rozwoju Shuttout. Z mocnym wsparciem inwestora (nie tylko finansowym, ale także dzięki kontaktom i relacjom) jesteśmy na dobrej drodze, aby zrealizować cele, które obiecywaliśmy w kampanii. 

Piszę tą aktualizację, abyście wiedzieli, że pamiętamy o Was, naszych pierwszych wspierających i nigdy nie zapomnimy :-)

Pozdrawiam,
Mateusz Chłodnicki

Dodano: 30.06.2017, 16:41
  Marcin Godlewski
Marcin Godlewski
Super gratulacje!

Wideo aktualizacja - inwestycja w Shuttout Dodano 13.04.2017, godz. 21:52

Witajcie!

Przygotowałem dla Was specjalne wideo. Z góry dzięki za poświęcenie tych kilku minut - możesz stać się współwłaścicielem Shuttout:Pozdrawiam i Wesołych Świąt przy okazji!
Mateusz Chłodnicki
Dodano: 14.04.2017, 8:02
Shuttout.com
Shuttout.com
Dzięki Kuba! :) Dostajemy wiele pozytywnych sygnałów, więc jest dobrze! :)
Dodano: 13.04.2017, 22:06
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Mateuszu, cała ekipa PolakPotrafi.pl trzyma mocno kciuki!

Udziały w Shuttout za wsparcie? Dodano 28.03.2017, godz. 14:15

Witajcie!

Tutaj Mateusz Chłodnicki, pomysłodawca i współzałożyciel Shuttout, który zaistniał w rzeczywistości tak naprawdę dzięki Wam i Waszemu wsparciu.

Nie wszystko udało nam się tak jakbyśmy tego chcieli, ale niemniej, udało się stworzyć miejsce, w którym setki (zarejestrowane tysiące, ale realnie powiedzmy sobie szczerze, póki co setki :) amatorów fotografii doskonali się i wygrywa pieniądze (już ponad $2000 wygranych na Shuttout).

Tylko to zdecydowanie ZA MAŁO jeśli o mnie chodzi. Dlatego postanowiliśmy zrobić kolejny krok i przygotowujemy się do kampanii crowdfundingowej, która będzie różnić się tym od tej na Polak Potrafi, że zamiast kubków, koszulek czy innych gadżetów, będziecie mieli możliwość otrzymania realnych udziałów w spółce Shuttout!

Stworzyliśmy specjalną stronę http://www.shuttout.com/support-us dla potencjalnie zainteresowanych osób. Z uwagi na fakt, że serwis, jak i cała kampania, która będzie mieć miejsce na platformie Seedrs.com jest po angielsku, komunikacja odbywa się w tym języku.
Jeśli temat Cię interesuje i możemy liczyć na Twoje wsparcie - zapisz się.

Niemniej, jeśli ktoś jest zainteresowany tematem i chce porozmawiać po Polsku, to śmiało piszcie do mnie na adres matt@shuttout.com

Przed nami wielkie wyzwanie, przy którym kampania na Polak Potrafi wydaje się łatwizną. Zanim kampania ruszy (planujemy start na maj) musimy zebrać deklaracji na około 30% zbieranej kwoty (100 000 Funtów Brytyjskich). Wierzymy jednak, że z Waszym wsparciem będzie to możliwe i zamienimy Shuttout z fajnej platformy, na pełnoprawny biznes.

Przygotowuję także specjalne wideo po Polsku dla Was, wszystkich wspierających, więc jeśli macie jakieś konkretne pytania, na które chcielibyście, abym odpowiedział - piszcie śmiało na matt@shuttout.com - postaram się na wszystko odpowiedzieć.

Pozdrawiam,
Mateusz Chłodnicki
www.shuttout.com

PS Podczas przygotowań do kampanii analizowałem wiele danych i natrafiłem na ciekawą informację, z której wynikało, że w momencie, gdy Facebook kupował Instagrama, 0,001% udziałów w Instagramie był warty 10 000 dolarów. Jeśli Instagram miał udziałowców, którzy mieli nawet tylko 0,1% udziału w spółce, to w momencie sprzedaży, zarobili oni 1 000 000 dolarów. Oczywiście byłoby mega nieodpowiedzialne, aby porównywać Shuttout na tym etapie do Instagrama, niemniej daje to mocno do myślenia. Nawet, jakby Shuttout okazał się 100x "mniejszy" od Instagrama, to 0,1% udziałów byłby warty 10 000 dolarów.

Zagłosuj na Shuttout i wygraj wycieczkę! Dodano 22.01.2016, godz. 12:18

Witaj!

