Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Shuttout.com

Shuttout.com

Poznań

Napisz wiadomość do Projektodawcy

57081 PLN z 30000 PLN

466 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

190%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.06.2015.

Shuttout | Rób zdjęcia, głosuj i wygrywaj pieniądze.

Chcesz nagrody? :)

Dodano 16.06.2015, godz. 9:21

Witajcie!

Szybka wiadomość aktualizacyjna.
Otrzymaliśmy informacje o problemach z pobraniem kursu "Grow Your Business". Nasz błąd, bo kod, który Wam wysłaliśmy miał limit 300 pobrań, a okazało się, że więcej osób załapało się na ten bonus. Teraz kod został już powiększony, więc jeśli ktoś miał problem z pobraniem, to prosimy spróbować ponownie, już powinno wszystko działać.

Ponadto dziękujemy za sprawnie nadsyłane dane adresowe oraz dane z wybranymi koszulkami, rozmiarami itd... niestety nadal nie otrzymaliśmy tych informacji od wszystkich osób.

Jutro (środa) zamawiamy pierwszą partię koszulek i tylko osoby, które podesłały nam dane mają szansę, aby otrzymać koszulki jeszcze w czerwcu. To samo dotyczy się plakatów PosterPlate oraz kubków (bez danych adresowych nie damy rady złożyć zamówienia i wysłać nagród do Was, a te zamówienia musimy złożyć hurtowo "za jednym razem".

Kluczowe są koszulki, więc przypominam instrukcję, dla tych, którzy jeszcze nie wybrali modelu i nie wysłali nam danych. Jeśli wysłałeś/aś nam te informacje, to możesz spać spokojnie :-) Jest duża szansa, że koszulkę otrzymasz jeszcze w czerwcu lub na poczatku lipca.

INSTRUKCJA: Jeśli jesteś jedną z osób, które wybrały w nagrodę koszulkę (albo masz opcję na 2 koszulki), to koniecznie prześlij nam jak najszybciej co wybierasz na maila matt@shuttout.com z tematem NAGRODY SHUTTOUT:

MODEL: DAMSKI / MĘSKI
WZÓR: LOGO / NAPIS DEVELOP MASTERY
zobacz wzór: http://www.shuttout.com/images/koszulki-final.jpg

Jeśli jesteś osobą, która wybrała opcję z WŁASNYM NAPISEM (wsparcie za +500 zł, to koniecznie podeślij nam DWA SŁOWA, które chcesz na koszulce, a przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt!

ROZMIAR: S / M / L / XL / XXL
zobacz rozmiarówkę: http://www.shuttout.com/images/rozmiary.png

UWAGA: To są koszulki sportowe, dość przylegające do ciała. Wypadają mniejsze niż się zwykle nosi. Sugerujemy zamawianie rozmiaru o JEDEN większego niż normalnie nosisz!

Wyślij nam tę informację wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem, adresem korespondencyjnym wyślij do mnie na adres matt@shuttout.com z tematem NAGRODY SHUTTOUT

Pozdrawiam,
Mateusz Chłodnicki

PS Oddaliście już głosy na zdjęcia w nowych konkursach? Jak zwykle wymiatają, szczególnie te ze STREET PHOTO: http://demo.shuttout.com/contest/12

Dodano: 17.06.2015, 14:54
Shuttout.com
Shuttout.com
@Dariusz Szmidt - wszystkie dane na adres matt@shuttout.com

@Priam - przedzieraliśmy się przez setki maili - na chwilę obecną wszyscy już powinno otrzymać bony (Ci, którzy napisali o nich)

@Filip Szokalski - linki do kursów zostały wysłane mailem do osób, które spełniły określone progi wpłat jeszcze w piątek.
Dodano: 16.06.2015, 11:51
  Filip Szokalski
Filip Szokalski
Hej, gdzie mogę znaleźć link do kursów? Nigdzie nie mogę go znaleźć,,,
Dodano: 16.06.2015, 9:31
  Priam
Priam
A jak sprawa z bonem na Złote Myśli? Wysłałem kilka dni temu email zgodnie z zaleceniem, ale nie dostałem nic zwrotnego.
Dodano: 16.06.2015, 9:28
  Dariusz Szmidt
Dariusz Szmidt
Witam serdecznie. W jaki sposób należy podać adres do wysyłki plakatu PosterPlate - gdzie lub na jaki adres e-mail wysłać dane?

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.06.2015 23:11