Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wpepkuswiata

Wpepkuswiata

Rzeszów, Polska

Nazywam się Bartosz Pasierb i jestem studentem organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pasjonuję się kinem i jego produkcją, całą pracą na planie jak i poza nim, która kończy się premierą jako zwieńczeniem tego trudu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1350 PLN z 15000 PLN

15 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.05.2017.

Serial internetowy W pępku świata

O projekcie

W PĘPKU ŚWIATA to pełna słownego i sytuacyjnego humoru komedia, o lekkim zabarwieniu tragikomedii. Pragniemy rozśmieszyć widza, ale także pozwolić mu na chwilę  refleksji.
Akcja serialu toczy się w Rzeszowie odbitym w krzywym zwierciadle.
Wątki nawiązują do prawdziwych osób, miejsc i wydarzeń, co sprawia, że groteskowe i niewiarygodne historie zyskują cień prawdopodobieństwa. Ważnym mostem w komunikacji z widzem stanowić będzie doskonała gra aktorska. 

 

Serial opowiada przygody Marka, młodego absolwenta filozofii, który postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Marek rzuca pracę w „warszawskim mordorze”,  wyprowadza się od rodziców i przenosi na… Podkarpacie, by zamieszkać w Rzeszowie u boku swojej dziewczyny – Niny. Ta lepiej czuła się jednak w związku na odległość, decyduje się więc zakończyć swoją znajomość z warszawiakiem. Marek mimo wszystko postanawia zostać i stawić czoła miastu, które nie oszczędzi mu wrażeń i przygód okazując się tytułowym „pępkiem świata”

Z Państwa pomocą chcemy zrealizować pilotażowy odcinek serialu.

Okroiliśmy budżet do minimum, twórcy zrezygnowali z wynagrodzenia a pieniędzy potrzebujemy na niezbędny sprzęt oświetleniowy, dźwiękowy, na kostiumy, scenografie i transport. Jesteśmy zdeterminowani żeby stworzyć ten serial bo wiemy jaki drzemie w nim potencjał oraz wiemy ile ludzi czeka na niego. Liczymy na Wasze wsparcie! 

Kontakt:

wpepkuswiata@gmail.com

produkcja@wpepkuswiata.pl

k.dobrowolski@wpepkuswiata.pl

https://www.facebook.com/wpepkuswiata/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.05.2017 21:09