Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wojciech Wojciechowski

Wojciech Wojciechowski

Warszawa, Polska

Twórca obrazu i dźwięku. Moją przygodę z filmem zaczynałem serialem offowym, gdzie wolność w ekranizowaniu historii była najważniejszą nagrodą i motywacją. Po latach realizacji komercyjnych spotów, reklam i teledysków, a także przedsięwzięć o charakterze artystycznym, takich jak reżyseria teatralna, czy też pisanie scenariuszy nadal fascynuje mnie kino jako najpiękniejsza i najwierniejsza płaszczyzna opowiadania historii.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Tomek Richert

Tomek Richert

Śródmieście, Warsaw

Anka Ziółkowska

Anka Ziółkowska

Warsaw, Poland


2741 PLN z 12500 PLN

15 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

21%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.08.2017.

Fatum - pilot serialu

O projekcie

Wyjaśnienie dla nagród:

Materiały z planu oraz sceny zostaną rozesłane w formie elektronicznej.

Imprezą z aktorami i ekipą odbędzie się wczesną jesienią w Warszawie, dokładny termin zostanie podany jak będziemy znać grafik aktorów, którzy poza naszym pilotem grają na codzień w teatrach.

Najdroższa nagroda czyli wizyta na planie z możliwością zagrania epizodu zostanie zrealizowana w momencie rozpoczęcia oficjalnej produkcji. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć kiedy to nastąpi. Będziemy starać się uczynić to jak najszybciej, jednak nie jest to do końca zależne od nas tylko od ewentualnego klienta który kupi całą produkcję.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.08.2017 22:10