Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Grzegorz Wacek

Grzegorz Wacek

Nowica

Witam, nazywam się Grzegorz Wacek, pochodzę z małej wsi Nowica w Beskidzie Niskim. Od ponad siedmiu lat jestem gospodarzem schroniska górskiego na Magurze Małastowskiej. Praca ta sprawia mi dużo radości, ponieważ łączy moje dwie pasje: gotowanie i pracę w drewnie. Do moich codziennych obowiązków należy sprzątanie schroniska i terenu wokół niego, gotowanie dla głodnych turystów oraz wiele innych spraw organizacyjnych. Ponieważ schronisko jest starym, sześćdziesięciojednoletnim budynkiem, wymaga remontu, wielu napraw i udoskonaleń, po to, aby wyjść naprzeciw potrzebom turystów. Staram się robić wszystko na bieżąco, wykonuję prace stolarza, cieśli, murarza, malarza, płytkarza, hydraulika, elektryka, ogrodnika, kucharza, cukiernika, sprzątacza czy zaopatrzeniowca. Zajmuję się też budową domów drewnianych oraz przenoszeniem starych budynków z drewna. W wolnych chwilach czytam, rysuję, spaceruję oraz biegam po górach.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

71650 PLN z 50000 PLN

698 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

143%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.08.2016.

Remont w schronisku na Magurze Małastowskiej

Dziękujemy!

Dodano 25.08.2016, godz. 20:37

Projekt zakończył się dziś, o godzinie 12.00.
Ostateczna kwota uzbierana na remont Schroniska, to 71630 zł.
Oznacza to całkowitą przebudowę tzw, dobudówki Schroniska, części przeznaczonej na sanitariaty oraz szatnię. W drugiej kolejności, wykorzystując nadwyżkę finansową, pod nóż pójdą pokoje. :) Materace i łóżka już są zamówione, ściany oraz podłogi zostaną poddane renowacji.
Już za kilka miesięcy, wg planu już na Święta, będziemy mogli cieszyć się Magurą odnowioną, odświeżoną i odpoczywać w bardziej komfortowych warunkach
Zostaną ogniska, pachnąca szarlotka i domowe pierogi. I oczywiście winda... do nieba. ;)

Dziękujemy Wam wszystkim, chcielibyśmy zrobić to osobiście, porozmawiać z każdym z Was. Najlepiej tu, przy iskrzącym się ognisku.
To niesamowite, że wspólnymi siłami udało się Niemożliwe. Ten wynik jest zasługą każdego z Was. Dziękujemy za każdą złotówkę, za zaangażowanie, rozpowszechnianie informacji o projekcie. Za każdy telefon i każde dobre słowo.. które niejeden raz ratowało nas w momentach zwątpienia. Jesteście wielcy. I to Wy ratujecie to Schronisko.

Pokazaliście całej Polsce, że ta stara Chata w środku lasu, w krainie Beskidu Niskiego, jest dla Was ważna. Dla wielu z Was jest to miejsce miliona wspomnień. Mamy nadzieję, że razem będziemy tworzyć kolejne, w tym lekko zmienionym, ale równie magicznym Magurskim Domu. Czekamy na Was dziś, jutro, za tydzień, za miesiąc i za rok. :)

Dziękujemy raz jeszcze i zabieramy się do roboty. :)))))

Dodano: 26.08.2016, 18:55
  baraszko
baraszko
Gratulacje! Bardzo bardzo się cieszę!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.08.2016 12:12