Ważna wiadomość: zostaliśmy nominowani do plebiscytu "Soczewki Focusa" w kategorii innowacja informatyczna. Potrzebujemy Twoich głosów. Możemy na Ciebie liczyć? :)
http://soczewki.focus.pl/innowacje-informatyczne

Za najciekawsze uzasadnienie oddania głosu można wygrać zacne nagrody:

 6 x roczna prenumerata magazynu Focus
 6 x voucher o wartości 300 zł do wykorzystania na www.WyjatkowyPrezent.pl
 5 x bon wakacyjny Itaki o wartości 1 500zł

Głos można oddawać CODZIENNIE aż do 29 lutego. Jeśli możemy liczyć na Twoją systematyczne, CODZIENNE oddawanie głosu (co zajmie Ci dosłownie 5 sekund dziennie) to będziemy zobowiązani. Da nam to kolejnego kopa - trochę rozgłosu zawsze się przyda. Z góry dzięki i zapraszam na http://soczewki.focus.pl/innowacje-informatyczne

Pozdrowienia
Mateusz Chłodnicki

PS Oczywiście nieustannie zapraszam do brania udziału w konkursach na http://www.shuttout.com - jest ich coraz więcej a w nagrodach w konkursach PREMIUM rozdaliśmy już kilkadziesiąt dolarów :-)

Ruszyła wersja Shuttout z wygranymi pieniężnymi! Dodano 23.12.2015, godz. 11:00

Mikołaj przyniósł prezent pod choinkę i możecie testować już Shuttout z konkursami w wersji PREMIUM, gdzie można wygrywać pieniądze! Zapraszam: www.shuttout.com

UWAGA: Kto wybrał odpowiednie wsparcie - powinien mieć na swoim koncie naliczone Gold Shutters - czyli wirtualną walutę o wartości ok 50 zł, za którą może wziąć udział w konkursach z wygranymi pieniężnymi - z góry dzięki za pomoc w testach i życzę dobrej zabawy! Ważne jest tylko, aby logowanie / rejestracja w Shuttout odbyło się na ten sam email z którego było wsparcie na Polak Potrafi.

Cały czas poprawiamy serwis i ulepszamy i wiemy, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Mamy już gotowe Hall of Fame, gdzie każdy z wspierających może się znaleźć:
http://shuttout.com/hallOfFame

Korzystając z okazji - Wesołych Świąt, realizacji swoich pasji i fantastycznych zdjęć i momentów z rodziną i bliskimi!

Mateusz Chłodnicki
www.shuttout.com

Stwórz własny konkurs! Dodano 27.11.2015, godz. 12:37

Witaj!

Start kolejnej, bardziej dopracowanej wersji Shuttout już w grudniu. Nie chcąc opóźniać startu nie zdążymy oddać funkcji do tworzenia konkursów, dlatego postanowiliśmy zrobić to "ręcznie" i dać wszystkim wspierającym możliwość udziału w tym wydarzeniu.

Chciałbym zaprosić Cię, jako wspierającego Shuttout na Polak Potrafi, jako jedną z pierwszych osób, do stworzenia własnego konkursu na start Shuttout. Będziesz mieć możliwość przetestowania tego jako jedna z pierwszych osób i zapisać się złotymi zgłoskami w historii Shuttout po raz kolejny smile emoticon

Masz możliwość stworzenia swojego TYTUŁU konkursu, jego ZASAD (krótki opis), oraz ustalenia wysokości WPISOWEGO w $. To będą pierwsze konkursy w ramach których Twórcy konkursów otrzymają 10% z wpisowego.

Z uwagi na fakt, że potencjalnie spodziewamy się dużej ilości propozycji i zgłoszeń, oraz ryzyka, że tematyki konkursów będą się mocno nakładać, będziemy musieli zastosować zasadę "kto pierwszy, ten lepszy". Uruchomimy wszystkie konkursy, tylko po prostu na początek będą te, które zgłoszą się jako pierwsze.

Jeśli chcesz zgłosić konkurs, wystarczy, że wykonasz następujące kroki i podeślesz na adres contact@shuttout.com:

1. TYTUŁ konkursu
np. "Szalone morze"

2. Opis konkursu i jego zasady - całość powinna się zamknąć w maksymalnie 2-3 zdaniach. Jasno, przejrzyście i konkretnie.

3. Zdjęcie - okładkę konkursu - to MUSI być zdjęcie Twojego autorstwa, obrazujące temat konkursu. Zdjęcie MINIMUM 1920px szerokości. Oczywiście zachowujesz wszelkie prawa do zdjęcia.

4. Jakie powinno być wpisowe do tego konkursu w przedziale $1-$5

zapraszam do przesyłania zgłoszeń na contact@shuttout.com

Pozdrawiam,
Mateusz Chłodnicki

Kiedy startujemy? Dodano 09.10.2015, godz. 18:28

Drodzy wspierający!

Przejdę od razu do rzeczy. Zapewne jesteś jedną z osób, które wsparły Shuttout.

