Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Magda Zdrowa Szczęśliwa Adamowska :)

Magda Zdrowa Szczęśliwa Adamowska :)

Lublin, Poland

O mnie w telegraficznym skrócie :)

Przyszłam na świat 23 lipca 1984 roku. Nazwano mnie Magdalena Adamowska.
21 sierpnia 2015 roku narodziłam się jako Zdrowa Szczęśliwa Kobieta :).
Jestem autorką teorii Schematrixa oraz książki SCHEMATRIX W klatce normalności.
Twórczynią projektu Zdrowa Szczęśliwa Kobieta :).
Mówcą kontrowersyjno-inspiracyjnym.
Buntownikiem z natury i z wyboru vel Pozytywną Socjopatką.
Samo-dzielnie wyszłam z – trwających łącznie ponad 20 lat – uzależnień m.in. z anoreksji, bulimii, prokrastynacji i seksoholizmu.
Moje życiowe motto brzmi: NIE WALCZ ZE SOBĄ. WALCZ O SIEBIE.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8453 PLN z 7770 PLN

100 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.09.2017.

SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

O projekcie

Zamieszczone w tym opisie treści są własnością intelektualną Magdy Zdrowej Szczęśliwej Adamowskiej oraz zacytowanych tu osób. Wszelkie ich kopiowanie w całości lub we fragmentach jest zabronione i powoduje naruszenie praw autorskich. Autorka tworzyła te treści z najwyższą starannością. Nie bierze jednak odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z ich wykorzystania.  

           

            JAKIEJ KWOTY I NA CO KONKRETNIE                                          POTRZEBUJĘ?

7770 zł – na wydanie 1000 egzemplarzy książki SCHEMATRIX W klatce "normalności" (druk + transport całej palety książek). Książka ma 320 stron tekstu. Jest w formacie A5 (14.8/21cm). W kwotę 7770 zł wliczona jest także prowizja dla portalu polakpotrafi.pl. 

ISBN książki: https://e-isbn.pl/IsbnWeb/onix/summary.html?show_only_onix=1&record_id=7104213 

 

                                                     MOJA MISJA   

                                             

                                    SPIS TREŚCI  

                             

   

                                   

                           FRAGMENTY KSIĄŻKI  

   

                 

RECENZJE KSIĄŻKI 

 

   

 

"Książka Magdy to nie tylko jej historia, ale także pozycja, do której powinni zajrzeć specjaliści od żywienia, psycholodzy, ludzie na tak zwanym życiowym zakręcie, a także rodzice i opiekunowie małych dzieci. Dlaczego ci ostatni? Sama jestem mamą i chciałabym dla mojego dziecka jak najlepiej. Wychowanie dziecka to najbardziej wymagająca i inspirująca rzecz jaka mi się przytrafiła. To jak wywiążemy się z tego zadania jako rodzice, da dziecku solidny fundament na przyszłość. Miłość, bliskość, szacunek, uwaga i bezpieczeństwo to budulec zdrowego, pewnego siebie dziecka. Gdy tego zabraknie człowiek stara się jakoś uzupełnić ten brak, czasami w dość desperacki sposób. Historia Magdy to trochę historia braku tych ważnych dla dziecka rzeczy; to trudna droga poszukiwania szczęścia, miłości i akceptacji. Podziwiam Magdę za odwagę mówienia prawdy o sobie, za definitywne rozprawienie się z burzliwą przeszłością oraz za rozpoczęcie nowego, szczęśliwego życia na własnych warunkach. Jest to jedna z tych książek, w której każdy znajdzie coś dla siebie."

Kinga Ciszewska - bizneswoman, artystka, szczęśliwa żona i mama. 

 

,,Kiedyś zgubiłam siebie. 
Nie pamiętam dokladnie  jak to się stało. Poprzez zapomnienie nie przestalam jednak odczuwać głodu, powiązanego z pragnieniem powrotu  do prawdziwej siebie, jaką byłam we wczesnych etapach dzieciństwa. Wciąż gdzieś w sobie noszę tę radosną, przebojową i  zadowoloną z życia dziewczynkę. Słyszę ją i widzę coraz wyraźniej.
Książka Madzi - mimo że ciężka do przetrawienia, wywołująca skrajne stany emocjonalne - jest jedną z niezbędnych wskazówek ,,drogi do domu". Autorka - nie, nie podmiot liryczny, bo wiem, że to najprawdziwsza Adamowska - skłania do stawienia czoła swoim demonom. Podczas czytania czułam 100% ciepło, szacunek i przede wszystkim ZROZUMIENIE, co zdecydowanie pomogło mi   zmierzyć się z prawdą o samej sobie. Dziękuję Madziu, że dzięki Twojej pracy  mogłam przeczytać te książkę tuż przed 20-stymi urodzinami." 

                      

Roksana Wiankowska - dzielna, piękna młoda kobieta, która wygrała siebie; autorka książki "Anoreksja na śniadanie" (https://www.facebook.com/Ksi%C4%85%C5%BCka-Anoreksja-na-%C…/)    

 

                                   AUTORKA O KSIĄŻCE 

 

                  

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.09.2017 21:09