Jeśli (mam nadzieje ;) interesuje Cię sam serwis, kiedy ruszamy i jak wygląda aktualna sytuacja, to koniecznie obejrzyj to wideo: https://youtu.be/3qcPXHu0jrQ

Z góry dzięki za feedback, choćby taki, że "ok, wszystko jasne", albo "ale gościu pieprzysz", ewentualnie "dobra gadka, milordzie" ;-)

Zapraszam też na naszego Instagrama: http://www.instagram.com/shuttoutcom gdzie mamy już ponad 5000 obserwujących. Jak używasz Twittera, to tutaj też możesz nas śledzić: http://www.twitter.com/shuttoutcom

Z góry wielkie dzięki!

Pozdrawiam,
Mateusz Chłodnicki

PS Kiedy ostatnio zaglądałeś lub zaglądałaś na Shuttout? Cały czas się pewne drobiazgi zmieniają. Nowe konkursy właśnie ruszyły wczoraj. To ostatnie konkursy przed...

Ostatnie wysyłki + do wygrania 1000$ Dodano 09.09.2015, godz. 17:56

Witajcie!

Śpieszę z kolejną aktualizacją co się dzieje w Shuttout!
Dzięki Wam przekraczamy kolejne etapy rozwoju i zbliżamy się coraz bardziej do uruchomienia finalnej wersji platformy. Musieliśmy uporać się z wieloma problemami, ale walczymy, aby stworzyć miejsce dla pasjonatów fotografii naswiatowym poziomie!

PO PIERWSZE: Dostaliśmy właśnie z drukarni ostatnią partię koszulek za wsparcie! Jeśli jesteś jedną z osób, która czeka jeszcze na swoją koszulkę, to w przyszłym tygodniu oczekuj paczki! Będą także wysyłane ostatnie plakaty (te, które razem z koszulkami lecą). Jeśli jeszcze nie dostarczyłeś/aś nam namiaru na siebie, to jest to ostatni dzwonek!

PO DRUGIE: Warto się pochwalić, że na Shuttout jest już 2158 użytkowników. Odbyło się już 39 konkursów, w których znalazło się 1210 zdjęć, na które zostało oddanych łącznie 10307 głosów.

Ponadto mamy:
1461 fanów na Facebooku: http://www.facebook.com/Shuttout
1606 obserwujących na Instagramie: http://www.instagram.com/shuttoutcom/

PO TRZECIE: Szykujemy mega konkurs na początek października, w którym będzie w końcu można wygrać prawdziwe pieniądze. Udział będzie ZA DARMO, a do wygrania będzie aż 1000$! Obserwujcie nas po więcej informacji.

Oczywiście nieustanne podziękowania dla Was za ciągłe kibicowanie na Facebooku, polecanie Shuttout, lajkowanie i komentowanie postów. To daje naprawdę dużo. My robimy swoje tak czy inaczej, ale to Wy jesteście naszą mega motywacją!

Pozdrawiam
Mateusz z Shuttout
www.shuttout.com

Demo Shuttout wychodzi na świat! Dodano 11.08.2015, godz. 13:25

Witajcie!

Dzięki Waszemu wsparciu działamy ostro, aby spełnić obietnice, założenia projektu i oddać Wam do dyspozycji platformę jedyną w swoim rodzaju.

Dlatego też uruchomiliśmy wczoraj kolejny etap Shuttout - demo wersję w którą wychodzimy globalnie, aby zebrać feedback od użytkowników z całego świata.

Zobacz tutaj KOLEJNĄ ODSŁONĘ SHUTTOUT: http://demo.shuttout.com

Warto brać udział w konkursach, gdyż niebawem uruchomimy konkurs, w którym do wygrania będzie realna gotówka - 1000$, a żeby wygrać po prostu trzeba będzie być aktywnym użytkownikiem, brać udział w konkursach i oczywiście najlepiej też wygrywać :)

Bardzo zależy nam na Waszych opiniach i pomocy w dopracowaniu tego co jeszcze może nie działać. Na stronie umieściliśmy po prawej stronie przycisk FEEDBACK, dzięki któremu możecie nam wysłać automatycznie ze strony informacje.

Uruchomiliśmy już 7 konkursów i praktycznie codziennie będziemy dodawali kolejny, nowy konkurs, którego autorami możecie być WY!

Wystarczy, że podeślecie nam pomysł na konkurs. Potrzebujemy tylko:
- TYTUŁ
- OPIS
- ZDJĘCIE "OKŁADKOWE"
Wszystko po angielsku (zdjęcie może być po Polsku ;)))

No i najlepiej nazwę użytkownika (email) na który zarejestrowaliście się na Shuttout.

Pozdrawiam
Mateusz Chłodnicki

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.06.2015 23:11